Дозвіл на вивезення дитини за кордон

У законодавчій базі країни чітко прописані правила і вимоги до перетину кордону України неповнолітньою дитиною. Після того, як батьки, які перебували в законному шлюбі, а через деякий час він був розірваний, вирішуються на поїздку за кордон, між ними часто виникає суперечка, що стосується отримання дозволу на вивезення дитини за кордон у супроводі одного з батьків. З цим питанням можна звернутися до адвоката по сімейних справах бюро Романа Сацика. Офіційна адреса надання юридичної консультації – м/ Бориспіль, Київська область/

Коли діти можуть виїхати за кордон?

Згідно з діючими нормами дозволяється виїзд дитини за кордон з одним із батьків за тієї умови, якщо йому не виповнилося 16 років. Також неповнолітні діти можуть перетнути кордон разом з опікунами чи піклувальниками. При цьому обов’язковою умовою є наявність офіційного документа – довіреність на дитину для виїзду за кордон. Отримати його повинен той чоловік, з яким дитина буде подорожувати. Оформити документ можна у юристів адвокатського бюро за доступною ціною.

Чи можна вивезти дитину за кордон без згоди другого з батьків?

Відповідь на це питання можна отримати в компанії Романа Сацика, фахівці якого надають послуги не тільки в Борисполі, а й Києві, а також області. Згідно з ухваленим рішенням від 29.08.2019 року допускається вивезення дитини за кордон з одним з батьків без згоди другого терміном на 1 місяць. Дана можливість стає актуальною при наступних умовах:

  • коли є офіційне рішення суду про визначення постійного місця проживання з батьком або матір’ю;
  • коли видано висновок органів опіки про підтвердження місця проживання з одним із батьків.

При цьому батько повинен повідомити другого про плановану поїздку за кордон рекомендованим листом. Також не потрібно підтверджувати згоду батьків на виїзд дитини за умови надання одного з таких документів:

  • свідоцтва про смерть;
  • папір про позбавлення батьківських прав;
  • довідка, що підтверджує виїзд дітей за кордон з одним з батьків;
  • довідка про борг з виплати аліментів;
  • свідоцтво про народження дитини, де не вказані дані про батька.

Коли другий батько перешкоджає поїздці, необхідно подати позов до суду. Допомога в складанні даного документа надають хороші адвокати по сімейних питань даного бюро. Вартість послуги залежатиме від обсягу виконуваної роботи.

У позовній заяві обов’язково необхідно буде прописувати наступну інформацію: в яку країну збирається їхати батько з дитиною, проміжок часу, протягом якого вони будуть знаходитися за кордоном, а також підстави для перетину державного кордону. Для підтвердження причини також необхідно буде надати офіційні документи або довідки, на підставі яких суд дозволить або заборонить вивезення дитини: довідка про захворювання, яке лікуватися в зарубіжних клініках, документи про наявність родинних зв’язків в іншій країні. В результаті видається дозвіл на одноразовий або багаторазовий виїзд.

Як оформити дозвіл на виїзд дитини з країни?

Для того, щоб отримати офіційну згоду на виїзд неповнолітнього за кордон, потрібен грамотний юрист. У разі поїздки одного з батьків, який буде супроводжувати дитину, другий повинен видати цей дозвіл. Коли діти збираються їхати з супроводжуючими, то офіційну згоду повинні оформляти обоє батьків. Для надання даної послуги фахівця необхідно надати паспортні дані дорослих і свідоцтво про народження дитини.

Про терміни видачі даного документа і вартості процедури можна дізнатися за номером телефону, зазначеного на офіційному сайті адвокатського бюро. Також можна самостійно відвідати електронний ресурс і зайти у вкладку з цінами, де вказано основний перелік послуг. У будь-якому випадку кожен клієнт отримує бажаний результат, так як в компанії працюють кваліфіковані адвокати та юристи, які володіють необхідною базою знань і практичних навичок. Всі послуги надаються «під ключ», тому замовники можуть не переживати про те, що отримають відмову або неповноцінну допомогу.

Рейтинг 0 / 5. Голосів: 0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.