Адвокат з майнових спорів

Адвокат з майнових спорів — це особа, яка спеціалізується на вирішені правових питань, які стосуються рухомого та нерухомого майна.

Зміст

Згорнути Розгорнути
 1. Послуги юриста з майнових спорів
 2. Які питання вирішує адвокат з майнових спорів?
 3. Види майнових суперечок
 4. Які послуги пропонує юрист з майнових спорів
 5. Питання/відповіді по темі (FAQ)

Послуги юриста з майнових спорів

Часто адвокат з майнових спорів вирішує конфлікти, пов’язані з:

Це найпоширеніша причина для звернення громадян до адвокатського бюро «Романа Сацика». На ґрунті поділу майна руйнуються сім’ї, дружба і бізнес. Основне завдання юриста — захистити інтереси його клієнта і в разі судового розгляду вибудувати ефективну стратегію ведення справи і перемогти.

Всі майнові суперечки стосуються виключно матеріальних цінностей. До них відносяться:

Захищати свої інтереси самостійно вкрай не рекомендується. У 99% випадків без наявності знань в юриспруденції це призводить до провалу і втрати майна. Професійний юрист з майнових спорів допоможе вирішити питання будь-якої складності і захистити права, інтереси, як в досудовому порядку, так і в судовому.

Адвокатське бюро «Романа Сацика» завжди ставить клієнта на перший план і йде до самого кінця. Наші адвокати представляють інтереси клієнтів у судах Києва, Борисполя та Київської області. Також адвокати можуть представляти Ваші інтереси у всіх судах України, беручи участь у них через відеоконференцію, через «Електронний суд».

Які питання вирішує адвокат з майнових спорів?

Знання судової практики, законів України та тонкощів цього юридичного напряму, а також моніторинг постійних змін у чинному законодавстві дозволяє юристам бюро перемагати і покращувати позицію клієнта. Професійна підтримка допоможе детально розглянути майнові суперечки і розставити пріоритети у веденні справи. Головне знайти адвоката, який за доступну ціну зможе якісно захистити права і інтереси.

Юрист вирішує такі питання:

 1. досудове врегулювання (веде переговори);
 2. дотримання претензійного порядку розгляду питання (готує всі листи, пропозиції, звернення);
 3. збір доказів (направлення адвокатських запитів);
 4. пред’явлення позову до суду;
 5. участь в судових засіданнях.

Види майнових суперечок

1. Спори з приводу порушення або визнання права власності

Право власності може бути порушено у різноманітний спосіб: майно можуть незаконно вилучити, зіпсувати, знищити, або чинити перешкоди у його розпорядженні і користуванні.

Іноді трапляються випадки, які потребують вирішення в судовому порядку забезпечення права власності на майно.

2. Спори з приводу невиконання договірних зобов’язань

Авжеж, краще не мати справ з невідповідальними людьми, але не завжди знаєш яка людина не буде виконувати своїх зобов’язань.

До цієї категорії можуть відноситися спори громадян з громадянами за договорами позики, розписок, також з банківським установами, які частіше всього виникають з кредитних та депозитних правовідносин. На виконання зобов’язань перед банками впливають багато явищ, в тому числі економічні кризи, котрі можуть позначитися на здатності громадян та юридичних осіб виконувати свої зобов’язання.

3. Спори, пов’язані із заподіянням шкоди

Як би людина не прагнула уникати конфлікти, але ніхто не може бути застрахований від необхідності звернутися до суду за захистом своїх прав. Найпоширенішою категорію цих спорів є спори про відшкодування шкоди внаслідок ДТП чи злочину.

Які послуги пропонує юрист з майнових спорів

Професійний юрист з майнових питань бюро готовий взятися за справу будь-якої складності. Крім усього перерахованого він допоможе зняти арешт з майна, стягнути компенсацію за страховкою або простроченні боргу, повернути завдаток або розірвати договір. Експерт запропонує оптимальне рішення майнових суперечок в найкоротші терміни.

Етапи надання послуг

Будь-яка співпраця з адвокатським бюро «Романа Сацика» починається з докладної консультації з конкретного питання.

Юрист дотримується наступного плану:

 1. ознайомлення та вивчення матеріалів;
 2. створення правової позиції;
 3. досудові переговори;
 4. збір доказів;
 5. підготовка і подача позову;
 6. участь в судових засіданнях.

Питання/відповіді по темі (FAQ)

Хто такий адвокат з майнових спорів?

Адвокат з майнових спорів — це особа, яка спеціалізується на вирішені правових питань, які стосуються рухомого та нерухомого майна.

Які послуги надає адвокат з майнових спорів?

Адвокат по майну надає послуги у сфері вирішення конфліктів, пов’язаних з володінням нерухомості, розділом території, присвоєнням або продажем ділянки, а також даруванням особистого майна.

Яка вартість послуг?

 • Консультація клієнта — 500 грн (1 година)
 • Вивчення матеріалів справи, з’ясування обставин справи, підготовка правової позиції та тактики захисту клієнта — 1000 грн (1 година)
 • Підготовка та складання документів — 1000 грн (1 година)
 • Представництво інтересів клієнта (в судах першої інстанції, органах/установах) — 2000 грн (1 година)
 • Представництво інтересів клієнта (в судах апеляційної та касаційної інстанції) — 4000 грн (1 година)
 • Відшкодування фактичних витрат на судовий збір, витрат на відправлення кореспонденції та проїзд — сплачується окремо

Чи виправданим є звернення до адвоката по майну?

Так, оскільки він є фахівцем своєї справи та з високою долею вірогідності допоможе вам захистити та відстояти свої інтереси.

Потрібна термінова допомога адвоката?