Адвокат по поверненню боргів

Кожен громадянин знайомий з таким поняттям, як заборгованість по кредиту. Позика видається під різні цілі. Якщо борг не виплачується, то на нього нараховується штрафні санкції.

Але заборгованість може утворитися і не тільки таким чином. Наприклад, укладається договір купівлі-продажу. Товар поставляється, але друга сторона платити за нього не поспішає. Також в цю категорію входять неповернення боргів за договором позики та за розпискою. Невиконання договірних зобов’язань в бізнесі.

Чим більше минає часу, тим все складніше стає повернути борг. Боржник в основному ухиляється від виконання своїх зобов’язань. Претензії кредитора ігноруються або на них шаблонно відписуються.

Зміст

Згорнути Розгорнути
 1. Як повернути борг
 2. Види послуг по поверненню боргів
 3. Чи можна змусити позичальника виплатити борг?
 4. Ризики самостійного стягнення боргу
 5. Переваги адвокатів бюро «Романа Сацика»
 6. Виграні справи АБ «Романа Сацика»
 7. Питання/відповіді по темі (FAQ)

Як повернути борг

Звісно, без звернення до силових методів, існують законні способи. Однак до кожної ситуації необхідно застосовувати індивідуальні та професійні підходи, а це під силу лише адвокату з великим досвідом у стягненні боргів.

Адвокатське бюро «Романа Сацика» надає професійні юридичні послуги по стягненню боргів. Адвокати бюро завдяки своєму досвіду допоможуть вам ефективно вирішити боргові суперечки.

Способи стягнення боргів

Є два шляхи вирішення проблеми:

 1. мирової угоди — досудове вирішення конфлікту;
 2. стягнення заборгованості в судовому порядку.

Юристи в Києві та Борисполі будуть супроводжувати повернення дебіторської заборгованості і після винесення судового рішення.

Звернувшись за послугами до бюро «Романа Сацика», адвокат по поверненню боргів надасть вам необхідну допомогу по поверненню коштів. Ціна питання обговорюється індивідуально.

Види послуг по поверненню боргів

Не варто применшувати значення адвоката у врегулюванні питання щодо повернення боргу. В основному, щоб стягнути його через суд, потрібно пройти тривалий шлях, який людина самостійно не подужає.

Тільки компетентний юрист по стягненню боргів, який сумлінно виконує свою роботу, докладе зусиль, щоб вирішити проблему поза судовим розглядом.

Основна його мета — це змусити боржника виплатити заборгованість добровільно і повністю. Але, якщо це не реально, то максимально швидко стягнути борг через суд.

Чи можна змусити позичальника виплатити борг?

Хороший адвокат спочатку проводить аналіз фінансової ситуації боржника, з’ясовує все про його майно, про відкриті банківські рахунки і оперативно приймає рішення щодо ефективного стягнення боргу.

Головною гарантією успіху виступає сукупність знань і умінь юристів адвокатського бюро «Романа Сацика». Це дає можливість не допустити невиправних помилок і повернути борг.

Ризики самостійного стягнення боргу

Громадянин або організація, які вирішили стягнути борг самостійно, у гіршому випадку ризикують втратити свої гроші. Помилки в документах та розрахунках, неправильна позиція в суді можуть призвести до пропуску термінів, затягування процесу і, як наслідок, втрати часу і сил. Тому щоб домогтися виплати заборгованості в повному обсязі без клопоту, звертайтесь до адвоката.

Переваги адвокатів бюро «Романа Сацика»

У бюро працюють юристи з багаторічним стажем роботи, зокрема і у сфері стягнення заборгованості. До оцінки проблеми клієнта адвокати підходять комплексно, що дає можливість вже на досудовій стадії вирішувати питання щодо стягнення боргів.

Навіть борги, які не виплачуються роками, можуть бути стягнуті, якщо правильно і професійно підійти до вирішення даного питання. Що неодноразово довели і доводять юристи адвокатського бюро «Романа Сацика».

Виграні справи АБ «Романа Сацика»

Питання/відповіді по темі (FAQ)

Яка вартість послуг адвоката по стягненню боргу?

Все залежить від об’єму послуг, який Вам потрібен.

 • Консультація 500 грн/год.
 • Підготовка процесуальних документів або вивчення матеріалів справи 1000 грн/год.
 • Представництво інтересів в суді 2000 грн/год.

У якому разі відбувається арешт майна боржника?

Арешт допускається у випадку наявності правильно складеної розписки чи договору позики. При цьому арешт можуть накласти ще на стадії подання позову до суду. Також арешт майна боржника провадиться на підставі судового рішення.

Хто займається питанням стягненням боргів?

Судове рішення або виконавчий напис нотаріуса дає право звернутися до органів виконавчої служби, які представлені приватними виконавцями або державною виконавчою службою.

У якому випадку борг вважається безнадійним?

Безнадійним питання повернення боргу вважається, якщо боржник не має регулярного доходу, рухомого/нерухомого майна та коштів на банківському рахунку.

У яких випадках знижується сума боргу?

Списання відсотків може відбутися лише за згодою кредитора. Якщо ж відсотки нараховуються незаконно, тоді боржник має звернутися до кредитора з письмовою вимогою провести перерахунок суми заборгованості. За потреби наш адвокат по поверненню боргів докладніше проконсультує з цього питання.

Якщо я боржник, мені теж потрібен адвокат?

Адвокат щодо повернення боргів буде корисним не лише кредиторам, а й боржникам. Наші спеціалісти проконсультують позичальника щодо усіх правових наслідків та можливостей, а також розкажемо про необхідні дії під час розгляду справи та способи мінімізації суми боргу.

Потрібна термінова допомога адвоката?