Бухгалтерські послуги

Важливою складовою прибуткового бізнесу є правильне ведення бухгалтерського обліку та відповідної документації. Для цього необхідні висококваліфіковані бухгалтери, але не всі підприємці готові утримувати бухгалтера в штаті, особливо, якщо це малий або середній бізнес. Тому адвокатське бюро «Романа Сацика» пропонує послуги бухгалтерського аутсорсингу для ФОП. Розглянемо послуги, які пропонуються.

Зміст

Згорнути Розгорнути
 1. Консультація
 2. Відкриття/реєстрація ФОП
 3. Закриття ФОП
 4. Реєстрація (П)РРО
 5. Супровід ФОП (спрощена система)
 6. Подання звітності
 7. Перевірка електронного кабінету платника
 8. Кадровий облік
 9. Внесення змін

Консультація

Консультація — це можливість отримати відповіді на питання, які з’являються в процесі відкриття чи ведення бізнесу. Ця послуга допоможе розібратися в нюансах бухгалтерського обліку, оподаткування та звітності. На консультації можна охопити безліч аспектів підприємницької діяльності.

Для отримання бухгалтерської консультації важливо звернутися до професіоналів. Адвокатське бюро «Романа Сацика» пропонує консультацію бухгалтера як онлайн, так і офлайн (м. Бориспіль).

Відкриття/реєстрація ФОП

Відкриття/реєстрація ФОП — це найпростіша з форм суб’єктів підприємницької діяльності в Україні. Для ФОП відсутня необхідність в установчих документах і стартовому капіталі, проте, є можливість використовувати найману працю. Фізичною особою-підприємцем можна стати після державної реєстрації у встановленому порядку.

Команда АБ «Романа Сацика» допоможе у підборі групи, КВЕДів для реєстрації, та пройде всі етапи відкриття ФОП разом з Вами.

Закриття ФОП

Закриття ФОП — якщо Ви вирішили зупинити свою діяльність фізичної особи-підприємця, то Вам необхідно здійснити процедуру закриття ФОП. Не можна просто перестати платити податки і подавати звітність, необхідно правильно закрити ФОП, щоб уникнути проблем.

Варіантів закриття ФОП, як і відкриття, є два:

 1. онлайн, через портал «Дія»;
 2. офлайн, у контролюючих органах.

Процедура має свої особливості, тому рекомендуємо не займатися самодіяльністю, а звернутися до фахівців, хоча б за порадою.

Реєстрація (П)РРО

Реєстрація (П)РРО — загалом існує два види реєстраторів розрахункових операцій (РРО):

 1. класичний фізичний касовий апарат, який розміщують на торговельній точці;
 2. ПРРО — програмний продукт, який встановляють на комп’ютер, телефон тощо.

Податковий кодекс України зобов’язує фізичних осіб-підприємців застосовувати в своїй діяльності РРО, за виключенням платників єдиного податку першої групи. Якщо у вас виникла необхідність у встановленні касового апарату наші спеціалісти допоможуть у вирішенні цього питання.

Супровід ФОП (спрощена система)

Супровід ФОП (спрощена система) — це комплекс бухгалтерських послуг, які бухгалтер може надавати віддалено.

Бухгалтерський супровід актуальний як для тих, хто тільки розпочинає власну справу, так і для тих, хто вже давно на ринку. Підприємець-початківець зможе набратися досвіду, та не боятися звітності чи сплати податків. Досвідчений бізнесмен зможе звільнити свій час та направити сили в розвиток справи.

Супровід ФОП спрощує життя власнику бізнесу, тож якщо Ви готові розпрощатися з проблемами ведення обліку, то АБ «Романа Сацика» допоможе в цьому.

Подання звітності

Відповідно до українського законодавства кожна фізична особа-підприємець має обов’язок звітуватися перед державою в терміни визначені Податковим кодексом України. Також форма звітності залежить від обраної системи оподаткуванняспрощена система чи загальна.

Щоб не отримати штраф за помилки чи прострочений термін подачі звіту рекомендуємо звернутися до наших фахівців.

Перевірка електронного кабінету платника

Електронний кабінет платника податків — це звичайний веб-сайт, який дає змогу платникам податків взаємодіяти з податковими органами дистанційно, в електронному вигляді. Якщо присутня невпевненість у зарахуванні податків чи прийнятті звітів, або ж хочете упевнитись в роботі Вашого бухгалтера, така послуга може Вам допомогти.

Кадровий облік

Кадровий облік — це обов’язковий атрибут бізнесу, якщо є хоча б один найманий працівник, навіть для фізичних осіб-підприємців.

Зустрічається думка, що достатньо лише виплачувати заробітну плату, проте, є багато нюансів у веденні документації, сплаті податків та звітуванні. Помилки у веденні кадрового обліку можуть тягти за собою чималі штрафні санкції.

Щоб не ризикувати репутацією Вашого бізнесу та унеможливити перевірки контролюючих органів рекомендовано передати такий процес відповідним фахівцям.

Внесення змін

Внесення змін — часто при розвитку бізнесу, виникає потреба в збільшенні кількості КВЕДів, зміні системи оподаткування чи в зв’язку з життєвими обставинами необхідно змінити адресу реєстрації чи прізвище.

Не кожен ФОП має вдосталь часу, щоб знайти відповіді на свої питання у чинному законодавстві, тому наша команда допоможе підготувати необхідну документацію для внесення змін, та візьме участь у проведенні самої процедури.

Переваги бухгалтера на аутсорсингу в АБ «Романа Сацика»

Питання/відповіді по темі (FAQ)

Що таке бухгалтерський аутсорсинг?

Бухгалтерський аутсорсинг — це ведення бухгалтерського обліку фахівцем, який не залучений до штату підприємства. Також це може бути стороння організація, яка займається питанням бухгалтерського обліку.

Що входить до бухгалтерських послуг?

Що саме буде входити до бухгалтерських послуг, що будуть надаватися фахівцем, вирішує власник бізнесу. Проте, це може бути:

 • ведення бухгалтерського обліку;
 • обробка первинних документів;
 • ведення книги доходів;
 • розрахунок податків та їх сплата;
 • ведення кадрової документації;
 • нарахування заробітної плати;
 • подача звітів, тощо.

Скільки коштує ФОП в місяць?

Для ФОП 1 групи в 2024 році необхідно сплачувати щомісячно Єдиний податок в розмірі до 302,80 грн, та за бажанням Єдиний соціальний внесок — 1562,00 грн (з січня по березень, з квітня — 1760,00 грн).

Для ФОП 2 групи Єдиний податок в 2024 році становить 1420,00 грн, а ЄСВ для всіх ФОП ідентичне — 1562,00 грн (з січня по березень, з квітня — 1760,00 грн).

Для ФОП 3 групи Єдиний податок становить 5% від доходу і сплачується раз у квартал, ЄСВ — 1562,00 грн (з січня по березень, з квітня — 1760,00 грн).

Що таке бухгалтерська звітність?

Бухгалтерська звітність — це система узагальнення показників бухгалтерського обліку для певних користувачів, розрізняють фінансову, податкову, статистичну та управлінську звітності.

Для чого потрібен бухгалтер?

Бухгалтер необхідний для того, щоб підприємство функціонувало відповідно до чинного законодавства та для правильного управління фінансовою стороною компанії.

Потрібна термінова допомога адвоката?