Супровід купівлі-продажу нерухомості

В сучасному світі купівля-продаж нерухомого майна вважається однією з найбільш поширених угод. Тому супровід купівлі-продажу нерухомості має великий попит серед клієнтів адвокатського бюро Романа Сацика, співробітники якого надають свої послуги в Києві та Борисполі. Цей різновид послуги має на увазі під собою комплексний підхід адвокатів по сімейних справах до вирішення поставленого питання, який спрямований на захист інтересів клієнта не тільки при оформленні угоди, але і після її завершення.

Ціна послуг адвоката при супроводі купівлі-продажу нерухомості

Юрист по супроводу купівлі-продажу нерухомості Ціни
Консультація (1 год) 500 грн
Вивчення матеріалів справи, підготовка тактики захисту клієнта от 1000 грн
Адвокатський запрос от 500 грн
Підготовка та складання позовної заяви от 1500 грн
Підготовка та складання апеляційної скарги на судове рішення от 1500 грн
Підготовка та складання касаційної скарги на судове рішення от 1500 грн
Відкликання, заперечення проти апеляційної, касаційної скарги от 1000 грн
Клопотання (вартість кожного клопотання, заяви) от 500 грн
Подання інтересів Клієнта (у суді, органах/установах) от 1500 грн
Відшкодування фактичних витрат на судовий збір Окремо

Перелік послуг адвоката з купівлі-продажу нерухомості

Супровід угоди купівлі продажу квартири, яка проводить кваліфікований юрист організації, починається з правового детального вивчення нерухомого об’єкта, сторони, що продає і умов, висунутих для позитивного вирішення питання покупки. Завершальним етапом співпраці з бюро буде підписання договору про придбання квартири і його реєстрація в спеціальних базах.

Весь комплекс послуг, що надаються можна розділити на наступні послідовні етапи:

  • юридичний аналіз документації перед здійсненням покупки;
  • ретельна перевірка продавця;
  • перевірка офіційної документації на об’єкт і самого забудовника, що виконує його будівництво і процедуру відчуження;
  • ознайомлення з проектом договору купівлі-продажу об’єкта (квартири, приватного будинку, земельної ділянки);
  • узгодження послідовності дій і умов, прописаних у договорі, з клієнтом;
  • підписання угоди на покупку/продаж.

Юристи організації надають кваліфіковану допомогу при підписанні договору купівлі вже побудованої нерухомості, об’єктів, які тільки будуються, а також земельних ділянок. Тому, якщо потрібен хороший адвокат, а часу на пошуки підходящої кандидатури немає, можна сміливо звертатися до адвокатського бюро Романа Сацика, де послуга може надаватися в будь-якій зручній для клієнта формі – при особистій зустрічі, в онлайн-режимі, по телефону.

Виграні справи з купівлі-продажу нерухомості

Розірвання договору купівлі-продажу земельної ділянки з розстроченням платежу в судовому порядку

У Адвокатське бюро «Романа Сацика» звернувся Клієнт і повідомив, що в 2017 році продав належну йому на праві власності... Read More

Розірвання договору купівлі-продажу земельної ділянки з розстроченням платежу в судовому порядку

У Адвокатське бюро «Романа Сацика» звернувся Клієнт і повідомив, що в 2017 році продав належну йому на праві власності... Read More

Коли виникає необхідність в отриманні допомоги юриста при купівлі-продажу квартири

Супровід покупки квартири стає все більш популярною послугою, так як сучасний ринок нерухомості не стоїть на місці, постійно оновлюється. Сам процес оформлення купівлі / продажу є не таким простим, як може здатися на перший погляд. Якщо не враховувати всі підводні камені і нюанси оформлення угоди, можна втратити своє майно або великої суми матеріальних заощаджень.

Виходом з даної ситуації є супровід продажу квартири кваліфікованими фахівцями, які зможуть запобігти можливим проблемам, провівши попередню перевірку нерухомого об’єкту і його власника. У порівнянні з брокерами і нотаріуса, які мають грошову вигоду у вирішенні даного питання, юристи мають велику зацікавленість в безпечному оформленні угоди, тому намагаються виключити проблемні ситуації. Вартість юридичного супроводу покупки квартири вважається економічно вигідною в порівнянні з тими витратами, які можуть виникнути в разі обману або не належним чином оформленої документації.

Ціна юридичної консультації вказана на офіційному ресурсі організації, але може змінюватися в залежності від ходу подій. У вартість послуги входить перевірка всіх дозвільних документів та особистості продавця, щоб мінімізувати ризики втрати матеріальних засобів клієнта, які можуть виникнути через відсутність документації, її не належним чином оформленої, складнощі в схемі відчуження, неправильно складеному договорі тощо. Юрист по сімейним питанням займеться аналізом отриманої інформації і надасть свої рекомендації для оперативного вирішення справи.

Залишилися сумніви?
Отримайте безкоштовну консультацію адвоката!

Зверніться до нашої досвідченої команди по повному рішенню ваших юридичних питань і переконайтеся, що адвокатське бюро «Романа Сацика» розбирається в своїй справі.


    Рейтинг 5 / 5. Голосів: 1

    Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.