Оскарження незаконних дій (бездіяльності) працівників поліції

Останнім часом почастішали випадки, коли дії співробітників поліції є незаконними. Або ж представники правоохоронних органів відмовляються від виконання своїх прямих посадових обов’язків, які прописані законом. Найбільш поширеними ситуаціями вважаються відмову в прийнятті заяви або ж прийняття процесуальних рішень, які не мають законних підстав.

У такому випадку може знадобитися професійна допомога адвоката, який надає послуги щодо оскарження незаконних дій співробітників поліції. Дана процедура є практично обов’язковою для тих потерпілих, які потрапили в пригоду з поліцейськими і через їхню некомпетентність можуть сильно постраждати в подальшому, так як порушуються їхні права.

Згідно з Конституцією України та основним законодавчим актам все права і свободи людини знаходяться під захистом судових інстанцій. Кожна людина має право оскаржити судове рішення, неправомірні дії або бездіяльність правоохоронних органів. Постраждалі можуть подавати скарги і позовні заяви в тому порядку, який встановлений на законодавчому рівні.

Але для того, щоб домогтися бажаного результату, краще відразу звернутися за допомогою до хорошим адвокатам за рішенням даних питань, які працюють в адвокатському бюро Романа Сацика і надають широкий спектр послуг в правовій сфері в Києві та Борисполі. Юристи грамотно складають заяву і скарги на неправомірні рішення представників державної влади, а також суб’єктів, що не дотримуються своїх повноважень.

Особливості адвокатської допомоги при незаконних діях поліції

Оскарження бездіяльності співробітників поліції фахівцями бюро має 2 варіанти результату: адміністративний та судовий. Коли мова йде про перший варіант, то дії юриста ґрунтуються на ст. 288 Кодексу України про адміністративні правопорушення. В даному випадку оскарження бездіяльності поліції або незаконних вчинків проводиться двома способами:

  1. Написання скарги вищому органу поліції.
  2. Подача позовної заяви до суду.

Даний спосіб підходить для оскарження дій представників правоохоронних органів, які описуються в статті 267 вищезазначеного Кодексу. У перелік цих входить неправомірна виїмка транспортного засобу на необмежений час, посвідчення водія, відсторонення водія від процесу водіння або його раптові огляд на стан алкогольного / наркотичного сп’яніння.

На юридичної консультації фахівець часто рекомендує своєму клієнтові не витрачати час і сили на написання скарги на дії співробітників поліції в вищестоящі органи. Це пов’язано з тим, що такі дії можуть тільки затягнути процес вирішення проблеми. Тому єдиним правильним кроком прийнято вважати стягування моральної шкоди. В результаті чого, збитки, яких було завдано представниками органів поліції буде відшкодовуватися державою.

Порядок оскарження бездіяльності співробітників поліції

Написання та подача заяви в прокуратуру на бездіяльність поліції здійснюється відповідно до встановлених на законодавчому рівні термінами і правилами. Оскаржити постанову про адміністративну відповідальність пропонується протягом 10 календарних днів, починаючи з моменту винесення даного рішення.

Для того, щоб скласти заяву в прокуратуру на бездіяльність поліції, спочатку необхідно підготувати скаргу. Така позовна документація повинна оформлятися з дотриманням вимог процесуального законодавства. Ціна на складання скарги прописана на офіційному сайті бюро. Тому, якщо потрібен фахівець з вищезгаданих справах, краще звернутися до професіоналів бюро Романа Сацика.

Рейтинг 5 / 5. Голосів: 1

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.