Адвокат по захисту прав споживачів

Сфера обслуговування з кожним роком набирає обертів, але кількість не означає якість. Щодня люди платять гроші за покупку товару або послуги і стикаються з неякісним товаром. Більшість компаній не піклується думкою клієнтів і продають недовговічну продукцію. Що робити якщо ви зіткнулися з такою проблемою і як вирішити конфлікт з постачальником послуг/товару?

Для подібних випадків знадобитися адвокат із захисту прав споживачів. Захистом прав споживачів називають законний контроль за безпекою продукції і за її якістю. Юристи допомагають вирішити конфлікт в короткі терміни: вам або обміняють товар, або повернуть кошти. Також можуть виплатити компенсацію за моральний і матеріальний збиток.

На що мають право споживачі?

Під час покупки товару чи замовлення певної послуги на території України, споживач має право отримати:

 • захист прав державою;
 • якісне обслуговування і товар ідентичний тому, що зазначено в описі;
 • безпеку товару для здоров’я;
 • необхідну, і головне своєчасну, інформацію про якість і кількість товару. Також достовірну інформацію про виробника, продавця;
 • відшкодування збитку, в разі дефектності товару або якщо він був поганої якості.
 • суднову підтримку і захист прав від інших органів влади.

У Києві та області, як і в інших регіонах, захист прав доручають територіальним управлінням у справах захисту прав громадян. Кожен громадянин України може звернутися в управління і отримати кваліфіковану допомогу.

На жаль, українці, купивши поганий товар або отримавши неякісну послугу – не відстоюють свої права і не звертаються до вищих інстанцій. Через це порушники закону відчувають свою безкарність і продовжують випускати неякісну продукцію. Звернувшись до хорошого адвоката, у вас є можливість не тільки повернути витрачені гроші, але і отримати компенсацію. Юрист із захисту прав споживачів надає правову допомогу, яка захистить вас в суді і допоможе відновити справедливість.

Що ви отримаєте, звернувшись до юриста з прав споживачів?

Адвокат з прав споживачів Роман Сацик надає юридичні послуги для захисту прав споживача в Києві і області.

 1. Ви можете отримати складену заяву, скаргу або повідомлення про факт порушення ваших прав. З документами можете звернутися до державних установ, які займаються подібними питаннями.
 2. Вам допоможуть врегулювати спір без суду. Складуть проект мирової угоди. Також представлять ваші інтереси в процесі досудової урегуліровкі.
 3. Проведуть переговори з виробниками, від яких ви постраждали, з пропозицією добровільно вирішити проблему і усунути всі порушення прав споживача.
 4. Чи зможуть скласти позовну суднове заяву.
 5. Представлять ваші інтереси безпосередньо в суді.
 6. Проконсультують у справах захисту прав споживача.

Юрист Роман Сацик за час своєї практики працював з такими порушеннями, як погана якість платної освіти у ВНЗ, на профільних тренінгах. Недоброякісні послуги в будівництві, автомобільному ремонті, ремонті нерухомості.

Відзначимо, що судовий позов можна подавати не тільки в разі поганої якості послуг або продукції. Також це можна зробити, якщо вам надали низька якість сервісу – затягували строки, не виконували поставлені завдання або вносили зміни, які не були обумовлені заздалегідь.

Ціна на послуги в адвокатському бюро залежить від складності справи. Якщо вам потрібен юрист в Борисполі, то адвокатське бюро “Satsyk” якісно і професійно виконає надану роботу.

Рейтинг 0 / 5. Голосів: 0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.