Адвокат з кредитів

Офіційні дані показують, що кожен п’ятий українець, який оформив кредит, згодом стикається з труднощами при його виплаті. Що призводить до проблем з кредиторами. Наприклад іпотечні кредити – часта проблема, з якою стикаються українці. Головна причина в тому, що українці фінансового неграмотні, не мають ніяких елементарних знань для підписання кредитного договору. Через що самі заганяють себе в кредитні проблеми. Вирішити яку може адвокат по мікропозик і іншими видами кредитів.

Кредитний договір

При оформленні кредиту зверніться за кваліфікованою підтримкою ще на етапі підписання договору. Допомога юриста по кредитам буде як не можна до речі на самому початку ознайомлення з питаннями, що стосуються кредиту. Не кожен громадянин, що бере позику, знає і розуміє нюанси і терміни, якими люблять сипати кредитори. Наприклад той же безвідсотковий кредит. Незнаючий людина навіть не подумає про те, що в цьому понятті спритно заховані відсотки і чималі. А кредитний адвокат такі моменти розуміє.

Більшість банків і ломбардів люблять надавати неповну інформацію і навіть вписують в договір пункти, що суперечать закону. Юрист по кредитних справах на етапі кредитного договору допоможе в майбутньому зберегти фінанси і не потрапити в суперечки з банком.

Виграні справи по кредитам та боргам

Позов про стягнення з боржника заборгованості за договором позики

Клієнт повідомив, що уклав договір позики, за умовами якого позичив надав відповідачу грошові кошти в сумі 4 200 у.е... Read More

Стягнення заборгованості за несплату відшкодування моральної шкоди

Виникають ситуації в яких особа має Вам сплатити грошову суму (в даному випадку присуджену судом суму моральної шкоди), однак... Read More

Позов про сплату боргу с штрафними санкціями? Зменшити борг в судовому порядку цілком реально

До Адвокатського бюро «Романа Сацика» звернувся Клієнт, щодо якого Кредитна Спілка подала позов до Бориспільського міськрайонного суду про стягнення... Read More

Позитивне рішення про визнання виконавчого напису таким, що не підлягає виконанню

Поширена ситуація, коли людина уклала договір кредиту, згодом виникла заборгованість і банк звертається до нотаріуса за вчиненням виконавчого напису,... Read More

Заміна сторони (стягувача) виконавчого провадження

У Адвокатське бюро «Романа Сацика» звернувся Клієнт, який отримав представлене до Бориспільського міськрайонного суду ТОВ «ФК« ІНВЕСТ ХАУС »заяву... Read More

Суд проти колекторської компанії за незаконне стягнення грошових коштів

Галицьким районним судом міста Львова було задоволено позов АБ «Романа Сацика» в інтересах клієнтки про визнання виконавчого напису не... Read More

Ціна послуг юриста по кредитам

Адвокат по кредитним справам

Ціни

Консультація (1 год) 500 грн
Вивчення матеріалів справи, підготовка тактики захисту клієнта от 1000 грн
Адвокатський запрос от 500 грн
Підготовка та складання позовної заяви от 1500 грн
Підготовка та складання апеляційної скарги на судове рішення от 1500 грн
Підготовка та складання касаційної скарги на судове рішення от 1500 грн
Відкликання, заперечення проти апеляційної, касаційної скарги от 1000 грн
Клопотання (вартість кожного клопотання, заяви) от 500 грн
Подання інтересів Клієнта (у суді, органах/установах) от 1500 грн
Відшкодування фактичних витрат на судовий збір Окремо

Види кредитів

Адвокати виділяють існування кілька видів кредитних зобов’язань:

 1. Іпотечний кредит під заставу. Коли позичальник бере гроші і в разі невиплати, банк або інша кредитна установа, може продати майно позичальника. Подібні кредити оформляють на тривалий термін, ставка нижче, ніж за споживчим кредитом. Через що ціна місячного платежу порівняно невелика і виплачувати її набагато легше.
 2. Споживчий кредит – коли банк дає вам гроші на покупку якогось товару. Такий тип кредиту може бути оформлено тільки фізичною особою. За цим видом кредиту банк не має права, без судового рішення претендувати на майно позичальника, через заборгованість.
 3. Кредит по кредитній карті банку у різних банківських установ здійснюється за принципами, які можуть відрізнятися.
 4. Поручитель по виплаті кредиту – це коли ви віддаєте виконання кредитних зобов’язань іншій людині. І якщо не можете виплатити борг, то ці зобов’язання виконує ваш поручитель.

Як вирішити проблему з поверненням кредиту?

Для початку юрист може запропонувати вам укласти мирову угоду або угоду про врегулювання спору. Вважається, що це оптимальний варіант для обох сторін.

Ви можете відстрочити виконання судового рішення або перенести оплату кредиту. Це так званні реструктуризація, коли ви змінюєте умови кредиту.

В деяких випадках адвокати пропонують розірвати кредитний договір. Це можна зробити або звернувшись до суду, без переговорів з кредиторами. Або обговорити всі з кредитором і прийти до угоди. За допомогою суду також можна визнати договір або інші кредитні угоди недійсними.

Що має на увазі під собою допомогу юриста по кредитах?

Кожен громадянин України має право отримати юридичну допомогу з питань кредиту. Що саме він може отримати в адвокатському бюро?

 1. Консультацію, де юристи пояснюють моменти в законодавстві. Громадянин отримує пояснення по судновий, адміністративної практики, яка допоможе вирішити проблему.
 2. Кваліфікована допомога як фізичним, так і приватним особам з кредитною угодою.
 3. Перевірять і проаналізують всю документацію, яку надав банк.
 4. Допоможуть розібрати кредитний договір, щоб в майбутньому не спливли неприємні нюанси.
 5. Ведення переговорів з кредитором.
 6. Реструктуризацію боргу.
 7. Написання звернень, заяв і клопотань у банк, який видав кредит.
 8. Захист інтересів клієнта в банку або іншій кредитній установі, а також в суді на етапі суднових розглядів.
 9. Створення апеляції, що оскаржити рішення суду у справах про кредитні суперечках.

Послуги адвоката по кредитах знадобитися, якщо банківські спори вирішуються безпосередньо з банком. Але і коли установа може передати ваш борг колекторам, а ті не завжди діють в рамках закону, порушуючи ваші права за допомогою незаконних методів і погроз.

Адвокат по кредитах Роман Сацик допоможе захистити ваші права і відстояти майно, а також знайде можливість вийти з кредиту з мінімальними втратами. Розбиратися з кредитними спорами – довгий і тоскний процес, особливо якщо ви хочете розібратися з цим самі.Вам потрібен хороший юрист через кредитні борги, який виведе вас зі скрутного становища. У адвоката Романа Сацика є солідний досвід роботи в судах Києва та Борисполя. Проаналізувавши вашу ситуацію він зможе запропонувати кращий варіант для вирішення проблеми.

Залишилися сумніви?
Отримайте безкоштовну консультацію адвоката!

Зверніться до нашої досвідченої команди по повному рішенню ваших юридичних питань і переконайтеся, що адвокатське бюро «Романа Сацика» розбирається в своїй справі.


  Рейтинг 5 / 5. Голосів: 1

  Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.