Досудове врегулювання спорів

Написання та подання позовної заяви до судових інстанцій вважається крайнім заходом правомірного вирішення питань різного характеру. Для його грамотного створення фізичні особи та юридичні організації звертаються за кваліфікованою допомогою до адвокатів, які надають послуги не тільки в його складанні, а й допомагають в досудовому врегулюванні суперечок. Саме така позиції фахівців дозволяє скоротити матеріальні і тимчасові витрати клієнта, а також вирішити проблему мирним шляхом.

Основним завданням юристів адвокатського бюро Романа Сацика, які надають свої послуги в Борисполі та Києві, є виконання широкого спектру дій, заснованих на багаторічному досвіді роботи і юридичній базі знань. Таким чином, хороший адвокат намагається не допустити справу до судової інстанції, а усунути проблему і її причину мирними методами, при цьому зберігаючи правову позицію підзахисної боку, а також з огляду на його її інтереси.

Ціна послгу адвоката по досудовому урегулюванню спорів

Юрист з досудового врегулювання спорів Ціни
Консультація (1 год) 500 грн
Вивчення матеріалів справи, підготовка тактики захисту клієнта от 1000 грн
Адвокатський запрос от 500 грн
Підготовка та складання позовної заяви от 1500 грн
Підготовка та складання апеляційної скарги на судове рішення от 1500 грн
Підготовка та складання касаційної скарги на судове рішення от 1500 грн
Відкликання, заперечення проти апеляційної, касаційної скарги от 1000 грн
Клопотання (вартість кожного клопотання, заяви) от 500 грн
Подання інтересів Клієнта (у суді, органах/установах) от 1500 грн
Відшкодування фактичних витрат на судовий збір Окремо

Переваги співпраці з адвокатським бюро Романа Сацика

Вибираючи компанію Романа Сацика в якості надійного захисника своїх прав та інтересів, клієнти гарантовано отримують наступні переваги співпраці:

 • багаторічний досвід юристів і адвокатів в даній галузі;
 • послуги надаються на найвищій якості, з огляду на потреби клієнта;
 • постійна консультаційна підтримка протягом усього терміну співпраці після підписання офіційного договору;
 • доступні ціни, що надають можливість захистити свої права на законодавчому рівні, не порушуючи його;
 • анонімність.

За весь час роботи бюро послугами фахівців встигло скористатися велика кількість клієнтів, які залишилися задоволеними роботою професіоналів.

Особливості досудового врегулювання спору

Юрист вважається третьою незацікавленої стороною в конфлікті, який виник між двома фізичними особами, тому вона дивиться на проблему з холодною головою і здоровим глуздом, дотримуючись нейтралітету. Він намагається вирішити спір законними методами, спираючись при цьому на законодавчій базі. На першій консультації адвокат по досудовим спорах розбирається з причиною виникнення спору, а також пояснює своєму клієнтові можливі шляхи її вирішення. До завдань фахівця входить і пояснення потерпілому тих наслідків, які можуть статися, якщо не дотримуватися його рекомендацій.

Після цього юристи розробляють і обговорюють з клієнтом можливий претензійний порядок врегулювання суперечок. За мовчазної згоди потерпілого на запропоновану стратегію проводяться переговори з другою стороною. На завершальному етапі фахівець займається підготовкою мотивованих претензій, заяв та іншої супутньої документації, яка має справу до господарських і цивільних спорів.

У будь-якому випадку адвокат по досудовим питань при цьому виступає медіатором. Медіація вважається найпоширенішим методом мирного вирішення спорів за участю незацікавленого посередника. У його завдання входить налагодження комунікації між двома сторонами і глибокий аналіз ситуації, що склалася. Він пропонує кілька варіантів вирішення проблеми, але останнє слово залишається за клієнтом.

Коли потрібен адвокат по досудовим справах, важливо не зволікати з його пошуком, а відразу звернутися до фахівців, які допоможуть усунути проблему, що виникла в наступних напрямках:

 • господарський спір, пов’язаний з укладенням, розірванням, внесенням змін до господарського договору;
 • земельний спір виникає, коли є невирішені питання з нерухомістю;
 • податковий потребує обов’язкового врегулювання, і ін.

Ціна на послугу буде залежати від складності спору.

Залишилися сумніви?
Отримайте безкоштовну консультацію адвоката!

Зверніться до нашої досвідченої команди по повному рішенню ваших юридичних питань і переконайтеся, що адвокатське бюро «Романа Сацика» розбирається в своїй справі.


  Рейтинг 0 / 5. Голосів: 0

  Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.