Захист честі, гідності та ділової репутації

Будь-який власник приватного бізнесу і просто фізична особа заслуговує на повагу і хорошу репутацію, якщо не виконує неправомірні дії. Захист честі та гідності – процедура, при якій непередеваемие блага, що мають безцінну цінність, захищені від зазіхання сторонніх осіб. Одним з головних напрямків діяльності адвокатського бюро Романа Сацика є захист честі і ділової репутації і рішення проблем.

Незаконні дії правопорушника

Порушення честі і гідності на увазі під собою наступний перелік дій порушника прав:

  • надання неправдивої інформації представникам ЗМІ (преса в паперових виданнях, відеотрансляції, трансляція по радіо);
  • передача неправдивих відомостей в фільмах художнього і документального напрямку, через мережу Інтернет;
  • поширення невірної інформації серед ділових партнерів, близьких друзів і родичів;
  • завідомо неправдиве поширення відомостей шляхом виступів перед публікою.

Поширення неправдивих відомостей вважається карним тільки в тих ситуаціях, якщо у потерпілого є офіційні докази неправомірності його дій.

Ціна послуг юриста по захисту честі, гідності та ділової репутації

Адвокат по захисту честі

Ціни

Консультація (1 год) 500 грн
Вивчення матеріалів справи, підготовка тактики захисту клієнта от 1000 грн
Адвокатський запрос от 500 грн
Підготовка та складання позовної заяви от 1500 грн
Підготовка та складання апеляційної скарги на судове рішення от 1500 грн
Підготовка та складання касаційної скарги на судове рішення от 1500 грн
Відкликання, заперечення проти апеляційної, касаційної скарги от 1000 грн
Клопотання (вартість кожного клопотання, заяви) от 500 грн
Подання інтересів Клієнта (у суді, органах/установах) от 1500 грн
Відшкодування фактичних витрат на судовий збір Окремо

Способи захисту прав клієнта

Нематеріальними благами прийнято вважати гідність особистості, хороша репутація в ділових колах, честь. Ці цінності належать фізичній особі та не можуть бути передані за бажанням іншим громадянам. У тих випадках, коли людина не може власними силами знайти порушника, він має право звернутися за допомогою до адвоката бюро. Кваліфікований фахівець збирає відомості і відправляє докази провини разом із заявою в судові інстанції, щоб визнали факт того, що інформація є недійсною.

Існує 2 групи способів захисту честі і гідності в суді:

  • нематеріальні – постраждала сторона має право на спростування неправдивої інформації в тому джерелі, де вона була опублікована або представлена ​​в іншому вигляді (разом зі спростуванням часто публікуються вибачення порушника);
  • матеріальні – клієнти, які постраждали від іншого громадянина, мають право на матеріальну компенсацію разом з публічними вибаченнями.

Вибір конкретного методу буде залежати тільки від побажань самого клієнта.

Захист репутації юридичних осіб

Під діловою репутацією на увазі громадську оцінку професійних навичок співробітників компанії. Іншими словами, імідж організації залежить від ділових якостей фахівців, які стимулюють клієнтів звертатися до них знову. Юридичні особи, які звертаються за допомогою до адвоката в Києві та Борисполі, потребують того, щоб фахівець довів їх невинність і спростував таку неправдиву інформацію: порушення законодавства, неправомірні дії по відношенню до партнерів і клієнтів, несумлінне здійснення діяльності або порушення ділової етики.

Вартість послуг юриста із захисту честі, гідності та ділової репутації

Якщо потрібен хороший юрист або допомога кваліфікованих адвокатів, можна сміливо звертатися до адвокатського бюро Романа Сацика. При першому зверненні клієнт отримує консультацію. При розмові з адвокатом він з’ясовує всі причини його відвідин, а також складність проблеми. Ціна наданої послуги залежить від необхідності складання запитів і скарг, які в подальшому спрямовуються до відповідних органів або порушнику. Складання позовів про захист честі і гідності, які подаються до суду, вважається останньою стадією взаємодії з державними органами. При задоволенні даного документа клієнт отримує компенсацію або спростування неправдивих відомостей.

Рейтинг 0 / 5. Голосів: 0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.