Земельні спори

Земельні спори являють собою претензії, які висуваються до сусідів або власникам певної ділянки, а також державним органам, діяльність яких пов’язана з земельними правовідносинами. Усунути виникаючі розбіжності можна шляхом переговорів. Але в деяких ситуаціях для вирішення проблеми необхідно звернути до судових інстанцій. При цьому дуже важливо, щоб всі законні права та інтереси клієнта були захищені від неправомірних дій другої сторони. Тому варто звернутися за допомогою до адвокатів бюро Романа Сацика, що надають свої послуги на території міста Києва та Борисполя. Повноцінна юридична консультація по земельних питаннях допоможе домогтися бажаного результату і позбавити людину від тимчасових і фінансових втрат.

Особливості надання послуг юриста по землі

Адвокат по землі, що займається розглядом справи, на першій зустрічі детально ознайомитися з усіма наявними документами для залишення подальшого плану дій. Щоб всі виникаючі питання по землі були вирішені на користь клієнта, фахівець надає наступний комплекс послуг:

  • ретельний аналіз отриманих даних, підбір правильної правової стратегії поведінки клієнта для отримання максимальної для нього вигоди і досягнення бажаного результату;
  • збір та підготовка документації для її подальшого направлення до суду;
  • представлення інтересів звернувся на судових засіданнях;
  • складання і подача супутніх документів – клопотань, позовних заяв, скарг, заперечень тощо.;
  • контроль дотримання судових рішень.

Також адвокат із земельних питань може бути присутнім при оформленні угод, пов’язаних з орендою, купівлею, продажем землі. В такому випадку він детально вивчить проект договору і при необхідності внесе коригування, що відповідають інтересам клієнтів. Послугами спеціаліста із земельних питань можуть скористатися, як юридичні організації, так і фізичні особи.

Найчастіше суперечки в області земельного права виникають при:

  • порушення прав і особистих інтересів власників земельних ділянок сусідами, які захоплюють чужу територію;
  • неправильному визначенні порядку користування виділеної площею;
  • виявленні помилок в реєстрації права власності;
  • нанесенні шкоди або шкоди землевласникам.

В перерахованих ситуаціях юристи по земельних справах займуться вирішенням даного питання. Вони виявлять всі можливі ризики і перспективи, що стосуються неправомірних дій щодо ділянки, а також нададуть розгорнуту юридичну консультацію з приводу можливих варіантів позитивного результату подій.

Коли може знадобитися допомога земельного адвоката?

Якщо вам потрібен хороший земельну юрист онлайн, перш за все варто звернутися за допомогою до юриста адвокатського бюро Романа Сацика. Вартість послуг адвоката буде залежати від складності справи та обсягу наданої інформації. Допомога може знадобитися, коли виникають розбіжності щодо меж земельних ділянок, необхідність визнання або передачі права власності на об’єкт, розділ території між усіма її власниками. Також угода купівлі / продажу, передачі земельної ділянки може бути визнана в судовому порядку за умови недотримання всіх законних підстав для її виконання.

Консультація фахівця може бути потрібною для сервітуту або на момент приватизації землі, визначення послідовності дій, що стосуються користування ділянкою. Залежно від обраного напрямку вирішення питання буде встановлюватися остаточна ціна на послугу.

Рейтинг 0 / 5. Голосів: 0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.