Адвокат в судових справах

Для отримання позитивної відповіді в судовому розгляді може знадобитися не тільки знання законодавчої бази, але і безліч другорядних факторів, одним з яких є досвід у вирішенні судових спорів. Такими навичками володіє адвокат по судовим спорам бюро Романа Сацика, який разом зі своїми колегами надає широкий спектр послуг в Києві та Борисполі. Хороший юрист і адвокат по судових питань здатний заздалегідь передбачити хід розвитку подій в суді, щоб правильно вирішити питання, обійти підводні камені і домогтися поставленої мети.

Особливості надання послуги

Юрист по судових питань для того, щоб отримати позитивне рішення суду, дотримується такої тактики:

 • заздалегідь продумує свою позицію – вивчає безліч супутніх справі підзаконних актів, інструкцій, листів, законів, аналізує їх і застосовує на практиці;
 • продумує на крок вперед реакцію опонентів, щоб в потрібний момент швидко відповісти на їх рішення;
 • намагається заощадити час клієнта, тому використовує всі можливі варіанти вирішення проблеми, які підходять на момент проведення судового засідання.

Кожен клієнт компанії має право на офіційне представництво в суді власних інтересів. В такому випадку він може не бути присутнім на засіданнях, а довірити все повноваження адвокатам. Представництво в арбітражному процесі обов’язково оформляється в письмовому форматі. Договір підписується двома сторонами і обов’язково засвідчується нотаріусом, щоб в подальшому не виникло суперечок і розбіжностей.

Сфери надання послуг

Представництво інтересів в суді фахівцями адвокатського бюро можливо в наступних напрямках:

 • кримінальне провадження – корупційні та економічні порушення;
 • адміністративні правопорушення (податкові спори);
 • суперечки в господарській галузі.

Арбітражний процес, як і цивільний процес вимагає попередньої підготовки юристів з конкретної проблеми. Тому після юридичної консультації фахівець проводить повноцінну підготовчу роботу, яка складається з:

 • аналізу ситуації по наданим документам і винесення власних прогнозів;
 • збір доказів і офіційних даних для підтвердження факту правомірності дії в суді;
 • підготовка до судового засідання;
 • допит свідків;
 • написання позовних заяв та збір необхідного пакету документів для їх подачі.

Якщо потрібен фахівець з судовим спорам, адвокатське бюро Романа Сацика буде раде кожного клієнта. Адвокати допоможуть вирішити питання на будь-якому етапі розгляду справи в суді. Також потерпілі можуть розраховувати на консультаційну підтримку протягом усього терміну розгляду позовної заяви.

Представництво в суді

Представляти інтереси потерпілого в суді можуть законні представники і особи на підставі нотаріально посвідченої довіреності. В даному документі повинні бути перераховані всі права і обов’язки представника, а також можливість підписання заяв і клопотань, позовів та інших документів від імені потерпілого. Також адвокати мають право оскаржити судові рішення, якщо їх клієнт не згоден з ними. У такому випадку ціна на послуги, що надаються буде змінена.

Спеціаліст по судових справах обов’язково промовляє всі свої дії з клієнтом, щоб уникнути конфліктних ситуацій в подальшому. При необхідності вони можуть прописуватися в окремому документі, з яким знайомиться замовник і в разі невідповідності вносить зміни.

Рейтинг 0 / 5. Голосів: 0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.