Адвокат з розлучень (розірвання шлюбу)

Кожна людина хоч раз у своєму житті стикався з необхідністю розірвання шлюбу між двома чоловіками. В такому випадку знадобитися юридична консультація досвідченого адвоката, який зможе допомогти вирішити складні питання. Коли сімейна пара по-різному ставиться до шлюбу, ведення побуту, то через деякий час люди приймають рішення розлучитися. Не всі знають нюанси даної процедури і допускають помилки.

Якщо вам необхідний хороший адвокат з розлучень, зайдіть на сайт бюро адвокатського бюро Романа Сацика. Досвідчені юристи допоможуть знайти вихід навіть із самої складної ситуації. Вони беруть за нелегкі справи і використовують сучасні методи для вирішення питань.

Які помилки можуть бути допущені при розлученні

Шлюборозлучний процес досить складний. Нерідко громадяни допускають серйозні помилки. Адвокати нашого бюро допоможуть уникнути труднощів, відкладання прийняття рішень, підготують всі необхідні папери. Представники компанії подадуть паперу в суд і допоможуть грамотно скласти позовну заяву. Це допоможе швидко отримати необхідне рішення про розлучення і вирішити складні питання. Консультація юриста при розлученні, допоможе уникнути таких помилок:

  • Неправильне визначення підсудності;
  • У позові можуть бути вказані в повному обсязі необхідні дані;
  • Чи не сплачено судовий збір;
  • Програми до позову неповний пакет паперів;
  • Допущено безліч дрібних інших помилок, в результаті цього суд з формальних підстав затягує вирішення справи на роки.

Крім того, можна отримати рішення про розлучення без відвідування залу суду. Представники фірми принесуть його в зазначене місце і розкажуть про всі нюанси. Це дуже зручно і не вимагає відволікатися від роботи.

Методи розірвання шлюбного союзу

Адвокат зі шлюборозлучних процесів повідомить вас про всі нюанси. Варто зазначити, якщо є дитина, яка не досягла вісімнадцяти років, або інший член подружжя не дає своєї згоди на розлучення, в такій ситуації весь процес можна отримати дозвіл тільки через представників суду. Є деякі обмеження, якщо дружина чекає дитину або дитині ще немає рочки, суд не зможе видати свідоцтво про розлучення.

Виділяють наступні способи розірвання шлюбу:

  • Якщо двоє подали папери на розлучення. До свого позову їм необхідно додати заяву, угоду про те, з ким залишається дитина, договір про сплату аліментів, свідоцтво про шлюб. Адвокат по розлученню повідомить клієнта про те, що суд буде приймати рішення про розірвання шлюбу в місячний термін з дня подачі всього пакету паперів.
  • При подачі позову. Такий варіант можливий, якщо між двома чоловіками виникає суперечка. Він може стосуватися будь-яких аспектів, з ким залишиться дитина, майнове питання і інші. людині необхідно зареєструвати свою заяву в суді. Є норма, за якою представники суду повинні самі в ЗАГС відправляти рішення про розлучення. Однак, на практиці заявники самі відносять всі папери. Залежно від спору, процедура отримання рішення про розлучення може затягнуться.

При первинному зверненні в компанію, юрист по розірванню шлюбу надає загальну безкоштовну консультацію з питань, які цікавлять клієнт. Людина може поговорити з адвокатом на такі теми: особливості розірвання шлюбу та порядок процедури, способи розлучення, нюанси, на підставі спільної заяви від подружжя і позову, поспілкуватися на рахунок адвоката відповідача.

Хороший адвокат потрібен для вирішення всіх питань по сімейних справах. Щоб скористатися послугою, потрібно зателефонувати або заповнити онлайн форму на сайті. Наші представництва є в Києві Борисполі. Ціна послуг приємно здивує клієнтів.

Рейтинг 0 / 5. Голосів: 0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.