Консультація адвоката

Для вирішення тих чи інших проблем, що інколи виникають в повсякденному житті, люди потребують фахової допомоги з юридичних питань. Для цього люди звертаються до адвоката або юридичної компанії.

Адвокатське бюро «Романа Сацика» надає широкий спектр юридичний послуг за різноманітними напрямками, з переліком яких більш детально ви в змозі ознайомитись на нашому сайті.

Здебільшого, ознайомлення з проблемою клієнта, вивчення документів та обрання напрямку вирішення проблеми, відбувається на особистій консультації в адвокатському бюро «Романа Сацика».

Проте в силу розвитку сучасних цифрових технологій, все більше стали поширюватися також онлайн консультації. Додатково поштовху в цьому напрямку додали, як не прикро, останні події в України, оскільки люди опинились за тисячі кілометрів, як від домівок або постійного місця проживання, так і від проблем, які потребують вирішення.

І тут на допомогу приходить саме онлайн консультація з адвокатом по питанням, які є актуальні та потребують вирішення.

Онлайн-консультації — це можливість отримати консультацію адвоката або фахівця певного напрямку без відвідування адвокатського бюро за допомогою різноманітних месенджерівViber, Telegram, WhatsApp тощо.

Адвокатське бюро «Романа Сацика» надає таку можливість клієнтам. Для цього клієнту необхідно звернутися до нас та попередньо узгодивши дату та час такої консультації, напрямок в якому вам необхідна фахова юридична допомога та профільного спеціаліста з цього питання.

Слід також звернути увагу на те, що в деяких випадках, для якісної консультації, необхідне попереднє вивчення первинних документів, що є у клієнта. І тут на допомогу також приходять різноманітні месенджери, оскільки відпадає потреба робити ксерокопії документів та направляти їх поштою, що передбачає втрату часу, що інколи є на вагу золота.

За допомогою фотоапарата в звичайному телефоні клієнт в змозі сфотографувати усі необхідні документи, що є в нього і стосуються проблемного питання, та надіслати їх в месенджері Viber, Telegram або WhatsApp фахівцю, який займається даним направленням. І вже за результатами такого вивчення надісланих документів, клієнт отримує якісну консультацію з необхідного для нього питання.

Отже, онлайн консультація адвоката стала, без перебільшення, єдиним дієвим виходом із ситуації, коли людина (клієнт) і її проблема, знаходяться за тисячі кілометрів один від одного, і як часто буває, навіть у різних країнах.

Слід також звернути увагу на те, що онлайн консультація не обмежується лише наведеним вище. В подальшому, якщо клієнт погоджується на запропоновані адвокатом шляхи вирішення проблемного питання, завдяки згаданим месенджерам (Viber, Telegram, WhatsApp) можливе укладання договору про надання правової допомоги. Зокрема, договір з цифровим підписом надсилається клієнту, який також його підписує цифровим підписом і надсилає назад. Все подальше спілкування між адвокатом та клієнтом також може відбуватись за допомогою згаданих месенджерів.

Наведене вище надає змогу якісно надавати правову допомогу навіть тим клієнтам, які фізично знаходяться навіть за тисячі кілометрів на іншому боці землі.

Питання/відповіді по темі (FAQ)

Як записатись на консультацію онлайн?

Записатись на онлайн консультацію в адвокатське бюро «Романа Сацика» можливо за наступним номером: +38 (068) 520-80-20.

Або ж ви можете залишити заявку на нашому сайті і з вами зв’яжуться найближчим часом в межах робочого дня.

Як відбувається онлайн консультація?

В попередньо узгоджений час фахівець з даного направлення телефонує клієнту за допомогою одного з обраних месенджерів. Клієнт описує суть його питання та з приводу чого він звернувся за правовою допомогою.

Якщо для надання обґрунтованого висновку необхідне вивчення первинних документів, які наявні у клієнта, в онлайн консультації оголошується перерва для надання можливості клієнту сфотографувати наявні у нього документи (докази) та надіслати їх фахівцю. Після їх вивчення онлайн консультація продовжується, результатом якої клієнту і буде запропоновано один або декілька шляхів вирішення його питання.

Як відбувається підписання договору про надання правової допомоги за допомогою цифрового підпису та месенджерів?

Клієнту попередньо надсилається у месенджері договір про надання правової допомоги адвокатським бюро «Романа Сацика». А в разі його погодження клієнтом, адвокатське бюро «Романа Сацика» надсилає цей договір клієнту вже з цифровим підписом. Клієнт в свою чергу також підписує отриманий договір цифровим підписом, та надсилає його в адвокатське бюро «Романа Сацика».

Яким цифровим підписом краще підписувати договір?

Не має принципової різниці. Договір можна підписати:

  • цифровим підписом через ключ отриманий в податкових органах;
  • цифровим підписом отриманим в банку, в якому обслуговується клієнт;
  • цифровим підписом через «Дію».

Чи набуває договір підписаний цифровим підписом тих же самих обсягів прав та обов’язків для сторін, що і у випадку підписання його особисто?

Так, чинність та обсяг прав та обов’язків однакова в обох випадках.

Потрібна термінова допомога адвоката?