Цивільні справи

У сфері права, однією з найширших галузей є цивільне право, воно регулює відносини між фізичними та юридичними особами. Цивільні справи становлять значну частину судових процесів і мають велике значення для кожного громадянина.

Цивільне право — це галузь права, яка регулює відносини між особами та захищає їх цивільні права і інтереси. Цивільні справи включають у себе широкий спектр питань, основними з них є: майнові спори, сімейні спори, трудові спори та житлові спори.

Адвокатське бюро «Романа Сацика» має успішний досвід ведення цивільних справ з 2020 року; лише за останній рік у таких справах було винесено близько 700 судових рішень на користь наших клієнтів по всій Україні.

Наші адвокати представляють інтереси клієнтів у судах Києва, Борисполя та Київської області. Також адвокати можуть представляти Ваші інтереси у всіх судах України, беручи участь у них через відеоконференцію, через «Електронний суд».

Зміст

Згорнути Розгорнути
 1. Майнові спори
 2. Сімейні спори
 3. Трудові спори
 4. Житлові спори
 5. Переваги співпраці з нашим бюро у цивільних справах
 6. Наша судова практика
 7. Питання/відповіді по темі (FAQ)

Майнові спори

Майнові спори — це спір, який виникає між фізичними або юридичними особами, щодо права власності на майно. Це може стосуватися різних видів майна:

Розв’язання таких спорів може вимагати участі кваліфікованих юристів. Маючи 5-річний досвід ведення майнових спорів, юристи адвокатського бюро «Романа Сацика» допоможуть максимально захистити ваші інтереси.

Адвокат з майнових спорів

Сімейні спори

Сімейні спори — це спори пов’язані з:

Без грамотної юридичної підтримки отримати позитивне рішення суду, часто дуже складно. Адвокатське бюро «Романа Сацика» має успішний досвід ведення сімейних справ з 2020 року; лише за останній рік у таких справах було винесено близько 150 судових рішень на користь наших клієнтів. У більшості випадків можливий варіант послуги «під ключ», що позбавляє вас контактів як з суддями, так і з другою стороною процесу.

Адвокат з сімейних спорів

Трудові спори

Трудові спори — це конфлікти, які виникають між працівниками та їхніми роботодавцями у зв’язку з не виконанням умовами трудового договору. Ці конфлікти можуть стосуватися різних аспектів праці, таких як:

Якщо в таких справах клієнт спробує самостійно вирішити проблему без залучення фахівця, це призведе до того, що ситуація лише погіршиться. Якщо юридична допомога буде надана вчасно, це допоможе звести до мінімуму можливі ризики, продумати вигідну і ефективну лінію захисту в суді, та відстояти Ваші права.

Адвокат з трудових спорів

Житлові спори

Житлові спори — це коли виникають конфлікти або непорозуміння між власниками житла або між власниками і орендарями. Це може включати такі питання, як:

Житлові спори можуть вирішуватися шляхом переговорів, медіації, судових процесів або інших методів.

Адвокатське бюро «Романа Сацика» має успішний досвід у веденні таких справ.

Переваги співпраці з нашим бюро у цивільних справах

Якщо потрібно швидко, професійно і правильно з юридичної точки зору вирішити питання, пов’язане із захистом особистих прав, інтересів, нерухомості або працевлаштування, знадобиться цивільний адвокат. Наш адвокат зможе представляти інтереси клієнта в суді або вирішити проблему ще до його початку.

Звичайний громадянин України не знає тонкощів чинного законодавства, важелів тиску і правил спілкування з іншою стороною. Тільки експерт в цій галузі зможе захистити Ваше право.

Плюси роботи з професіоналом:

 1. представництво інтересів клієнта в судових або інших органах;
 2. клієнт буде оперативно проінформований про будь-яке просування по справі;
 3. збереження повної конфіденційності;
 4. зібрання доказів;
 5. об’єктивний підхід до розгляду справи.

Завдяки великому досвіду, який покаже юрист, шанси на перемогу збільшаться в кілька разів. Ми розглядаємо цивільні справи будь-якої складності.

Якими принципами керуються цивільні адвокати

Будь-який адвокат в цивільному процесі орієнтується на законність, головні принципи верховного права, незалежність, повну конфіденційність. Його головне завдання — зробити все для того, щоб не стався конфлікт інтересів.

Професійний юрист по цивільних справах володіє необхідною базою знань і вмінь, які дозволяють йому слідувати адвокатській етиці і домагатися перемоги в судових справах будь-якої складності.

Детальніше про етапи співпраці

Професійні адвокати по цивільному праву розглядають кожне звернення індивідуально. При цьому, вони дотримуються конкретного плану дій:

 1. консультація;
 2. робота з матеріалами справи;
 3. підготовка звернення до суду;
 4. збір доказів;
 5. подача позовної заяви;
 6. проведення експертизи;
 7. захист інтересів клієнта.

Кінцевий етап — це отримання позитивного рішення. Спеціаліст буде вести справу від початку до самого кінця.

Наша судова практика

Питання/відповіді по темі (FAQ)

Як довго триває цивільний процес?

Час розгляду цивільної справи може значно відрізнятися в залежності від складності справи, навантаження на суд, доступності доказів та інших факторів. Деякі справи можуть вирішуватися за кілька місяців, в той час як інші можуть тривати кілька років.

Чи можливий врегулювання цивільної справи поза судом?

Так, у багатьох випадках сторони можуть вирішити свої спори шляхом переговорів або альтернативних методів врегулювання спорів.

Чи можлива апеляція в цивільних справах?

Так, у багатьох юрисдикціях сторони мають право на апеляцію у разі незадовільного рішення суду. Апеляційний процес дозволяє перевірити рішення суду на предмет помилок чи неправильного застосування права.

Скільки коштує участь в цивільному судочинстві?

Вартість участі в цивільному судочинстві може включати судові збори, витрати на юридичне представництво, експертні дослідження та інші витрати. Конкретні витрати будуть залежати від складності справи та інших факторів.

Чи потрібно мати адвоката у цивільній справі?

Хоча у багатьох цивільних справах участь адвоката не є обов’язковою, проте професійна юридична допомога може бути корисною, особливо у складних справах або там, де сторона не має достатньої кваліфікації у сфері права.

Потрібна термінова допомога адвоката?