Представництво в суді

Для отримання позитивної відповіді в судовому розгляді може знадобитися не тільки знання законодавчої бази, але і безліч другорядних факторів, одним з яких є досвід у вирішенні судових спорів. Такими навичками володіє адвокат по судовим спорам бюро Романа Сацика, який разом зі своїми колегами надає широкий спектр послуг в Києві та Борисполі. Хороший юрист і адвокат по судових питань здатний заздалегідь передбачити хід розвитку подій в суді, щоб правильно вирішити питання, обійти підводні камені і домогтися поставленої мети.

Ціна адвоката з судових справ

Юрист в судових справах Ціни
Консультація (1 год) 500 грн
Вивчення матеріалів справи, підготовка тактики захисту клієнта от 1000 грн
Адвокатський запрос от 500 грн
Підготовка та складання позовної заяви от 1500 грн
Підготовка та складання апеляційної скарги на судове рішення от 1500 грн
Підготовка та складання касаційної скарги на судове рішення от 1500 грн
Відкликання, заперечення проти апеляційної, касаційної скарги от 1000 грн
Клопотання (вартість кожного клопотання, заяви) от 500 грн
Подання інтересів Клієнта (у суді, органах/установах) от 1500 грн
Відшкодування фактичних витрат на судовий збір Окремо

Особливості надання послуги

Юрист по судових питань для того, щоб отримати позитивне рішення суду, дотримується такої тактики:

 • заздалегідь продумує свою позицію – вивчає безліч супутніх справі підзаконних актів, інструкцій, листів, законів, аналізує їх і застосовує на практиці;
 • продумує на крок вперед реакцію опонентів, щоб в потрібний момент швидко відповісти на їх рішення;
 • намагається заощадити час клієнта, тому використовує всі можливі варіанти вирішення проблеми, які підходять на момент проведення судового засідання.

Кожен клієнт компанії має право на офіційне представництво в суді власних інтересів. В такому випадку він може не бути присутнім на засіданнях, а довірити все повноваження адвокатам. Представництво в арбітражному процесі обов’язково оформляється в письмовому форматі. Договір підписується двома сторонами і обов’язково засвідчується нотаріусом, щоб в подальшому не виникло суперечок і розбіжностей.

Сфери надання послуг

Представництво інтересів в суді фахівцями адвокатського бюро можливо в наступних напрямках:

 • кримінальне провадження – корупційні та економічні порушення;
 • адміністративні правопорушення (податкові спори);
 • суперечки в господарській галузі.

Арбітражний процес, як і цивільний процес вимагає попередньої підготовки юристів з конкретної проблеми. Тому після юридичної консультації фахівець проводить повноцінну підготовчу роботу, яка складається з:

 • аналізу ситуації по наданим документам і винесення власних прогнозів;
 • збір доказів і офіційних даних для підтвердження факту правомірності дії в суді;
 • підготовка до судового засідання;
 • допит свідків;
 • написання позовних заяв та збір необхідного пакету документів для їх подачі.

Якщо потрібен фахівець з судовим спорам, адвокатське бюро Романа Сацика буде раде кожного клієнта. Адвокати допоможуть вирішити питання на будь-якому етапі розгляду справи в суді. Також потерпілі можуть розраховувати на консультаційну підтримку протягом усього терміну розгляду позовної заяви.

Представництво в суді

Представляти інтереси потерпілого в суді можуть законні представники і особи на підставі нотаріально посвідченої довіреності. В даному документі повинні бути перераховані всі права і обов’язки представника, а також можливість підписання заяв і клопотань, позовів та інших документів від імені потерпілого. Також адвокати мають право оскаржити судові рішення, якщо їх клієнт не згоден з ними. У такому випадку ціна на послуги, що надаються буде змінена.

Спеціаліст по судових справах обов’язково промовляє всі свої дії з клієнтом, щоб уникнути конфліктних ситуацій в подальшому. При необхідності вони можуть прописуватися в окремому документі, з яким знайомиться замовник і в разі невідповідності вносить зміни.

Залишилися сумніви?
Отримайте безкоштовну консультацію адвоката!

Зверніться до нашої досвідченої команди по повному рішенню ваших юридичних питань і переконайтеся, що адвокатське бюро «Романа Сацика» розбирається в своїй справі.


  Рейтинг 0 / 5. Голосів: 0

  Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.