Витребування майна з чужого незаконного володіння (віндикаційний позов)

Адвокати по сімейних справах дуже затребувані. Вони пропонують якісний захист, відстоюють права та інтереси своїх клієнтів, їхню позицію і намагаються докласти максимум зусиль для отримання позитивного рішення суду. Коли виникає необхідність отримання юридичної консультації, слід звернутися до адвокатського бюро Романа Сацика. Вони надають професійні послуги і беруться навіть за найскладніші справи.

Витребування майна з чужого незаконного володіння досить серйозна справа, яка під силу не кожному адвокату. Дуже часто виникають проблеми при неправильній формулюванні, подачі віндикаційного позову. Адвокати бюро зможуть розібратися з усіма нюансами, ретельно проаналізують проблему, а потім підберуть найменш витратний варіант. Вони використовують спеціальні інструменти, які допоможуть повернути права на власність.

Умови повернення майна з чужого незаконного володіння

Витребування з чужого незаконного володіння здійснюється шляхом подання позову. Найчастіше його подає власник, якої хоче довести своє право на майно. Існують певні умови, невиконання яких може призвести до неможливості задоволення вимоги. В даному випадку буде розглядатися наявність права довічного володіння майном або інші обставини. Самостійно розібратися з усіма нюансами проблематично. Позов про витребування майна повинен подавати досвідчений адвокат.

Кваліфікований юрист не допустить помилок, які згодом можуть привести до неможливості прийняття позитивного рішення. Під час подачі документів, необхідно дотримуватися таких вимог:

 • Майно повинно бути збережено в натурі;
 • На момент подачі заяви одна сторона є власником майна;
 • Між двома сторонами немає домовленості;
 • Майно знаходиться не під спором;
 • Є всі підстави вважати, що у позивача є прав на володіння майном;
 • Майно є повністю юридично відокремленим.

Якщо будуть дотримані умови задоволення віндикаційного позову, висока ймовірність того, що суд прийме рішення на користь позивача. Досвідчені адвокати бюро допоможуть повернути втрачене майно та захистити свої права на нього. Вони підготують всі необхідні папери і проінструктують клієнта.

Важливі нюанси при подачі віндикаційного позову

Перед подачею позову необхідно з’ясувати сумлінність поточного власника майном. У законодавстві виділяють два поняття – сумлінний і несумлінний. Останній передбачає, що людина знала, що набуває у покупця майно, яке йому не належить. Юрист оцінює дії набувача. У законодавстві прописано, що покупець має право вимагати від продавця відшкодування збитків при поверненні чужого майна. Хороший адвокат підкаже, що робити в кожному конкретному випадку і зможе вирішити навіть найскладніше питання.

Надання допомоги клієнтам по поверненню свого майна

В бюро Романа Сацика допомогу в поверненні майна з чужого незаконного володіння надається в повному обсязі. Щоб скористатися нашими послугами за рішенням юридичних питань або просто отримати консультацію хорошого адвокати, залиште свою заявку на сайті або зателефонуйте за вказаним телефоном. Наші менеджери зв’яжуться з вами і запропонують під’їхати в офіс в Борисполі або Києві. Уже після першої зустрічі юрист проаналізує можливість повернення майна з чужого володіння, а також які будуть перспективи розгляду. Вартість послуг буде залежати від складності справи та від наявності інших обставин. Звернувшись до нас, клієнти отримують наступні переваги: ​​</ p>

 • Консультацію з усіх питань, пов’язаними з витребуванням майна;
 • Комплексне вирішення сімейних питань;
 • Гарантію отримання позитивної відповіді;
 • Забезпечення захисту клієнтів;
 • Допомога в подачі позову.

Досвідчені адвокати можуть запропонувати консультацію, допомогу в подачі необхідної документації, комплексне ведення справи в суді і оскарження вже прийнятих рішень. Якщо вам потрібен досвідчений адвокат, звертайтеся до нас. Ціна на послуги у нас нижче, ніж у конкурентів.

Рейтинг 0 / 5. Голосів: 0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.