Складання адвокатських запитів

Послуги зі складання адвокатських запитів

Допомогти з складанням запиту в Києві та Борисполі може допомогти професійне адвокатське бюро Романа Сацика. У ньому працюють найкращі юристи, які знають всі тонкощі чинного законодавства. Вирішенням цього питання повинен займатися виключно авторитетна людина, в іншому випадку можуть виникнути проблеми з отриманням інформації та підсумком.

Що таке адвокатський запит?

Під адвокатським питанням необхідно розуміти офіційне письмове звернення. Зазвичай його відправляють керівнику приватної або державної структури. Можна скласти окремий лист для посадової особи, яка володіє відповідною юридичною силою.

Згідно з чинною статті під номером 24 ЗУ «Про адвокатську діяльність» будь-які організації і підприємства при отриманні адвокатського запиту зобов’язані надати повноцінну інформацію на задану тему. Якщо відповідь буде коротким за типом «так» або «ні», це буде зафіксовано як порушення прав. Дані обов’язково повинні бути вичерпними. У них представники структур зазвичай включають повноцінне пояснення питання і надають копії документації, на яку вони спиралися при складанні конкретної відповіді.

Часто українські фірми і державні організації не дають повноцінної відповіді на питання, намагаються всіляко ухилитися. Людина, яка не володіє відповідними знаннями, може цього навіть не помітити. Тому в першу чергу необхідно обов’язково знайти хорошого адвоката, який погодиться працювати за доступною ціною і складати адвокатські запити. Бюро Сацика може допомогти з пошуками.

Хто може подати адвокатський запит?

Згідно з чинною юридичною силою будь-який фахівець скаже, що адвокатський запит можна порівняти з депутатським або судовим. Це серйозна справа. Якщо компанія проігнорує надійшло лист, вона буде змушена виплатити штраф у розмірі приблизно від 400 до 850 грн. Знову ж таки, якщо фізична особа не розбирається в законах, санкції і статтях Конституції України, то організація може просто ухилитися від виплат. Професійні адвокати допоможуть порушити адміністративне порушення після першої консультації.

За допомогою в компанію на оплату адвокатських справах звертаються:

  • фізичні особи;
  • юридичні особи.

На даний момент складання адвокатських запитів є процесуальним доказом справи і фактом того, що одна зі сторін вжила заходів і запросила інформацію для збору аргументів.

Детальніше про послугу складання адвокатського запиту

Якщо організація надає недостовірну чи неповну інформацію, це тільки зміцнює позицію сторони справи і сприятливо позначається на результаті. Потрібен лише хороший юрист, який зможе довести справу до кінця.

Компанія пропонує такі послуги:

  • збір документів;
  • написання запиту;
  • вивчення паперів у справі;
  • відправка листа;
  • моніторинг отриманих даних.

Отримати повноцінну і правдиву інформацію від чиновників або начальників корпорацій можливо, якщо знайти правильний підхід. Вартість послуги варіюється, залежно від складності справи.

Навіщо звертатися до адвоката за адвокатським запитом

Оскільки вартість адвокатського запиту невелика, краще відразу довірити складання досвідченого фахівця. Він не тільки введе дані за формою, а й погоджує їх з вищими інстанціями, передасть до відповідних органів. Цей експерт повністю візьме на себе всі обов’язки з оформлення запиту і допоможе домогтися позитивного результату. У бюро Романа Сацика гарантована професійна допомога в складанні адвокатського запиту.

Рейтинг 0 / 5. Голосів: 0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.