Адвокат по апеляції

Апеляцією називають скаргу на судовий акт, яку подають до вищестоящого суду, щоб виправити або скасувати вирок, який винесли. Апеляційний суд може оскаржити ті судові рішення, які прийняли нижчі суди і рішення, які ще не вступили в силу. Існує встановлений українським законодавством термін, коли можна оскаржити судове рішення:

 • для вироків – тридцять днів;
 • для постанов – один тиждень;
 • для постанов слідчого судді – п’ять днів.

Навіщо звертатися до апеляційного адвокату?

Юрист по апеляції потрібен не тільки щоб формально подати необхідні документи. Участь захисника в суді – тверда гарантія захисту ваших прав. Так як саме хороший юрист максимально забезпечує реальну можливість використовувати всі процесуальні права, які йому надав закон. Юрист в апеляційному суді захистить ваші права і інтереси, відстоїть позитивне рішення по вашій справі.

Хто може оскаржити рішення суду і подати апеляцію?

 1. Громадянин, якого підозрюють, звинувачують або засуджують і його адвокати.
 2. Потерпіла сторона і її представник.
 3. Позивач і його представник.
 4. Прокуратура.
 5. Представник юридичної особи, якщо справа велася по відношенню до нього.
 6. Фізичні та юридичні особи, інтереси яких могли бути порушені при проведенні вилучення документів або інших предметів.

Апеляція по кримінальній справі

Така апеляційна скарга дуже важлива і повинна бути складена строго по процесуальним законам. Адвокат на стадії апеляції у кримінальній справі не може викладати думки довільно. Однак суворі вимоги ставляться не тільки до змісту скарги. Якщо в процесі розгляду апеляції виявиться, що якийсь обов’язкова вимога не було виконаним, то таку скаргу, не продовжать розглядати, а відправлять на доопрацювання. Терміни, які надають на доопрацювання – невеликі. А значить краще відразу все зробити правильно.

Ці підстави можуть затримати розгляд апеляції:

 • відсутність контактних даних заявника;
 • невірна назва суду;
 • неправильно описана суть апеляції;
 • недолік документів, які необхідно докласти до апеляції з процесуального закону.

Яка ціна на послуги юриста по апеляції?

Якщо вас цікавить скільки коштує подати апеляцію в суд, то необхідно знати, що ціна для написання апеляції залежить в більшій частині від складності справи. І від часу, яке адвокат витрачає на написання такої скарги. Деякі клієнти звертаються з проханням подачі апеляції, щоб розтягнути час, коли рішення суду вступить в дійсність. Вони розуміють, що справа не виграти і що така апеляція не вимагає детального опрацювання. Зазвичай юристи беруть мінімальну ціну за написання такої апеляційної скарги. Якщо ж правда на вашому боці і справу можна виграти, то апеляцію необхідно детально прописати, опрацювати судову практику, що в підсумку може тривати довше. Відповідно послуга буде коштувати дорожче.

Адвокатське бюро “Satsyk” надає кваліфіковану допомогу в Борисполі та Києві. Роман Сацик прекрасно вибудовує стратегію захисту клієнта, володіє перевіреними юридичними механізмами для побудови захисту. Для нашого бюро важливо приступити до справи негайно, не відкладаючи вирішення проблеми. Звернувшись до нас клієнт отримує професійну консультацію і надалі допомогу, надійність і високу якість сервісу і послуг, що надаються. З усіх питань ви можете звернутися за телефоном, вказаним на сайті.

Рейтинг 5 / 5. Голосів: 1

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.