Адвокат онлайн

У повсякденному житті люди часто стикаються з проблемними ситуаціями, коли розв’язати конфлікт, не знаючи основних законів і правових аспектів, просто неможливо. Такі проблеми можуть виникнути і в процесі ведення господарської діяльності. Але часу на самостійне вивчення правових основ не вистачає. Тому у багатьох конфлікт затягується на тривалий час.

Тому, щоб старі проблеми не стали причиною нового конфлікту, краще відразу звернутися за консультацією грамотного юриста адвокатського бюро Романа Сацика, який надає свої послуги в Києві та Борисполі. Одним з ключових переваг звернення до нього прийнято вважати можливість отримання онлайн консультації – одного з сучасних методів зв’язку, який користується попитом у зв’язку з ситуацією, що несприятливою ситуацією в країні. Також адвокат онлайн допоможе швидко усунути проблему доти, поки вона не встигла нашкодити людині. Через неграмотного самостійного вирішення питань через незнання законодавчої бази і своїх прав дуже часто людина стає потерпілою стороною: втрачає майно, позбавляється нематеріальних благ тощо.

Сфери надання консультаційної підтримки юриста онлайн

Консультація юриста онлайн стає популярною з кожним роком, так як жителям країни доступні сучасні гаджети та засоби зв’язку, що дозволяють без проблем вирішувати свої питання на відстані, не виходячи з дому. Основними сферами права, в яких юрист онлайн надає свої послуги, є:

  • господарське – написання і аналіз договорів, консультаційна підтримка, що стосується питань фінансово-господарської діяльності, допомога з відкриття, ведення, реорганізації та закриття підприємств різної форми, створення найбільш ефективних схем роботи підприємств та ін.;
  • цивільне – допомога при укладанні, підписанні та розірвання цивільних договорів, визнання офіційних документів недійсними та ін.;
  • податкове – консультаційна підтримка фахівця в податкових справах;
  • корпоративне – консультування та супровід діяльності компаній за кордоном і на території країни;
  • сімейне – рішення сімейних спорів, допомога з аліментами, стягнення грошової компенсації та ін.

Ціна послуг фахівця з питань вирішення господарських, насіннєвих, податкових та інших проблем, буде залежати від занедбаності ситуації, що склалася, а також поставленої клієнтом мети.

Переваги консультації адвоката в онлайн-режимі

Консультація адвоката онлайн має безліч позитивних сторін у порівнянні зі звичним для всіх візитом в офіс:

  • економія часового ресурсу, який дозволяє швидше приступити до вирішення проблеми і можливістю її усунення мирними засобами;
  • грамотна юридична консультаційна підтримка, не виходячи з дому, – доступна кожному, хто має доступ до інтернету;
  • можливість прорахувати хід своїх дій на кілька кроків вперед – юристи допоможуть продумати дії клієнта на майбутнє, мінімізуючи можливі фінансові втрати.

Тому, якщо потрібен хороший адвокат, а часу на поїздку в офіс немає, варто звернути увагу на новий вид послуги – онлайн-консультація. Вартість базової кваліфікованої допомоги адвокатів прописана на офіційному сайті бюро. Отримати розгорнутий повноцінну відповідь на поставлені запитання можна кількома способами: по телефону, за допомогою одного з месенджерів, через електронну пошту. При необхідності клієнту буде надіслано листа з адвокатським відповіддю, яке служить офіційним підтвердженням правомірності дій потерпілого.

Рейтинг 0 / 5. Голосів: 0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.