Адвокат по ДТП

Послуги юриста по ДТП

Дорожньо-транспортні пригоди в Україні – не рідкість. Вони трапляються щодня. Багато хто намагається звільнитися тільки одним штрафом, але хтось вирушає за ґрати. У деяких випадках це абсолютно незаслужено і справжній винуватець не несе ніякого покарання. Статистика показує, що найбільша кількість автомобільних аварій трапляється в Києві та Борисполі. Саме тому в цих містах професійне адвокатське бюро Романа Сацика пропонує допомогу юриста при ДТП. Чи не звертатися до фахівця і намагатися втекти з місця злочину – це дві найбільш поширені помилки всіх автовласників. Звичайно, фізична особа не може знати всіх діючих норм, правил і законів України, але не варто тікати з місця злочину. Це може тільки погіршити справу.

В юридичному бюро працюють спеціальні Автоадвоката, які вирішують всі питання, пов’язані з дорожніми подіями. Вони є кращими в цьому напрямку і допоможуть з вирішенням опитування будь-якої складності. Кожному водієві, який є учасником ДТП, потрібен хороший юрист. Він буде відстоювати права клієнта, розбереться з причинами аварії, з’ясує всі обставини ситуації, допоможе вибудувати грамотну захист.

Виграні справи по ДТП

Порушення ПДР, наїзд на перешкоду

В січні 2020 року до АБ «Романа Сацика» звернувся клієнт - водій ДП МА «Бориспіль». Керуючи службовим автомобілем на території... Read More

Стягнуто індекс інфляції та 3% річних в зв’язку з невиконанням вироку суду в частині стягнення моральної шкоди

🔘До Адвокатського бюро «Романа Сацика» звернувся Клієнт, який у 2004 р. внаслідок ДТП отримав тяжкі тілесні ушкодження. У 2005... Read More

Зняття арешту з автомобіля у кримінальному провадженні

До Адвокатського бюро «Романа Сацика» звернувся Клієнт та повідомив, що потрапив в ДТП. Клієнт та пасажир отримали тілесні ушкодження... Read More

Доведено невинуватість клієнта у скоєнні ДТП

🔷У грудні 2020 року до АБ «Романа Сацика» звернувся Клієнт та повідомив, що відносно нього складено протокол про адмінправопорушення... Read More

Страхова компанія відмовила у виплаті страхового відшкодування при ДТП

Страхова компанія відмовила у виплаті страхового відшкодування у зв'язку з частковим відновленням майна, пошкодженого у результаті дорожньо-транспортної пригоди До Адвокатського... Read More

Ціна послуг юриста по ДТП

Адвокат по ДТП

Ціни

Консультація (1 год) 500 грн
Вивчення матеріалів справи, підготовка тактики захисту клієнта от 1000 грн
Адвокатський запрос от 500 грн
Підготовка та складання позовної заяви от 1500 грн
Підготовка та складання апеляційної скарги на судове рішення от 1500 грн
Підготовка та складання касаційної скарги на судове рішення от 1500 грн
Відкликання, заперечення проти апеляційної, касаційної скарги от 1000 грн
Клопотання (вартість кожного клопотання, заяви) от 500 грн
Подання інтересів Клієнта (у суді, органах/установах) от 1500 грн
Відшкодування фактичних витрат на судовий збір Окремо

ДТП і кримінальна справа

У бюро Сацика ціни на послуги адвоката встановлені доступні, тому звернення до експерта особливо не позначиться на фінансовому становищі водія, але допоможе врятуватися від кримінальної або адміністративної відповідальності, якщо він не винен.

Залежно від наслідків дорожньо-транспортної пригоди та експертизи ГИБДД, винний буде змушений виплатити штраф або отримати термін, відправитися у в’язницю. Сідаючи за кермо завжди потрібно пам’ятати про те, до чого призводить водіння в нетверезому стані. Якщо один з учасників ДТП випив або прийняв наркотичну речовину, це вкрай негативно позначиться на результаті, в деяких випадках з вирішенням проблеми не може навіть допомогти адвокат дтп. Обов’язкова професійна юридична консультація прямо на місці події.

Детальніше про відповідальність водія

Користуватися послугами адвокатського бюро Сацика може, як потерпілий, так і потенційно винний.

Виділяють такі види відповідальності:

 • кримінальна;
 • адміністративна;
 • цивільно-правова.

Кримінальна відповідальність за транспортним справах передбачає реєстрацію справи в реєстрі, встановлення фактичних причин події, збір документів і винесення вироку про умовний термін або тюремному ув’язненні. Адміністративне провадження справи юрист по дтп розглядає в разі, якщо в ДТП немає потерпілих, але один з водіїв завдав іншому майнову шкоду. В такому випадку проводиться експертиза транспорту, збір доказів, страхова компанія підраховує збитки. Що стосується цивільно-правової відповідальності, то її юристи доводять в разі, якщо транспорт є джерелом підвищеної небезпеки, водій збив пішохода або велосипедиста.

Які питання може вирішити Автоадвокат?

Якщо водієві необхідно скласти позов або скаргу, щоб захистити власні інтереси, юрист у справах дтп йому з цим допоможе. Можливо виступ у страховій компанії або суді. Також цей експерт вирішує питання, пов’язані з перевіркою обгрунтованості та правомірності заявлених вимог по поверненню матеріальних збитків. Адвокати бюро Сацика можуть зайнятися стягненням коштів, якщо винуватець або страхова компанія місяцями обіцяє виплатити борг.

Чи потрібно наймати адвоката, щоб відшкодувати збиток?

Питаннями відшкодування матеріального збитку повинен займатися виключно адвокат по дтп з потерпілими. Не можна довіряти цю справу універсального фахівця. Уже на першій консультації експерт порадить в подробицях пригадати випадок, заглибитися в пошук фактів, аргументів і зайнятися збором великого пакета документів.

Матеріальний питання – справа складна, але з ним точно допоможе Автоюрист. Він буде повністю супроводжувати клієнта під час відвідування банку, страхової компанії, розмов з потерпілим. Відмова від послуг призведе до втрати особистого часу і великої кількості фінансів.

Які послуги надає юрист по ДТП?

Якщо сталася ДТП, перше, що потрібно зробити – викликати на місце адвоката по дорожнім справах ще до приїзду співробітників ГИБДД. Він допоможе зберігати спокій і тверезо оцінювати ситуацію.

Компанія пропонує такі послуги:

 • професійна консультація;
 • збір документів;
 • вивчення цінних паперів;
 • оформлення експертизи автомобіля;
 • захист клієнта в суді;
 • стягнення коштів;
 • відшкодування понесених витрат.

Співпраця з професійним автомобільним юристом допоможе виграти справу, захистити власну репутацію, отримати грошову компенсацію, відновити пошкоджений автомобіль.

Залишилися сумніви?
Отримайте безкоштовну консультацію адвоката!

Зверніться до нашої досвідченої команди по повному рішенню ваших юридичних питань і переконайтеся, що адвокатське бюро «Романа Сацика» розбирається в своїй справі.


  Рейтинг 0 / 5. Голосів: 0

  Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.