Спори з банками. Адвокат з кредитів

Офіційні дані показують, що кожен п’ятий українець, який оформив кредит, згодом стикається з труднощами при його виплаті. Це призводить до проблем з кредиторами. На приклад іпотечні кредити — часта проблема, з якою стикаються українці. Головна причина в тому, що українці не достатньо фінансово грамотні, не мають ніяких елементарних знань для підписання кредитного договору. Через що самі заганяють себе в кредитні проблеми. Вирішити такі проблеми допоможе адвокат по мікропозикам і іншими видами кредитів.

Зміст

Згорнути Розгорнути
 1. Кредитний договір
 2. Види кредитів
 3. Як вирішити проблему з поверненням кредиту?
 4. Якщо по вашому кредиту розпочато примусове стягнення
 5. В чому ще полягає допомога юриста по кредитах?
 6. Питання/відповіді по темі (FAQ)

Кредитний договір

При оформленні кредиту варто звернутись за кваліфікованою підтримкою ще на етапі підписання договору. Допомога юриста по кредитам буде особливо доречною на самому початку ознайомлення з питаннями, що стосуються кредиту. Не кожен громадянин, що бере позику, знає і розуміє нюанси і терміни, якими люблять сипати кредитори.

Наприклад той же безвідсотковий кредит. Незнаюча людина навіть не подумає про те, що в цьому понятті спритно заховані відсотки і чималі. А адвокат по кредитам такі моменти розуміє.

Більшість фінансових установ люблять надавати неповну інформацію і навіть вписують в договір пункти, що суперечать закону. Юрист по кредитних справах на етапі кредитного договору допоможе в майбутньому зберегти фінанси і не потрапити в суперечки з банком.

Види кредитів

Адвокати виділяють кілька видів кредитних зобов’язань.

1. Іпотечний кредит під заставу

Іпотечний кредит під заставу — це коли позичальник бере гроші і в разі невиплати, банк або інша кредитна установа, може продати майно позичальника. Подібні кредити оформляють на тривалий термін, ставка нижче, ніж за споживчим кредитом. Через що ціна місячного платежу порівняно невелика і виплачувати її набагато легше.

2. Споживчий кредит

Споживчий кредит — це коли банк дає вам гроші на покупку якогось товару. Такий тип кредиту може бути оформлено тільки фізичною особою. За цим видом кредиту банк не має права, без судового рішення претендувати на майно позичальника, через заборгованість.

3. Кредит по кредитній карті банку

Кредит по кредитній карті банку у різних банківських установ здійснюється за принципами, які можуть відрізнятися.

4. Поручитель по виплаті кредиту

Поручитель по виплаті кредиту — це коли ви віддаєте виконання кредитних зобов’язань іншій людині. І якщо не можете виплатити борг, то ці зобов’язання виконує ваш поручитель.

Як вирішити проблему з поверненням кредиту?

Для початку юрист може запропонувати вам укласти мирову угоду або угоду про врегулювання спору. Вважається, що це оптимальний варіант для обох сторін.

Ви можете відстрочити виконання судового рішення або перенести оплату кредиту. Це так звана реструктуризація, коли ви змінюєте умови кредиту.

В деяких випадках адвокати пропонують розірвати кредитний договір. Це можна зробити або звернувшись до суду, без переговорів з кредиторами, або обговорити все з кредитором і прийти до згоди. В судовому порядку також можна визнати договір або інші кредитні угоди недійсними.

Якщо по вашому кредиту розпочато примусове стягнення

Трапляються випадки, коли в один момент ваші карткові рахунки заблоковано і ви не знаєте чому. Часто кредитори звертаються до нотаріусів для вчинення виконавчого напису і тоді, без рішення суду, на підставі цього напису відкривається виконавче провадження і починається примусове стягнення боргу з вас. Однак, така процедура незаконна.

В даному випадку не варто панікувати. Адвокат по кредитам допоможе вам розібратись у підставах примусового стягнення боргу та оскаржить в суді виконавчий напис нотаріуса.

В чому ще полягає допомога юриста по кредитах?

Кожен громадянин України має право отримати юридичну допомогу з питань кредиту. Що саме він може отримати в адвокатському бюро?

 1. Консультацію, де юристи пояснюють моменти в законодавстві. Ви отримуєте пояснення щодо судової практики по аналогічним кредитним спорам та аналіз перспективи вирішення проблеми.
 2. Кваліфіковану допомогу як фізичним, так і юридичним особам за кредитною угодою.
 3. Перевірку і аналіз документації, яку надав банк.
 4. Допомогу в аналізі кредитного договору, щоб в майбутньому не проявились неприємні нюанси.
 5. Ведення переговорів з кредитором.
 6. Аналіз можливості реструктуризації боргу.
 7. Написання звернень, заяв і клопотань у банк, який видав кредит.
 8. Захист інтересів клієнта в банку або іншій кредитній установі, а також в суді на етапі судового розгляду.
 9. Складання апеляції, щоб оскаржити рішення суду у справах по кредитних суперечках.

Послуги адвоката по кредитах знадобитися, якщо банківські спори вирішуються безпосередньо з банком. Але і коли установа може передати ваш борг колекторам, а ті не завжди діють в рамках закону, порушуючи ваші права за допомогою незаконних методів і погроз.

Адвокати по кредитах бюро «Романа Сацика» допоможе захистити ваші права і відстояти майно, а також знайде можливість вийти з кредиту з мінімальними втратами. Розбиратися з кредитними спорами — довгий і кропіткий процес, особливо якщо ви хочете розібратися з цим самі. Вам потрібен хороший юрист по кредитам, який виведе вас зі скрутного становища. У адвоката Романа Сацика є солідний досвід роботи в судах Києва та Борисполя. Проаналізувавши вашу ситуацію він зможе запропонувати кращий варіант для вирішення проблеми.

Питання/відповіді по темі (FAQ)

Яка вартість послуг адвоката при проблемах з кредитами?

 • Консультація коштує 500 грн.
 • Вивчення документів, написання процесуальних документів 1000 грн/година.

Чи має право фінансова установа стягувати такі великі відсотки по кредиту?

Якщо такий розмір відсотків передбачено договоромтак. Зазвичай в онлайн-кредитах досить високі проценти, на що ніхто не звертає уваги при оформленні кредитного договору.

Чи правомірне нарахування штрафів за несвоєчасну сплату кредиту?

Під час дії воєнного стану це заборонено. Однак сплачувати тіло кредиту та відсотки за користування ним ви зобов’язані.

Чи може мені юрист допомогти не платити кредит зовсім?

Юрист допоможе вам мінімізувати ваші втрати, однак «чарівного» інструменту, який позбавить вас від боргів в одну мить не існує. Кредитні зобов’язання як і будь-які інші мають виконуватись належним чином.

Чи можна не платити кредит під час війни?

Ні, воєнний стан не звільняє від договірних зобов’язань. Тіло кредиту та проценти платити потрібно, а от нараховувати штрафи на прострочену заборгованість заборонено під час війни.

Чи врятує від сплати боргів по кредиту визнання фізичної особи банкрутом?

Дана процедура досить тривала, складна та дороговартісна в плані юридичного супроводу, не кожен боржник має всі підстави для порушення процедури банкрутства фізичної особи. Багато боржників почувши про такий юридичний інструмент вважають, що це вихід. Однак це не завжди відповідає дійсності.

Потрібна термінова допомога адвоката?