Незаконні дії поліції

Останнім часом почастішали випадки, коли дії співробітників поліції є незаконними. Або ж представники правоохоронних органів відмовляються від виконання своїх прямих посадових обов’язків, які прописані законом. Найбільш поширеними ситуаціями вважаються відмову в прийнятті заяви або ж прийняття процесуальних рішень, які не мають законних підстав.

У такому випадку може знадобитися професійна допомога адвоката, який надає послуги щодо оскарження незаконних дій співробітників поліції. Дана процедура є практично обов’язковою для тих потерпілих, які потрапили в пригоду з поліцейськими і через їхню некомпетентність можуть сильно постраждати в подальшому, так як порушуються їхні права.

Згідно з Конституцією України та основним законодавчим актам все права і свободи людини знаходяться під захистом судових інстанцій. Кожна людина має право оскаржити судове рішення, неправомірні дії або бездіяльність правоохоронних органів. Постраждалі можуть подавати скарги і позовні заяви в тому порядку, який встановлений на законодавчому рівні.

Але для того, щоб домогтися бажаного результату, краще відразу звернутися за допомогою до хорошим адвокатам за рішенням даних питань, які працюють в адвокатському бюро Романа Сацика і надають широкий спектр послуг в правовій сфері в Києві та Борисполі. Юристи грамотно складають заяву і скарги на неправомірні рішення представників державної влади, а також суб’єктів, що не дотримуються своїх повноважень.

Ціна послуг адвоката з оскарження незаконних дій поліції

Юрист з оскарження бездіяльності працівників поліції

Ціни

Консультація (1 год) 500 грн
Вивчення матеріалів справи, підготовка тактики захисту клієнта от 1000 грн
Адвокатський запрос от 500 грн
Підготовка та складання позовної заяви от 1500 грн
Підготовка та складання апеляційної скарги на судове рішення от 1500 грн
Підготовка та складання касаційної скарги на судове рішення от 1500 грн
Відкликання, заперечення проти апеляційної, касаційної скарги от 1000 грн
Клопотання (вартість кожного клопотання, заяви) от 500 грн
Подання інтересів Клієнта (у суді, органах/установах) от 1500 грн
Відшкодування фактичних витрат на судовий збір Окремо

Особливості адвокатської допомоги при незаконних діях поліції

Оскарження бездіяльності співробітників поліції фахівцями бюро має 2 варіанти результату: адміністративний та судовий. Коли мова йде про перший варіант, то дії юриста ґрунтуються на ст. 288 Кодексу України про адміністративні правопорушення. В даному випадку оскарження бездіяльності поліції або незаконних вчинків проводиться двома способами:

  1. Написання скарги вищому органу поліції.
  2. Подача позовної заяви до суду.

Даний спосіб підходить для оскарження дій представників правоохоронних органів, які описуються в статті 267 вищезазначеного Кодексу. У перелік цих входить неправомірна виїмка транспортного засобу на необмежений час, посвідчення водія, відсторонення водія від процесу водіння або його раптові огляд на стан алкогольного / наркотичного сп’яніння.

На юридичної консультації фахівець часто рекомендує своєму клієнтові не витрачати час і сили на написання скарги на дії співробітників поліції в вищестоящі органи. Це пов’язано з тим, що такі дії можуть тільки затягнути процес вирішення проблеми. Тому єдиним правильним кроком прийнято вважати стягування моральної шкоди. В результаті чого, збитки, яких було завдано представниками органів поліції буде відшкодовуватися державою.

Порядок оскарження бездіяльності співробітників поліції

Написання та подача заяви в прокуратуру на бездіяльність поліції здійснюється відповідно до встановлених на законодавчому рівні термінами і правилами. Оскаржити постанову про адміністративну відповідальність пропонується протягом 10 календарних днів, починаючи з моменту винесення даного рішення.

Для того, щоб скласти заяву в прокуратуру на бездіяльність поліції, спочатку необхідно підготувати скаргу. Така позовна документація повинна оформлятися з дотриманням вимог процесуального законодавства. Ціна на складання скарги прописана на офіційному сайті бюро. Тому, якщо потрібен фахівець з вищезгаданих справах, краще звернутися до професіоналів бюро Романа Сацика.

Залишилися сумніви?
Отримайте безкоштовну консультацію адвоката!

Зверніться до нашої досвідченої команди по повному рішенню ваших юридичних питань і переконайтеся, що адвокатське бюро «Романа Сацика» розбирається в своїй справі.


    Рейтинг 5 / 5. Голосів: 1

    Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.