Про нас

Керуючий бюро Сацик Роман Васильович — кваліфікований практикуючий адвокат.

У 2014 році закінчив Київський національний університет імені Тараса Шевченка за спеціальністю «право». Отримав диплом магістра.

Більше 2 років працював помічником судді.

На сьогодні має більше 7 років юридичного стажу і веде справи понад 100 клієнтів (юридичних та фізичних осіб).

У 2020 році заснував адвокатське бюро «Романа Сацика», яке надає свої послуги як фізичним, так і юридичним особам.

Зміст

Згорнути Розгорнути
  1. Історія і сфери діяльності
  2. Цінності та принципи
  3. Чому варто обрати адвокатське бюро «Романа Сацика»?
  4. Цілі діяльності
  5. Колектив і регалії
  6. Партнери

Історія АБ «Романа Сацика» і сфери діяльності

Адвокатське бюро «Романа Сацика»

Адвокатське бюро «Романа Сацика»

Основні напрямки діяльності:

  1. цивільне право;
  2. адміністративне право;
  3. справи про адміністративні правопорушення;
  4. господарські справи.

Адвокатське бюро «Романа Сацика» складає одну із найдосвідченіших команд і фахівців в галузі юриспруденції. Наше основне завдання полягає в наданні практичних рішень нашим клієнтам, максимально оперативно та ефективно.

Команд висококласних юристів адвокатського бюро «Романа Сацика»

Команд висококласних юристів адвокатського бюро «Романа Сацика»

Адвокатське бюро «Романа Сацика» — це спільнота висококласних юристів, котрі мають чималий досвід у різних галузях права і здатні забезпечити високі стандарти якості юридичних послуг у всіх напрямках діяльності. При цьому, спектр надаваних послуг охоплює як найскладніші вузькоспеціальні питання, так і звичайні проблеми, з якими щоденно стикаються громадяни, в тому числі, підприємці. До адвокатського бюро «Романа Сацика» можна звернутися з будь-яким юридичним питанням та отримати на нього швидку і кваліфіковану відповідь.

Ми консультуємо, складаємо і перевіряємо документи, супроводжуємо угоди, представляємо інтереси клієнтів у судах загальної юрисдикції, правоохоронних органах, органах державної влади та місцевого самоврядування, на переговорах з контрагентами.

До числа клієнтів адвокатського бюро входять великі торгівельні та виробничі підприємства, відомі громадські діячі, а також величезна кількість громадян, котрі звертаються до нас за допомогою при вирішенні різних питань та проблем.

Наша місія і принципи компанії — більше ніж переконання. Чітко визначена місія дозволяє компанії досягти поставлених перед собою завдань і постійно розвивати свою репутацію в бажаному напрямку. Пропонуємо Вам ознайомитись з місією адвокатського бюро «Романа Сацика» та зрозуміти принципи, закладені в основу нашої діяльності.

Ми бачимо свою місію у забезпеченні громадян та підприємців висококваліфікованою юридичною допомогою, керуючись нормами закону та моралі.

Цінності та принципи адвокатського бюро «Романа Сацика»

Репутація

Ми цінуємо свою репутацію, яка напрацьована багаторічною практикою і підтримується щоденною кропіткою працею на благо наших клієнтів.

Команда

Ми згуртована команда кваліфікованих юристів-однодумців, яких вирізняє високий рівень самоорганізації та самовіддачі. Постійне підвищення кваліфікації, професійний розвиток і спільна робота на позитивний результат характерні для всіх членів нашої команди.

Індивідуальний підхід

До кожної проблеми ми маємо індивідуальний підхід, що дозволяє вирішити її найбільш оптимальним способом в інтересах клієнта.

Відповідальність

Ми несемо відповідальність за результати своєї роботи. Пріоритет інтересів клієнтів, їх репутація і довгостроковий успіх — визначальні особливості при плануванні і узгодженні наших дій і вчинків у межах прийнятого доручення.

Конфіденційність

Ми неухильно дотримуємося режиму суворої конфіденційності у відносинах з клієнтами і за жодних умов не розголошуємо інформацію, яка становить особисту і комерційну таємницю.

Довіра

Виправдати надану довіру і зробити максимум можливого для наших клієнтів — те, до чого прагне кожен член нашої команди.

Чому варто обрати адвокатське бюро «Романа Сацика»?

В нашому бюро працюють висококваліфіковані спеціалісти

Запорука успіху наших фахівців — фундаментальна базова і післядипломна юридична освіта, поєднана з систематичним підвищенням кваліфікації.

У нас чималий практичний досвід в різних галузях права

Високі професійні результати нашої роботи зумовлені багаторічним досвідом діяльності в різних галузях права і сотнями успішно завершених справ.

Нас не лякають складні справи

Ми приймаємо в роботу справи будь-якої складності і, зазвичай, досягаємо успіху навіть у безнадійних, на перший погляд, випадках.

Ми завжди діємо в інтересах наших клієнтів

Наша стратегія ведення справ ніколи не має розбіжностей з інтересами клієнтів. Єдина мета при виконанні завдання — оптимальне для клієнта вирішення поставленого завдання. Ми ніколи не протиставляємо свої інтереси інтересам клієнта і не приймаємо доручення, які містять конфлікт інтересів наших клієнтів.

Ми вирішуємо проблеми оперативно

Ми оперативно реагуємо на всі доручення, які отримуємо від клієнтів, чим звільняємо їх від клопоту та бюрократичної тяганини, без шкоди для якості правової допомоги. Термін підготовки документів будь-якої складності, як правило, не перевищує 5 робочих днів, а у разі необхідності складає 1–2 дні.

Ми вирішуємо проблеми колегіально

Ми вирішуємо проблеми колегіально, що дозволяє уникати помилок і суттєво підвищує якість роботи.

Доступна вартість послуг

Ми пропонуємо високу якість юридичних послуг, одночасно притримуючись їх розумної та справедливої ціни. Ми завжди готові піти на компроміс та знайти для клієнта найбільш зручну форму розрахунку.

Ми співпрацюємо з висококласними експертами

Ми співпрацюємо з висококласними незалежними експертами в багатьох галузях знань, з їх допомогою маємо можливість провести всі необхідні досудові дослідження, спрогнозувати результати майбутніх експертиз.

Цілі діяльності бюро «Романа Сацика»

Колектив і регалії

Сацик Роман Васильович — керуючий партнер АБ «Романа Сацика»

Сацик Роман

Сацик Роман

2006–2010: Коледж при Українському державному університеті фінансів і міжнародної торгівлі (диплом молодшого спеціаліста).

2010–2012: Фінансово-правовий коледж Київського національного університету імені Тараса Шевченка (диплом бакалавра).

2012–2014: Київський національний університет імені Тараса Шевченка (диплом магістра).

2010–2013: помічник адвоката з цивільних справ (приватний адвокат).

2014–2016: помічник заступника голови Бориспільського міськрайонного суду Київської області.

2017–2018: помічник адвоката в адвокатському об’єднанні.

2018–2019: адвокат в адвокатському об’єднанні.

З 2020 року: керуючий адвокатского бюро «Романа Сацика».

Основні напрямки діяльності

Онишко Вікторія Михайлівна — партнер АБ «Романа Сацика»

Онишко Вікторія

Онишко Вікторія

У 2010 році закінчила Київський національний торгово-економічний університет за спеціальністю «право». Отримала диплом магістра.

Працювала юристом з 2008 року у сфері реєстрації бізнесу, кредитів, проблемної заборгованості банків і страхових компаній. Почала першу судову практику ще до закінчення ВНЗ. З 2014 року спеціалізувалася на юридичному супроводі бізнесу у сфері оренди комерційної нерухомості, митниці, логістики, страхування.

Станом на сьогодні має більше 15 років юридичного стажу.

У 2020 році отримала свідоцтво адвоката і працює у складі АБ «Романа Сацика», яке надає послуги як фізичним, так і юридичним особам.

Основні напрямки діяльності

Хлівний Ярослав Миколайович — адвокат АБ «Романа Сацика»

Хлівний Ярослав

Хлівний Ярослав

У 2018 році закінчив Київський національний університет імені Тараса Шевченка за спеціальністю «господарське право» — ступінь бакалавра.

У 2020 році закінчив Київський національний університет імені Тараса Шевченка за спеціальністю «господарський процес» — ступінь магістра.

Розпочав безперервну юридичну практику у 2017 році.

Основні напрямки діяльності

Сфери юридичної практики

Ніколін Владислав Дмитрович — помічник адвоката в АБ «Романа Сацика»

Ніколін Владислав

Ніколін Владислав

У 2020 році закінчив «Фінансово-правовий коледж» за спеціальністю «право» — ступінь бакалавра.

У 2022 році закінчив Вищий навчальний заклад «Міжрегіональна академія управління персоналом» за спеціальністю «право» — ступінь магістр.

Почав безперервну юридичну практику у 2020 році у складі АБ «Романа Сацика».

Основні напрямки діяльності

Гуркіна Валерія Володимирівна — помічник адвоката в АБ «Романа Сацика»

Гуркіна Валерія

Гуркіна Валерія

У 2022 році закінчила Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля, за спеціальністю «Право» — ступінь бакалавра.

У 2023 закінчила Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля за спеціальністю «Право» — ступінь магістр.

Партнери (юридичні особи)

ТОВ «Віакон Україна» — галузь цивільного, промислового і дорожнього будівництва (з 2020 року ведемо договірну роботу на підприємстві).

ТОВ «МОНОЛІТ.НЕТ» — провідний інтернет-провайдер міста Бориспіль (з 2021 року ведемо договірну роботу на підприємстві і супроводжуємо судові справи).

ТОВ «Інтро.Нет» — провідний інтернет-провайдер міста Бориспіль (з 2021 року ведемо договірну роботу на підприємстві і супроводжуємо судові справи).

ТОВ «Гранд Безпека» — діяльність приватних охоронних служб (з 2022 року супроводжуємо судові процеси). Виграли спір щодо стягнення дебіторської заборгованості на суму близько 200 000 гривень на користь клієнта.

«Принтбокс» — типографія, сервіс друку документів, світлин, сканування та ксерокопіювання (з 2021 року ведемо договірну роботу на підприємстві).

ТОВ «Кубік Груп» — ремонт електроніки і техніки (з 2021 року ведемо договірну роботу на підприємстві).

ТОВ «Дідух» — діяльність у сфері архітектури, водопровідних мереж, систем опалення, кондиціонування, будівельно-монтажні роботи.

ТОВ «НВК Шельф» — спеціалізація: продаж нафтопродуктів, транспорт, торгівля. Здійснюємо внесення змін до правовстановлюючих документів, консультуємо з питань господарської діяльності товариства, проводимо договірну роботу.

ТОВ «ФКР» — спеціалізація: продаж нафтопродуктів, транспорт, торгівля. Здійснюємо внесення змін до установчих документів, консультуємо з питань господарської діяльності товариства, проводимо договірну роботу.

ТОВ «Шельф ОЙЛ» — спеціалізація: продаж нафтопродуктів, транспорт, торгівля. Здійснюємо внесення змін до правовстановлюючих документів, консультуємо з питань господарської діяльності товариства, проводимо договірну роботу.

ТОВ «Шельф ТК» — спеціалізація: продаж нафтопродуктів, транспорт, торгівля. Здійснюємо внесення змін до правовстановлюючих документів, консультуємо з питань господарської діяльності товариства, проводимо договірну роботу.

ТОВ «БСК Логістик» — сфера: внутрішня і міжнародна логістика. Проводимо консультації з питань господарської діяльності товариства, вичитки та правового аналізу договорів, оскарженню рішень контролюючих органів, договірної і претензійної роботи. Виграли спір щодо стягнення дебіторської заборгованості на суму більше 100 000 гривень на користь клієнта.

СМ «ТРАНССЕРВІС» — проводимо договірну роботу, судові справи за позовами клієнта і представляємо клієнта як відповідача. Виграли спір щодо стягнення дебіторської заборгованості на суму більше 700 000 гривень.

ТОВ «ВІП-ДЕНТ» — стоматологія. Проводимо внесення змін в установчі документи.

ТОВ «ЮНІПАЙП ЛТД» — продаж металоконструкцій. Проводимо внесення змін в установчі документи, договірну роботу, аналіз ризиків діяльності.

ТОВ «ФРЕШФУД КИЇВ» — поставки продуктів харчування закладам громадського харчування. Договірна і претензійна робота.

ТОВ «СПЕЦЕНЕРГОПРОММОНТАЖ» — з 2022 року супроводжуємо судові процеси.

Потрібна термінова допомога адвоката?