Визнання права власності на майно

Право власності дозволяє володіти, розпоряджатися і користуватися чим-небудь. Таке право можна отримати в разі купівлі-продажу, дарування та інших процедур. Отримати його реально і за рахунок інших юридичних чинників. За припущенням легальності на отримання права власності. Адвокат по визнанню права власності на майно буде корисний для будь-яких сторін спору. Це може бути захист вже отриманого права або оспорювання.

Ціна послуг адвоката по визнанню права власності на майно

Юрист з визнання права власності на майно Ціни
Консультація (1 год) 500 грн
Вивчення матеріалів справи, підготовка тактики захисту клієнта от 1000 грн
Адвокатський запрос от 500 грн
Підготовка та складання позовної заяви от 1500 грн
Підготовка та складання апеляційної скарги на судове рішення от 1500 грн
Підготовка та складання касаційної скарги на судове рішення от 1500 грн
Відкликання, заперечення проти апеляційної, касаційної скарги от 1000 грн
Клопотання (вартість кожного клопотання, заяви) от 500 грн
Подання інтересів Клієнта (у суді, органах/установах) от 1500 грн
Відшкодування фактичних витрат на судовий збір Окремо

Коли потрібна допомога адвоката, щоб визнати власність на майно

Консультація фахівця може знадобитися в декількох випадках. Часті проблеми викликає визнання права власності:

 • на самобуд;
 • для об’єктів нерухомості по угоді;
 • на квартиру в новобудові;
 • незавершене будівництво;
 • давно придбане майно.

Професійна допомога дозволяє обгрунтувати рішення шляхом судового втручання. Звернутися до суду можна, якщо відсутні інші законні механізми для вирішення питання. Юристи та адвокати допоможуть грамотно скласти заяву для позову, а також інші важливі документи.

Визнання права власності на рухоме майно вважається довгим і складним процесом, який може затягнутися на невизначений кількість часу. Фахівці допоможуть максимально швидко вирішити це питання.

Реєстрація права власності на нерухомість

Визнання права власності на нерухоме майно включає в себе внесення всіх необхідних даних для підтвердження в державному реєстрі. Щодо законодавства проходити через таку процедуру зобов’язані всі. Право виникає з того часу коли воно зареєструвалося. Ці відомості підтверджуються на офіційному ресурсі.

Порядок оформлення включає в себе безліч важливих нюансів, покроковий алгоритм дій. При цьому уточнюються особисті права, визначається перелік необхідних документів, з’ясовується можливість підтвердження прав і ведення подальших угод. Для отримання якісної консультації в Києві та Броварах варто звернутися до адвокатського бюро.

В судовому порядку це питання регулюється в разі:

 • втрати правовстановлюючого документа;
 • спору з приводу власності між кількома особами;
 • якщо оформляється самовільне будівництво;
 • коли протягом декількох років не було встановлено законного права на володіння;
 • якщо потрібно визнати право на власність в новобудові.

Судовий порядок для визнання права власності характеризується своєю специфікою. Для цього важливо сформувати аргументовану позицію, мати переконливу доказову базу. Особливо це важливо в ситуації суперечок. Без необхідної освіти, знань і досвіду вирішення цих питань може значно затягнуться. Тому найкращим рішенням буде скористатися юридичною послугою.

Що може породити право власності

Розрізняють багато ситуацій, в ході яких необхідно визнати власника і його права. Це може статися при розірванні шлюбу, для приватизації нерухомості, в разі спільної власності, при отриманні спадщини, якщо в документах є будь-які помилки або неточності. У такому випадку рекомендується звернутися за консультацією до юриста.

Вирішення питань і справ щодо прав власності вважається непростим завданням, в ході якої можуть виникнути певні проблеми були. Тому краще всього звернутися за допомогою до професіонала, який допоможе провести таку процедуру максимально правильно. Вартість консультацій та інших послуг можна уточнити на сайті.

Залишилися сумніви?
Отримайте безкоштовну консультацію адвоката!

Зверніться до нашої досвідченої команди по повному рішенню ваших юридичних питань і переконайтеся, що адвокатське бюро «Романа Сацика» розбирається в своїй справі.


  Рейтинг 0 / 5. Голосів: 0

  Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.