Адвокат по встановленню батьківства

Щоб встановити батьківство в Україні, знадобиться кваліфікована допомога адвоката по встановленню батьківства, який становить відповідну заяву, займається збором всіх необхідних документів і доказів. Після того, як пакет документації зібраний і підготовлений, його направляють на розгляд до судових інстанцій. Даний порядок прописується на законодавчому рівні в Сімейному Кодексі.

Причини встановлення батьківства

Отримання професійної допомоги адвоката у встановленні батьківства може знадобитися в наступних випадках:

 • біологічні батьки дитини не перебувають на даний момент часу в офіційному шлюбі, а батько відмовляється від факту того, що це його син / дочка навіть після офіційного звернення до державного органу – ЗАГС;
 • обоє батьків дитини, які проживають у незареєстрованому шлюбі, не погоджуються звернутися із заявою в ЗАГС для встановлення батьківства;
 • дані про біологічного батька вносяться в офіційні документи (свідоцтво про народження, державні акти) зі слів матері і не підтверджуються паперами.

При настанні однієї з перелічених варіантів подій краще звернутися до хорошого адвоката з сімейних питань, який надасть повноцінну розгорнуту юридичну консультацію з докладними рекоендаціямі подальших дій.

Виграні справи щодо встановлення батьківства

Исключение сведений об отце из свидетельства о рождении ребенка в судебном порядке

Виключення відомостей про батька з свідоцтва про народження дитини в судовому порядку

Клієнт повідомив, що через 9 місяців після розлучення у його колишньої дружини народилася дитина. Клієнт стверджував, що не є... Read More

Перелік послуг по встановленню батьківства

При зверненні в адвокатське бюро Романа Сацика, адвокати і юристи якого мають багаторічний досвід роботи в даній сфері, клієнтам надаються такі послуги:

 • консультація юриста по встановленню батьківств в зручному для клієнта режимі (при особистій зустрічі, по телефону, по електронній пошті, в мобільних месенджерах);
 • представництво інтересів в судових інстанціях;
 • написання і відправка офіційних запитів з державних установ та організацій, які займаються питаннями встановлення батьківства, надання супутніх юридичних послуг;
 • допомогу в проведенні ДНК експертизи з питань встановлення батьківства тощо.

Якщо потрібен кваліфікований юрист, який спеціалізується у сімейних справах на території міста Києва та Борисполя, перш за все варто звернутися до адвокатського бюро Романа Сацика. Співробітники організації мають багаторічний досвід по встановленню батьківства в судових інстанціях. Крім того, клієнти можуть розраховувати на доступні ціни, які дозволяють без проблем вирішити питання у встановлений на законодавчому рівні термін.

Особливості послуги встановлення батьківства

Рішення даного питання в судовому порядку найчастіше відбувається за запитом біологічної матері. Але в Сімейному Кодексі є інформація, згідно з якою, подати позовну заяву може і батько дітей. Також право на звернення до суду з встановленням батьківства мають особи, що офіційно представляють інтереси дитини, – опікуни. Згідно з цим Законом подання позовної заяви не має давності.

Після першого звернення до адвокатам кожного клієнта буде запропоновано кілька варіантів вирішення даного питання, з яких вибирається найбільш оптимальний. Коли остаточне рішення прийнято, починається збір та підготовка документів до суду для відкриття і розгляду справи. Вартість наданої послуги в кожному випадку може змінюватися в залежності від складності справи.

Встановлення батьківства може проводитися декількома шляхами: в державних органах реєстрації шлюбу (РАГСі), після написання заяви батьком дитини і відповідно до прийнятого судовою постановою. У будь-якому випадку клієнт агентства отримує консультаційну підтримку знаючих фахівців.

Залишилися сумніви?
Отримайте безкоштовну консультацію адвоката!

Зверніться до нашої досвідченої команди по повному рішенню ваших юридичних питань і переконайтеся, що адвокатське бюро «Романа Сацика» розбирається в своїй справі.


  Рейтинг 5 / 5. Голосів: 1

  Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.