Військовий адвокат

У період війни, дана частина правовідносин стала однією з найактуальніших — як для осіб, що перебувають в лавах ЗСУ, так для їх близьких і рідних, а також потенційних учасників.

Зміст

Згорнути Розгорнути
 1. Що таке військове право
 2. Переваги співпраці з нашим бюро
 3. Питання/відповіді по темі (FAQ)

Що таке військове право

Військове право — це галузь права, яка регулює відносини між фізичними та юридичними особами, органами державної влади, установами та організаціями різних форм власності та військовими і військовими установами та організаціями, а також взаємодія та впорядкування діяльності взаємовідносин безпосередньо, як військовослужбовців, так і військових структур між собою.

Охоплює широке коло правовідносин, та включає надання правової допомоги у питаннях:

В даній сфері правовідносин працює колега бюроадвокат Юрій Гапич, що має успішний досвід ведення військових справ з 2020 року.

Має неабиякий досвід у наданні правничої допомоги військовослужбовцям та членам їх сімей, громадянам, що перебувають в резерві.

Зазвичай, через різне місцезнаходження клієнтів (часто безпосередньо їх перебування в ЗСУ, різних областях країни, а то і різних країнах) — є можливість консультування дистанційно, через засоби електронного зв’язку. В такий же спосіб є можливість — вивчення документів клієнтів, виготовлення нових документів, заяв, листів, рапортів, подання адвокатських запитів — при укладенні договору на надання правової допомоги, що теж можливо зробити дистанційно.

Може представляти Ваші інтереси у всіх судах України, беручи участь у них через відеоконференцію, через систему «Електронний суд».

Переваги співпраці з нашим бюро

Адвокат, Юрій Гапич є фахівцем у військових справах як завдяки освіті (в тому числі військова освіта офіцера юстиції), самоосвіті, фаховій діяльності адвоката, так і знань системи «з середини», оскільки сам проходив службу в ЗСУ в різних частинах на різних посадах в 2015–2016 роках та 2022–2023 роках.

Має більше 10 років досвіду роботи в юридичній сфері:

Детальніше про етапи співпраці

Кожен випадок індивідуально вивчається, аналізується і пропонуються варіанти рішень.

В залежності від обсягу і складності питання, співпраця з адвокатом може включати:

 1. консультування;
 2. подання адвокатських запитів;
 3. вивчення та аналіз та отриманих документів;
 4. збір доказової бази, матеріалів для вирішення піднятих питань;
 5. подача позовної заяви;
 6. представництво клієнта у судових справах;
 7. супровід при роботі з правоохоронними органами;
 8. захист інтересів клієнта.

Кінцевий етап — отримання рішення, якому надасть перевагу клієнт. Супровід на всіх стадіях вирішення питання.

Питання/відповіді по темі (FAQ)

Як довго триває співпраця?

В залежності від складності питання чи справи.

Це може бути 5 хвилинна консультація, де Ви отримаєте вичерпну відповідь на своє питання.

Також це може бути справа, що матиме місце охоплення/участі багатьох державних, правоохоронних, судових органів — з часом кінцевого вирішення терміном, що обраховується в місяцях а то й роках.

Врегулювання питань?

Пріоритетом, принципом роботи адвоката Юрія Гапича — є винайдення і досягнення найоптимальнішого, найшвидшого, найдієвішого рішення з мінімальними економічними і часовими втратами для Клієнта.

Вартість надання юридичних послуг?

З кожним клієнтом за потреби укладається індивідуальний договір, відповідно до якого здійснюється оплата по оговореній ціні і за визначені юридичні послуги — величина гонорару залежить від кількості проведеної роботи, складності питання, досягнутого результату, тощо.

Чи потрібно мати адвоката у сфері військового права?

В нинішній час, передбачити і заздалегідь надати вичерпні рекомендації стосовно питань, що можуть виникнути у військовому праві, при взаємовідносинах громадянин-держава — фактично не можливо. Оскільки Закони, що регулюють військове право є динамічними, постійно змінюються, як і ситуація в державі, на фронті. Змінюється законодавство, що регулює різні військові питання: мобілізації, придатності, виплат, відповідальності, прав, внутрішньої служби та ряду інших дотичних питань.

Тому, рекомендовано заздалегідь заключити договір про надання правничої допомоги з адвокатом, для можливості якнайшвидшого реагування та використання ним інструментів адвоката в якості Вашого захисника, якщо виникне гостра і часто раптова необхідність.

Потрібна термінова допомога адвоката?