Представлення інтересів клієнта в державних органах та в суді

Кожна особа, як фізична, так і юридична, рано чи пізно стикається з необхідністю взаємодії з різноманітними державними органами (судовими, виконавчими, контрольно-наглядовими, правоохоронними), органами місцевого самоврядування або ж з іншими юридичними чи фізичними особами.

Нерідко така співпраця вимагає значної витрати часу, зусиль, певних необхідних знань, фаху та досвіду.

Або ж людина банально перебуває в іншому місці або навіть в іншій країні, і в неї виникає необхідність вирішити якесь питання, щось кудись подати, забрати, отримати дозвіл, подати звітність чи документи тощо.

В таких випадках ви можете це зробити як особисто, так і звернувшись до адвокатського бюро «Романа Сацика».

Наші фахівці допоможуть:

У разі незгоди з відповідним рішенням ми допоможемо організувати його оскарження до вищого органу або суду.

Слід також вказати, що представництво за своєю природою це організаційне правовідношення, змістом якого є повноваження однієї особи (представника) діяти від імені та в інтересах іншої особи, яке виникає з договору, закону, акта органу публічної влади тощо.

Питання/відповіді по темі (FAQ)

Як до нас звернутися?

В адвокатське бюро «Романа Сацика» ви можете звернутися зателефонувавши за наступними номерами: +38 (068) 520-80-20, +38 (073) 520-80-20.

Також ви можете зв’язатися з нами обравши зручний для вас спосіб на нашому сайті: https://satsyk.com.ua/.

Де відбувається консультація?

Консультація відбувається в попередньо узгоджений безпосередньо в нашому офісі за адресою: Київська область, м. Бориспіль, вул. Київський шлях, 79-Б.

Також можлива консультація в місті Києві по вул. Єлизавети Чавдар, 2.

Чи можливе проведення консультації онлайн?

Так, за бажанням наш співробітник може провести консультацію в режимі відеоконференції, а всі необхідні для консультації документи можливо надіслати через різноманітні месенджери.

Скільки коштує консультація?

Попередньо визначившись з проблемним питанням наш співробітник повідомить вас про наявність спеціаліста відповідного напрямку. Поверхневий висновок є безкоштовний, проте подальше вивчення наданих вами документів, визначення напрямку та стратегії коштує 500 грн.

На яких підставах здійснюється представництво інтересів клієнта в державних органах?

Підставою для здійснення представництва інтересів клієнта в державних органах є укладений з адвокатським бюро договір про надання правової допомоги.

Як укласти договір про надання правової допомоги?

Укладення договору про надання правової допомоги можливо як безпосередньо в нашому офісі так і шляхом його підписання віддалено єдиним цифровим підписом.

Які документи необхідні для підписання договору про надання правової допомоги?

Для підписання договору про надання правової допомоги необхідно паспорт та ідентифікаційний код.

Потрібна термінова допомога адвоката?