Адвокат по 130 статті (водіння в нетверезому стані)

Судові процеси, пов’язані зі статтею 130 мають свої складності. Так, практика показує, що близько 50% всіх рішень суду першої інстанції скасовуються апеляційним судом. Причиною цього є порушення права на захист та недотримання порядку встановлення факту порушення. При цьому 130 стаття передбачає ризик позбутися прав мінімум на півроку, що приносить труднощі багатьом водіям. Захист адвоката допоможе довести неправомірність дій поліцейських і захистити свої інтереси.

Особливості судових процесів по ст. 130

Розгляду у справах залучення людини до відповідальності за водіння під дією наркотичного сп’яніння або алкогольного повинні проходити із суворим дотриманням принципів судочинства. Суд зобов’язаний забезпечити законність щодо притягається до відповідальності особи. Адже крім встановлення факту порушення, передбачений штраф, розмір якого значно вища за прожитковий мінімум в Україні.

Адвокат по 130 статті забезпечує дотримання всієї принципів перебігу процесу. Наше бюро працює в місті Бориспіль та Київ. Юрист бере участь у дослідженні доказів, допомагає клієнту надавати власні доводи, спростовувати аргументи сторони обвинувачення. Ціна Автоадвоката включає не тільки аналіз справи та захист в суді, але і повне відстеження його розгляду, складання клопотань.

Ціна адвоката з водіння в нетверезому стані (130 стаття)

Юрист по 130 статті Ціни
Консультація (1 год) 500 грн
Вивчення матеріалів справи, підготовка тактики захисту клієнта от 1000 грн
Адвокатський запрос от 500 грн
Підготовка та складання позовної заяви от 1500 грн
Підготовка та складання апеляційної скарги на судове рішення от 1500 грн
Підготовка та складання касаційної скарги на судове рішення от 1500 грн
Відкликання, заперечення проти апеляційної, касаційної скарги от 1000 грн
Клопотання (вартість кожного клопотання, заяви) от 500 грн
Подання інтересів Клієнта (у суді, органах/установах) от 1500 грн
Відшкодування фактичних витрат на судовий збір Окремо

Виграні справи по 130 статті

Поліція склала протокол за відмову від проходження огляду на стан сп`яніння

Ще одна справа про притягнення до адміністративної відповідальності за керування транспортним засобом у стані наркотичного сп’яніння, за що передбачена... Read More

Відмова від проходження огляду на стан сп’яніння

Клієнт звернувся з приводу складення відносно нього протоколу про притягнення до адміністративної відповідальності за керування транспортним засобом у стані... Read More

Оспорювання протоколу, складеного за керування транспотним засобом в стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння

Клієнт звернувся з приводу складення відносно нього протоколу про притягнення до адміністративної відповідальності за керування транспортним засобом у стані... Read More

Відповідальність за водіння в нетверезому вигляді

Водіння в стані алкогольного сп’яніння створює підвищену небезпеку як для водія, так і для інших учасників руху. У зв’язку з цим з 2020 року такі порушення починають кваліфікуватися як кримінальні. Як покарання передбачено штраф і позбавлення водійських прав на певний термін.

Порушення включає одночасно керування транспортними засобами та стан наркотичного або алкогольного сп’яніння. Тобто суд повинен зуміти довести наявність обох обставин.

Дії адвоката при розгляданні справи по 130 ст.

Заручившись допомогою досвідченого Автоадвоката, шанс на успішне розгляд справи збільшуються до 80%. У цьому можна переконатися, розглянувши рішення суду по даній статті.

Зберегти права можна в двох випадках:

  1. Суд закриває справу через відсутність події або складу порушення. Але це необхідно довести.
  2. Суд закриває справу через закінчення терміну притягнення порушника до відповідальності. В даному випадку потрібно знання процесуальних норм.

В обох випадках важливо мати відповідні знання і розуміти правові механізми для відстоювання своїх прав. Захист від позбавлення прав за водіння в нетверезому вигляді в особі адвоката застосовує свій процесуальний статус, що дозволяє йому складати клопотання, писати скарги і використовувати докази. Участь юристів у розгляді справи гарантує повне розгляд всіх деталей справи судом.

Нерідкі випадки, коли людина бажає заощадити і відправляється до суду самостійно. Більшість таких ситуацій мають однаковий результат – порушника чекає постанову, в якому його визнають винним. Тільки адвокати допомагають повернути своє посвідчення водія.

Чи є гарантії на повернення прав по 130 ст.?

Остаточний прийом рішення з приводу позбавлення або повернення прав лежить на суді, тому адвокат не має права давати будь-які гарантії. Однак він забезпечує всебічний і повний розгляд справи, а також грамотний підхід до поставленого завдання.

Юрист з таких питань буде займатися розглядом справи зі строгим дотриманням конфіденційності. З моменту підписання договору проблема клієнта стає загальною. Вирішення даного питання зазвичай займає близько трьох місяців, що дорівнює терміну дії тимчасового посвідчення водія. Чим раніше звернутися до адвоката, тим більше шансів на успіх.

Залишилися сумніви?
Отримайте безкоштовну консультацію адвоката!

Зверніться до нашої досвідченої команди по повному рішенню ваших юридичних питань і переконайтеся, що адвокатське бюро «Романа Сацика» розбирається в своїй справі.


    Рейтинг 0 / 5. Голосів: 0

    Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.