Юридична консультація адвоката

Юридична консультація – це бесіда між адвокатом і клієнтом. Під час спілкування потерпіла сторона описує суть проблеми, з якою вона прийшла, а адвокати повинні проаналізувати отримані дані і пояснити клієнтові всі наслідки з юридичної точки зору, а також варіанти правомірної вирішення поставленого завдання без будь-яких наслідків для нього. Послуги, які надає адвокатське бюро Романа Сацика, спрямовані на надання юридичної допомоги всім клієнтам, які опинилися у важкій правової ситуації.

Особливості консультації юриста

Після того, як клієнт відвідав адвоката, фахівець знайомиться з обсягом робіт, який йому належить виконати. В цей час потерпілий також вивчає весь перелік послуг, який йому надається. Консультація адвоката може включати в себе розгляд не тільки сімейних і цивільних справ, а й проблем, пов’язаних з кримінальною відповідальністю, порушенням податкового законодавства, адміністративних питань та ін.

Також консультація юриста має на увазі під собою вивчення питань, що мають тісний зв’язок з трудовим законодавством, фінансовими операціями, авторськими правами, стягненнями боргів та ін. Юрист допоможе зареєструвати компанію, проконсультувати клієнта з питань ведення бізнесу в правомірному полі, а також ліквідації підприємства в випадку банкрутства або появи інших проблем.

Вартість консультаційної допомоги адвоката

Ціна наданої послуги буде залежати від багатьох факторів. Першим ключовим параметром прийнято вважати досвід. Вартість консультації юриста адвокатського бюро в Борисполі, який захищає права клієнта в судових інстанціях Києва та населених пунктів області, є цілком прийнятною.

Другим критерієм, що впливає на остаточну ціну послуги, вважається складність проблеми. Коли для вирішення проблеми потрібно розгляд великої кількості документації, тривалість бесіди з клієнтом може збільшитися до декількох годин. У бюро вартість адвокатської консультації вказана у відповідному розділі.

Варіанти надання адвокатської консультації

Задати питання, що цікавить адвокату можна в телефонному режимі, при особистій зустрічі або за допомогою онлайн-зв’язку. Останнім часом великим попитом користується останній варіант спілкування, так як він має кілька переваг:

  • можливість вирішення проблеми, не виходячи з дому;
  • економія часу на відвідування фахівця;
  • вибір одного із запропонованих варіантів спілкування;
  • рівноправність консультації з тієї, яка проводиться при особистій зустрічі з клієнтом.

Поспілкуватися з адвокатами можна за допомогою запуску Скайпу, використання онлайн-чату на офіційному сайті бюро, написання листа і його відправки на електронну пошту. Жоден із запропонованих варіантів не буде впливати на ефективність і достовірність отриманої відповіді. Також одним з ключових переваг онлайн-консультації вважається можливість отримання розгорнутого письмової відповіді, який в подальшому можна використовувати для вирішення своєї проблеми.

Переваги співпраці з адвокатським бюро Романа Сацика

Якщо потрібен хороший адвокат в Борисполі та Києві за адекватними цінами, варто звернути увагу на послуги, що надаються в адвокатському бюро Романа Сацика. Головними плюсами звернення вважаються:

  • багаторічний досвід роботи;
  • індивідуальний підхід до вирішення виникаючих проблем;
  • чесна оцінка результату справи;
  • глибокий аналіз отриманих відомостей;
  • високий відсоток виграних справ.

Головне, що всі послуги, в тому числі і консультаційна підтримка, відповідають вимогам і нормам законодавчої сфери.

Рейтинг 5 / 5. Голосів: 1

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.