Спадкові спори

Майнові розбіжності щодо поділу спадщини вважається досить поширеною проблемою, яка може виникнути між родичами. За рахунок емоційних аспектів іноді буває важко правильно оцінити всю ситуацію і відстояти особисті інтереси. Крім того, не всі можуть зрозуміти важливі юридичні моменти. А це вже несе за собою певні ризики. Тому допомога і консультація юриста з питань спадщини на будь-яких етапах спору не буде зайвою.

Ціна послуг адвоката по спадковим справам

Юрист по страховим випадкам Ціни
Консультація (1 год) 500 грн
Вивчення матеріалів справи, підготовка тактики захисту клієнта от 1000 грн
Адвокатський запрос от 500 грн
Підготовка та складання позовної заяви от 1500 грн
Підготовка та складання апеляційної скарги на судове рішення от 1500 грн
Підготовка та складання касаційної скарги на судове рішення от 1500 грн
Відкликання, заперечення проти апеляційної, касаційної скарги от 1000 грн
Клопотання (вартість кожного клопотання, заяви) от 500 грн
Подання інтересів Клієнта (у суді, органах/установах) от 1500 грн
Відшкодування фактичних витрат на судовий збір Окремо

Виграні справи по спадковим спорам

Поділ спадкового майна в натурі

Трапляються ситуації, коли спадкоємці отримуючи у спадщину житловий будинок разом з іншими спадкоємцями не можуть між собою мирно домовитись... Read More

Поділ нерухомого майна в натурі в судовому порядку

☝️Трапляються ситуації, коли спадкоємці отримуючи у спадщину житловий будинок разом з іншими спадкоємцями не можуть між собою мирно домовитись... Read More

Визнання права власності в порядку спадкування на підставі рішення суду

✅Адвокатське бюро «Романа Сацика» отримало чергове позитивне рішення у справі про визнання права власності в порядку спадкування. Останнім часом, значна... Read More

Заповіт подружжя. Визнання права власності в порядку спадкування за заповітом

До АБ «Романа Сацика» звернулись клієнти (рідні брат і сестра) та повідомили, що у них виникла проблема з оформленням... Read More

Успадкування майна без правовстановлюючих документів

У Адвокатське бюро «Романа Сацика» звернувся Клієнт і повідомив, що помер його батько, після смерті якого відкрилася спадщина -... Read More

Визнання права власності в порядку спадкування на підставі рішення суду

В адвокатське бюро «Романа Сацика» звернулася Клієнтка і повідомила, що після смерті її матері відкрилася спадщина - житловий будинок,... Read More

Коли потрібно звернутися за професійною допомогою при отриманні спадщини

Ситуація у справах спадщини – це не рідкість. Часто при оформленні документів людина переживає важкий емоційний стан. Це може привести до здійснення помилок, неправильних рішень, бездіяльності. Тому щоб правильно дотримати всю процедуру найкраще звернутися до адвоката по спадкових справах.

Спадкодавцем є померла особа. У спадок можна вступити двома способами:

 • у спадок;
 • по закону.

Крім родичів претендентами на спадщину можуть бути і інші особи, які включені в заповіт. Адвокати можуть знадобитися для вирішення конфлікту між зведеними родичами, чоловіками і дружинами. Спадкові спори можуть виникати з абсолютно різних ситуацій. Наприклад, якщо людина пропустить терміни подачі необхідних документів, то він може втратити право претендувати на спадок.

Адвокат також може знадобитися якщо у людини немає потрібних документів у справі, немає впевненості в тому, що заповіт законне, претенденти не гідні спадщини. Фахівець допоможе вирішити сумнівні питання, вийти зі складного і заплутаного справи.

Якими справами займається юрист у спадок

Спадкові закони і правила вважаються досить складними в юридичній галузі. Для сторонньої людини значно легше оцінити адекватність ситуації, прийняти правильне рішення в питанні клієнта і задовольнити інтереси замовника.

Поширеним варіантом для спору може бути випадок присвоєння майна людиною, яка не входить в список, або ж коли один спадкоємець забрав собі все майно, хоча його потрібно поділити між декількома людьми. У таких випадках, щоб зрозуміти хто правий в ситуації, потрібно звернутися в суд.

Деякі спадкоємці можуть оскаржувати волю заповідача. Бувають випадки коли з’являється другий варіант заповіту. Для вирішення таких питань і потрібна професійна робота юриста. Консультація також може знадобитися в разі спору про поділ спадщини, складнощів з отриманням спадщини, для вирішення боргів, для доказу недійсності документа, в разі пропуску часу, коли можна було вступити в заповіт. Юрист у спадок надасть необхідну допомогу, щоб максимально ефективно вирішити такі питання.

Клієнт може не переживати про доступ до інформації сторонніх осіб. Всі дані надійно охороняються, а співпраця є конфіденційним.

Переваги адвокатського бюро Романа Сацика

Адвокат у спадок гарантує надання якісних послуг за доступною ціною. Серед інших переваг відзначають:

 • гарантію;
 • досвід;
 • репутацію;
 • конфіденційність;
 • доступну вартість.

При зверненні клієнт отримує консультацію високої якості. Замовник повністю інформується у своїй справі, йому проводять детальний аналіз документів від юриста.

Справа ефективно супроводжується на всіх етапах ведення процесу, надається допомога в державних, реєстраційних та судових підприємствах. Щоб отримати позитивне рішення щодо проблеми зі спадщиною виконується ретельна підготовка бази, а також збір потрібних додаткових документів. Отримати якісну юридичну консультацію за заповітом в Борисполі або Києві можна зв’язавшись з фахівцями на сайті.

Клієнт також отримує професійну захист у суді, коли виникає така необхідність. Щоб усунути розбіжності між учасниками суперечок, можуть проводиться переговори. Нотаріус допомагає правильно виявити всю спадкову масу. Також серед популярних послуг, які надає юрист, відзначають збір всіх необхідних документів, допомога в підготовці заяви для отримання спадщини. Це далеко не повний перелік всіх послуг. Якщо потрібен хороший адвокат з юридичних питань, варто зв’язатися з фахівцями даного бюро. Всі контакти надані на сайті.

Залишилися сумніви?
Отримайте безкоштовну консультацію адвоката!

Зверніться до нашої досвідченої команди по повному рішенню ваших юридичних питань і переконайтеся, що адвокатське бюро «Романа Сацика» розбирається в своїй справі.


  Рейтинг 0 / 5. Голосів: 0

  Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.