Встановлення батьківства

Щоб встановити батьківство в Україні, знадобиться кваліфікована допомога адвоката по встановленню батьківства, який становить відповідну заяву, займається збором всіх необхідних документів і доказів. Після того, як пакет документації зібраний і підготовлений, його направляють на розгляд до судових інстанцій. Даний порядок прописується на законодавчому рівні в Сімейному Кодексі.

Причини встановлення батьківства

Отримання професійної допомоги адвоката у встановленні батьківства може знадобитися в наступних випадках:

 • біологічні батьки дитини не перебувають на даний момент часу в офіційному шлюбі, а батько відмовляється від факту того, що це його син / дочка навіть після офіційного звернення до державного органу – ЗАГС;
 • обоє батьків дитини, які проживають у незареєстрованому шлюбі, не погоджуються звернутися із заявою в ЗАГС для встановлення батьківства;
 • дані про біологічного батька вносяться в офіційні документи (свідоцтво про народження, державні акти) зі слів матері і не підтверджуються паперами.

При настанні однієї з перелічених варіантів подій краще звернутися до хорошого адвоката з сімейних питань, який надасть повноцінну розгорнуту юридичну консультацію з докладними рекоендаціямі подальших дій.

Ціна послуг адвоката при встановленні батьківська

Юрист по встановленню батьківства Ціни
Консультація (1 год) 500 грн
Вивчення матеріалів справи, підготовка тактики захисту клієнта от 1000 грн
Адвокатський запрос от 500 грн
Підготовка та складання позовної заяви от 1500 грн
Підготовка та складання апеляційної скарги на судове рішення от 1500 грн
Підготовка та складання касаційної скарги на судове рішення от 1500 грн
Відкликання, заперечення проти апеляційної, касаційної скарги от 1000 грн
Клопотання (вартість кожного клопотання, заяви) от 500 грн
Подання інтересів Клієнта (у суді, органах/установах) от 1500 грн
Відшкодування фактичних витрат на судовий збір Окремо

Виграні справи щодо встановлення батьківства

Виключення відомостей про батька з свідоцтва про народження дитини в судовому порядку

Клієнт повідомив, що через 9 місяців після розлучення у його колишньої дружини народилася дитина. Клієнт стверджував, що не є... Read More

Перелік послуг по встановленню батьківства

При зверненні в адвокатське бюро Романа Сацика, адвокати і юристи якого мають багаторічний досвід роботи в даній сфері, клієнтам надаються такі послуги:

 • консультація юриста по встановленню батьківств в зручному для клієнта режимі (при особистій зустрічі, по телефону, по електронній пошті, в мобільних месенджерах);
 • представництво інтересів в судових інстанціях;
 • написання і відправка офіційних запитів з державних установ та організацій, які займаються питаннями встановлення батьківства, надання супутніх юридичних послуг;
 • допомогу в проведенні ДНК експертизи з питань встановлення батьківства тощо.

Якщо потрібен кваліфікований юрист, який спеціалізується у сімейних справах на території міста Києва та Борисполя, перш за все варто звернутися до адвокатського бюро Романа Сацика. Співробітники організації мають багаторічний досвід по встановленню батьківства в судових інстанціях. Крім того, клієнти можуть розраховувати на доступні ціни, які дозволяють без проблем вирішити питання у встановлений на законодавчому рівні термін.

Особливості послуги встановлення батьківства

Рішення даного питання в судовому порядку найчастіше відбувається за запитом біологічної матері. Але в Сімейному Кодексі є інформація, згідно з якою, подати позовну заяву може і батько дітей. Також право на звернення до суду з встановленням батьківства мають особи, що офіційно представляють інтереси дитини, – опікуни. Згідно з цим Законом подання позовної заяви не має давності.

Після першого звернення до адвокатам кожного клієнта буде запропоновано кілька варіантів вирішення даного питання, з яких вибирається найбільш оптимальний. Коли остаточне рішення прийнято, починається збір та підготовка документів до суду для відкриття і розгляду справи. Вартість наданої послуги в кожному випадку може змінюватися в залежності від складності справи.

Встановлення батьківства може проводитися декількома шляхами: в державних органах реєстрації шлюбу (РАГСі), після написання заяви батьком дитини і відповідно до прийнятого судовою постановою. У будь-якому випадку клієнт агентства отримує консультаційну підтримку знаючих фахівців.

Залишилися сумніви?
Отримайте безкоштовну консультацію адвоката!

Зверніться до нашої досвідченої команди по повному рішенню ваших юридичних питань і переконайтеся, що адвокатське бюро «Романа Сацика» розбирається в своїй справі.


  Рейтинг 5 / 5. Голосів: 1

  Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.