Дозвіл на вивезення дитини за кордон

У законодавчій базі країни чітко прописані правила і вимоги до перетину кордону України неповнолітньою дитиною. Після того, як батьки, які перебували в законному шлюбі, а через деякий час він був розірваний, вирішуються на поїздку за кордон, між ними часто виникає суперечка, що стосується отримання дозволу на вивезення дитини за кордон у супроводі одного з батьків. З цим питанням можна звернутися до адвоката по сімейних справах бюро Романа Сацика. Офіційна адреса надання юридичної консультації – м. Бориспіль, Київська область.

Ціна послуг адвоката при отриманні дозволу на вивезення дитини за кордон

Дозвіл на вивезення дитини за кордон Ціни
Консультація (1 год) 500 грн
Вивчення матеріалів справи, підготовка тактики захисту клієнта от 1000 грн
Адвокатський запрос от 500 грн
Підготовка та складання позовної заяви от 1500 грн
Підготовка та складання апеляційної скарги на судове рішення от 1500 грн
Підготовка та складання касаційної скарги на судове рішення от 1500 грн
Відкликання, заперечення проти апеляційної, касаційної скарги от 1000 грн
Клопотання (вартість кожного клопотання, заяви) от 500 грн
Подання інтересів Клієнта (у суді, органах/установах) от 1500 грн
Відшкодування фактичних витрат на судовий збір Окремо

Коли діти можуть виїхати за кордон?

Згідно з діючими нормами дозволяється виїзд дитини за кордон з одним із батьків за тієї умови, якщо йому не виповнилося 16 років. Також неповнолітні діти можуть перетнути кордон разом з опікунами чи піклувальниками. При цьому обов’язковою умовою є наявність офіційного документа – довіреність на дитину для виїзду за кордон. Отримати його повинен той чоловік, з яким дитина буде подорожувати. Оформити документ можна у юристів адвокатського бюро за доступною ціною.

Чи можна вивезти дитину за кордон без згоди другого з батьків?

Відповідь на це питання можна отримати в компанії Романа Сацика, фахівці якого надають послуги не тільки в Борисполі, а й Києві, а також області. Згідно з ухваленим рішенням від 29.08.2019 року допускається вивезення дитини за кордон з одним з батьків без згоди другого терміном на 1 місяць. Дана можливість стає актуальною при наступних умовах:

 • коли є офіційне рішення суду про визначення постійного місця проживання з батьком або матір’ю;
 • коли видано висновок органів опіки про підтвердження місця проживання з одним із батьків.

При цьому батько повинен повідомити другого про плановану поїздку за кордон рекомендованим листом. Також не потрібно підтверджувати згоду батьків на виїзд дитини за умови надання одного з таких документів:

 • свідоцтва про смерть;
 • папір про позбавлення батьківських прав;
 • довідка, що підтверджує виїзд дітей за кордон з одним з батьків;
 • довідка про борг з виплати аліментів;
 • свідоцтво про народження дитини, де не вказані дані про батька.

Коли другий батько перешкоджає поїздці, необхідно подати позов до суду. Допомога в складанні даного документа надають хороші адвокати по сімейних питань даного бюро. Вартість послуги залежатиме від обсягу виконуваної роботи.

У позовній заяві обов’язково необхідно буде прописувати наступну інформацію: в яку країну збирається їхати батько з дитиною, проміжок часу, протягом якого вони будуть знаходитися за кордоном, а також підстави для перетину державного кордону. Для підтвердження причини також необхідно буде надати офіційні документи або довідки, на підставі яких суд дозволить або заборонить вивезення дитини: довідка про захворювання, яке лікуватися в зарубіжних клініках, документи про наявність родинних зв’язків в іншій країні. В результаті видається дозвіл на одноразовий або багаторазовий виїзд.

Як оформити дозвіл на виїзд дитини з країни?

Для того, щоб отримати офіційну згоду на виїзд неповнолітнього за кордон, потрібен грамотний юрист. У разі поїздки одного з батьків, який буде супроводжувати дитину, другий повинен видати цей дозвіл. Коли діти збираються їхати з супроводжуючими, то офіційну згоду повинні оформляти обоє батьків. Для надання даної послуги фахівця необхідно надати паспортні дані дорослих і свідоцтво про народження дитини.

Про терміни видачі даного документа і вартості процедури можна дізнатися за номером телефону, зазначеного на офіційному сайті адвокатського бюро. Також можна самостійно відвідати електронний ресурс і зайти у вкладку з цінами, де вказано основний перелік послуг. У будь-якому випадку кожен клієнт отримує бажаний результат, так як в компанії працюють кваліфіковані адвокати та юристи, які володіють необхідною базою знань і практичних навичок. Всі послуги надаються «під ключ», тому замовники можуть не переживати про те, що отримають відмову або неповноцінну допомогу.

Залишилися сумніви?
Отримайте безкоштовну консультацію адвоката!

Зверніться до нашої досвідченої команди по повному рішенню ваших юридичних питань і переконайтеся, що адвокатське бюро «Романа Сацика» розбирається в своїй справі.


  Рейтинг 0 / 5. Голосів: 0

  Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.