Стягнення, відшкодування та компенсація збитків

Збитками називають витрати, які виникли через порушення ваших прав і доходи, який ви не змогли отримати з-за порушення прав називаючи. Юристи відзначають, що на сьогоднішній день стягнення і відшкодування збитків в Києві і інших містах країни є найбільш затребуваним зверненням в адвокатські контори.

Це не дивно, так як кожному хочеться відшкодувати ті збитки, яких вони зазнали. Тому допомога професіонала як не можна до речі. Хороший адвокат допоможе вирішити справу на вашу користь.

Виграні справи з стягнення, відшкодування на компенсації збитків

Позов про стягнення з боржника заборгованості за договором позики

Клієнт повідомив, що уклав договір позики, за умовами якого позичив надав відповідачу грошові кошти в сумі 4 200 у.е... Read More

Стягнення заборгованості за несплату відшкодування моральної шкоди

Виникають ситуації в яких особа має Вам сплатити грошову суму (в даному випадку присуджену судом суму моральної шкоди), однак... Read More

ТОВ «НОВА ПОШТА» виплатила Клієнту матеріальну шкоду в розмірі 10 тисяч гривень

⚠️Трапляються ситуації, коли при вході до магазину, пошти, банку чи іншої установи відвідувачі отримують травми внаслідок перебування сходів в... Read More

Суд проти колекторської компанії за незаконне стягнення грошових коштів

Галицьким районним судом міста Львова було задоволено позов АБ «Романа Сацика» в інтересах клієнтки про визнання виконавчого напису не... Read More

Ціна послуг юриста по компенсації збитків

Адвокат по відшкодуванню збитків

Ціни

Консультація (1 год) 500 грн
Вивчення матеріалів справи, підготовка тактики захисту клієнта от 1000 грн
Адвокатський запрос от 500 грн
Підготовка та складання позовної заяви от 1500 грн
Підготовка та складання апеляційної скарги на судове рішення от 1500 грн
Підготовка та складання касаційної скарги на судове рішення от 1500 грн
Відкликання, заперечення проти апеляційної, касаційної скарги от 1000 грн
Клопотання (вартість кожного клопотання, заяви) от 500 грн
Подання інтересів Клієнта (у суді, органах/установах) от 1500 грн
Відшкодування фактичних витрат на судовий збір Окремо

Методи доведення різних видів збитків

Є такі види збитків:

 • прямий і непрямий;
 • номінальний і реальний;
 • матеріальний і моральний.

Щоб притягти до відповідальності, відшкодувати збитки і стягнути неустойку, юрист повинен допомогти вам довести наступне:

 • факт збитків і розмір;
 • протизаконну поведінку, яке привернуло за собою заподіяння вам шкоди;
 • зв’язок між протизаконних дій і, як наслідок, наступили збитків.

Стягнення збитків може бути як з реального збитку так і з упущеної вигоди. Відмінності в тому, що реальним збитком називають витрати, які ви понесли або понесете, щоб відновити права, які н були порушені в сторону вас. А також втрата або пошкодження вашого майна. Відшкодування упущеної вигоди – це коли ви не отримали доходи, які могли б отримати, якби ваші права не були порушені.

Довести реальний збиток можна з документальним підтвердженням. Наприклад ви відносили якесь майно для ремонту і вам дали чек. Це вже буде грунтовним доказом. З упущеною вигодою все складніше, тому що ви можете довести даний факт тільки гіпотетично. Визначаючи розмір упущеної вигоди суд буде враховувати заходи, які ви зробили, щоб отримати цю суму. Тобто адвокат, який буде з вами працювати, повинен довести, що ви намагалися отримати упущену суму, але відповідач вам перешкоджав.

Що таке пряме відшкодування збитків?

Прямим відшкодуванням збитків називають підхід до врегулювання збитків по страхуванню відповідальності людини, що володіє наземним транспортним засобом. Тобто страховик за полісом повинен врегулювати збиток, який був нанесений третьою особою, а після отримати грошову компенсацію від страховика того, хто завдав шкоди. Тому потерпілий може відразу звернутися до свого страховому агенту, який вирішить всі питання.

Які ДТП покриває пряме відшкодування збитків?

 1. Аварія траплялася з двома автомобілями при зіткненні, незалежно від того чи є інші потерпілі, яким було завдано шкоди.
 2. Обидва автомобілі знаходяться в системі прямого врегулювання збитків.
 3. Водій іншого автомобіля повністю винен в аварії.

Стягнути і відшкодувати збитки можна лише при зверненні в суднові інстанції. Компенсація збитків, є складною справою, яке вимагає кваліфікованої юридичної допомоги фахівця. Наприклад, стягнення збитків з арбітражного керуючого вимагає грамотної консультації юриста. Тому що арбітражний суд часто відмовляє у відшкодуванні збитків, так як громадянин не знає необхідних умов, які необхідні для стягнення. Тому потрібно відразу звертатися до юриста, який спеціалізується по арбітражним питань.

Якщо вам потрібна допомога професіонала в Борисполі, слід звернутися в агентство “Satsyk”. Вам будуть надані такі послуги:

 1. Консультація, оцінка ситуації з точки зору законодавства, складання необхідної документації.
 2. Юрист розробить правильну стратегію для ведення справи.
 3. Регулювання досудового процесу.
 4. Передача справи до суду і в разі потреби складання позову за моральну шкоду.
 5. Супровід і захист клієнта в суді.

Залишилися сумніви?
Отримайте безкоштовну консультацію адвоката!

Зверніться до нашої досвідченої команди по повному рішенню ваших юридичних питань і переконайтеся, що адвокатське бюро «Романа Сацика» розбирається в своїй справі.


  Рейтинг 5 / 5. Голосів: 1

  Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.