Адвокат з трудових спорів

Колективний трудовий спір може виникнути як між окремою особою і роботодавцем, так і між групою осіб і начальником. Такі конфлікти складають чималу частину в проблемах ведення бізнесу і відносяться вони до однієї зі складних сторін ділових відносин. Тому без адвоката по трудових спорах тут обійтися важко.

Навіщо потрібна допомога юристів по трудових спорах

Складність у вирішенні трудових спорів полягає не тільки в зборі доказів провини однієї зі сторін, а й в попередньому спілкуванні. У зв’язку з тим, що для вирішення трудових конфліктів встановлений короткий процесуальний термін, адвокат повинен вміти пройти всі етапи справи вчасно. В адвокатському бюро м Бориспіль “Романа Сацика» працюють саме такі юристи.

Адвокати по трудовому праву брали участь у вирішенні конфліктних питань не тільки з боку окремої людини або групи осіб, але і з боку керівників підприємств. Причому вони завжди передбачали дії конфліктуючої сторони.

Причини виникнення трудових спорів

Основна причина, по якій виникають конфлікти – це неграмотно складений трудовий договір. Сюди ж можна віднести відсутність потрібної документації у відділах кадрів, безпідставне звільнення співробітників або скорочення штату. Законодавство з цього приводу містить масу нюансів, розібратися з якими допоможуть юристи по трудових спорах бюро «Романа Сацика».

Можуть виникнути ситуації, коли працівника порушують правила корпоративної етики. Наприклад, крадіжка, псування майна, розголошення конфіденційних даних. Це може завдати непоправної шкоди підприємству і зіпсувати репутацію. У деяких випадках дії співробітників призводять до таких серйозних наслідків, що на них можуть завести кримінальну справу. У таких суперечках точно не обійтися без хорошого юриста.

Як вирішуються трудові спори

Конфлікт, що виник на робочому місці можна запобігти на декількох етапах. При зверненні в київське бюро «Романа Сацика» громадянин отримує первинну консультацію, на якій розглядаються всі варіанти вирішення проблеми, що склалася.

Юрист з трудових відносин візьме на себе ведення переговорів з керівництвом підприємства, групою осіб або окремим людиною.

У період судового розгляду трудової адвокат займається:

 • складанням позовної заяви, клопотань;
 • збором доказів;
 • обробкою кадрових документів.

Число трудових спорів постійно збільшується через елементарне незнання законів і відсутності кваліфікованої юридичної допомоги в області трудового права. Якщо вчасно звернутися до послуг адвокатів, то вирішити конфлікт можна при мінімальних втратах для всіх сторін.

Адвокатське бюро «Романа Сацика» вже неодноразово дозволяла суперечки:

 • відновлення на колишнє місце роботи;
 • формулювання причини звільнення і дата звільнення;
 • переведення на іншу роботу;
 • оплата вимушених простоїв;
 • відшкодування заподіяної шкоди здоров’ю;
 • витребування трудової книжки;
 • оскарження причини відмови в прийомі на роботу;
 • оскарження факту дисциплінарного покарання;
 • відстоювання інтересів працівників, які перебувають у відпустці по догляду за дитиною;
 • невиплата заробітної плати і т.д.

Ціна на надання послуг визначається після аналізу всіх наданих документів та інформації щодо спірного справі.

Юристи адвокатського бюро «Романа Сацика» докладуть усіх зусиль, щоб врегулювати спір не доводячи справу до судового розгляду. Гарантують оптимальний результат при мінімальних наслідки для всіх сторін конфлікту.

Рейтинг 5 / 5. Голосів: 1

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.