Зняття арешту з майна

Арешт нерухомого майна є важливою проблемою, яка може статися з власниками. Власник може втратити право на втрату володіння своїм майном, отримати негативні наслідки. Це може статися на цивільному, адміністративному, кримінальному та інших виробництвах.

Особливості зняття арешту з майна в кримінальному провадженні

Для накладення арешту в кримінальній галузі може послужити кілька причин. Перш за все це:

  • збереження речових доказів;
  • при здійсненні спеціальної конфіскації;
  • в якості покарання;
  • як цивільний позов.

Як збереження речових доказів арешт може бути проведений на будь-яке майно, якщо воно відповідає встановленим критеріям. Спеціальна конфіскація відбувається при безпосередньому зв’язку з вчиненням злочину. Арешт може статися в разі, якщо суд призначає конфіскацію в якості покарання. Також позов подається для відшкодування збитку.

В таких випадках зняття арешту з майна судовими приставами може бути здійснено різними способами. Одним з варіантів є подача клопотання на скасування арешту до суду. Орган може розглянути цю ситуацію, якщо людина був відсутній під час засідання.

Успішне зняття арешту з автомобіля у кримінальній справі та іншого майна може відбутися в разі відсутності особи, яка отримала арешт. Але якщо людина була присутня на засіданні, то є ймовірність того, що суддя відмовить у клопотанні. У такому випадку важливо обміркувати всі переваги і недоліки справи, а найкраще отримати професійну консультацію по юрідіческімделам.

Подавати клопотання в такому випадку можна безліч разів. Його розглядають близько трьох днів при надходженні до суду, але при цьому терміни можуть відрізнятися.

Ще одним варіантом є оскарження рішення суду. Якщо особа отримало арешт було присутнє на засіданні, то протягом 5 днів після винесення постанови можна оскаржити це. Отримати послуги щодо зняття арешту з нерухомості за доступною ціною в Борисполі або Києві можна в професійному адвокатському бюро.

Допомога адвоката при арешті майна

Обмеження у вигляді арешту може відбутися з кількох причин. Серед головних:

  • недотримання правил договору перед банком, наприклад в разі іпотеки;
  • суперечки з приводу майна;
  • заборгованість перед податковою.

Фіктивно зняти арешт з майна боржника можна після усунення першопричини обмеження. При цьому є кілька різних нюансів і тонкощів процедури за рахунок яких можна вивести майно з арешту. Кваліфіковані юристи допоможуть ефективно впоратися з проблемами щодо майнових прав.

Хорошійадвокат допоможе в поверненні прав на використання і розпорядження маєтком. Надалі його можна буде подарувати, продати або передати в спадщину. Зняти арешт з квартири, будинку та інших предметів можна на основі призначених документів. Це може бути судовим рішенням або постановою від державного виконавця. Юрист гарантує супроводу замовника на всіх етапах, до того часу, як він отримає всі необхідні документи.

Які послуги надає юрист при знятті майна з арешту

Адвокати надають комплекс послуг щодо зняття арешту з майна. Це надання усних рішень питань, проведення експертизи документів та надання іншої допомоги для отримання потрібного рішення. Якісні юридичні послуги гарантують швидке досягнення бажаного результату, при цьому не витрачаючи власний час і нерви.

Щоб скористатися цією послугою, необхідно надати кілька важливих документів. Це:

  • інформаційна довідка з державного реєстру;
  • копії документів щодо арешту;
  • домовленості для права уявлення особистих інтересів.

Адвокатське бюро також надає послуги щодо усній і письмовій консультації, збору, формування необхідного пакету документів, юридичної допомоги для складання заяви, допомога в правильній розробці клопотання щодо зняття арешту.

Якщо потрібен професійний юрист, який допоможе отримати постанову про зняття арешту з майна, дізнатися терміни зняття арешту з нерухомості, а також вирішити інші важливі питання варто звернутися до адвокатського бюро. Уточнити вартість послуг можна на сайті «Адвокатського бюро Романа Сацика».

Рейтинг 0 / 5. Голосів: 0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.