Адвокат по адміністративним справам

 • Консультації;
 • Виїзд на місце вчинення адміністративного правопорушення;
 • Вивчення документів;
 • Розробка правової позиції у справі, техніки і тактики вирішення питання;
 • Збір доказів;
 • Складання та направлення адвокатських запитів;
 • Підготовка необхідних документів: заяв, пояснень, клопотань, скарг та інших;
 • Представлення інтересів Клієнта в правоохоронних органах;
 • Оскарження дій співробітників поліції, інших посадових осіб;
 • Участь в суді першої та апеляційної інстанцій у справі про адміністративне правопорушення;
 • Складання та укладання різних договорів.

Виграні справи по адміністративним спорам

Доведено невинуватість клієнта у скоєнні ДТП

🔷У грудні 2020 року до АБ «Романа Сацика» звернувся Клієнт та повідомив, що відносно нього складено протокол про адмінправопорушення... Read More

Страхова компанія відмовила у виплаті страхового відшкодування при ДТП

Страхова компанія відмовила у виплаті страхового відшкодування у зв'язку з частковим відновленням майна, пошкодженого у результаті дорожньо-транспортної пригоди До Адвокатського... Read More

Оспорювання протоколу, складеного за керування транспотним засобом в стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння

Клієнт звернувся з приводу складення відносно нього протоколу про притягнення до адміністративної відповідальності за керування транспортним засобом у стані... Read More

Адвокат по адміністративних справах представляє інтереси і захищає права фізичних та юридичних осіб в адміністративних судах з питань вирішення адміністративних спорів з суб’єктами державної влади, наділені певним спектром повноважень. Всі адміністративні справи, що стосуються неправомірність висунутих рішень, незаконних дій або бездіяльності відповідних суб’єктів, повинні бути оскаржені відповідачем, якщо він не згоден з прийнятим рішенням. Для цього він повинен надати в суді офіційні докази своєї невинності. Надати кваліфіковану допомогу в цій справі може юрист про адміністративні правопорушення, що працює в адвокатському бюро Романа Сацика.

Послідовність надання послуги адміністративного адвоката

Для того, щоб адвокат з адміністративних питань виграв суперечку, він повинен діяти по попередньо встановленою схемою:

 1. Проводиться консультація клієнта по його питанню.
 2. Спеціаліст виїжджає на місце, де було зафіксовано адміністративне правопорушення.
 3. Адвокати вивчають всі зібрані і надані документи для того, щоб підібрати правильну тактику поведінки і схему захисту інтересів клієнта в суді.
 4. Спеціаліст займається збором доказів з направленням відповідних запитів до компетентних органів.
 5. Після збору пакету документів складаються заяви, скарги, клопотання і інші офіційні листи.
 6. З отриманими даними адвокат має право захищати відповідача в правоохоронних органах, доводити його невинність.
 7. Співробітник адвокатського бюро може представляти права клієнта в судових інстанціях.

Також адміністративний адвокат займається складанням з подальшим підписанням різних договорів, які підтверджують всю правомірність його дій.

Переваги співпраці

Надання які надають в адвокатському бюро Романа Сацика, відповідають всім вимогам законодавчої бази країни. Кожна дія юриста підтверджується нормативно-правовими актами. Вибираючи компанію в якості надійного захисника своїх інтересів, клієнт може розраховувати на наступне:

 • кваліфікована допомога фахівця, який приймає всі заходи для того, щоб рішення адміністративної справи пройшло без проблем і зайвих питань;
 • гарантований захист професійного адвоката, головним завданням якого вважається відстоювання прав відповідача в судових інстанціях і правоохоронних органах з метою зниження рівня покарання;
 • робота з документами – офіційне листування з державними органами, збором і аналізом отриманих відповідей займається кваліфікований співробітник бюро.

Якщо клієнтам потрібен хороший адвокат в Борисполі, Києві і області, який буде представляти його інтереси і доб’ється бажаного результату в обумовлені терміни, першу консультацію можна отримати по телефону.

Ціна послуг юриста про адміністративні правопорушення

Ціна кожної послуги буде залежати складності рішення адміністративної проблеми, а також переліку виконуваних адвокатом дій. Всі ціни вказані у відповідному розділі на офіційному сайті бюро. За написання кожного запиту, підготовку і складання апеляційної скарги, консультацію, з’ясування обставин і інші дії клієнт повинен платити фіксовану грошову суму, яка буде залежати від занедбаності справи.

В результаті кожен звернувся за допомогою клієнт отримує кваліфіковану допомогу і бажаний результат, які підтверджуються офіційними документами.

Залишилися сумніви?
Отримайте безкоштовну консультацію адвоката!

Зверніться до нашої досвідченої команди по повному рішенню ваших юридичних питань і переконайтеся, що адвокатське бюро «Романа Сацика» розбирається в своїй справі.


  Рейтинг 5 / 5. Голосів: 2

  Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.