Господарські справи

Господарські спори — це окрема категорія спорів, яка виникає при здійсненні господарської діяльності суб’єктами господарювання. Варто додати, що адвокати класифікують цю галузь, як найскладнішу в порівнянні з іншими напрямками. Вся справа в незвичайній специфіці. Ось чому вкрай не рекомендується намагатися вирішувати господарські справи самостійно, навіть без первинної консультації з експертом. Зазвичай це призводить до програшу справи, після чого подати апеляцію стає ще складніше і дорожче. Краще відразу почати співпрацю з досвідченим адвокатом, тим більше, що в бюро встановлені хороші ціни.

Зміст

Згорнути Розгорнути
 1. Види господарських спорів (справ)
 2. Хто такий адвокат у господарських справах
 3. Вирішення господарських справ
 4. Послуги, які надає юрист по господарських справах
 5. Наша судова практика
 6. Питання/відповіді по темі (FAQ)

Види господарських спорів (справ)

 1. Складання та укладання господарських договорів
 2. Зміна та розірвання господарських договорів
 3. Аналіз господарських договорів на предмет їх відповідності чинному законодавству
 4. Визнання господарських договорів недійсними та застосування наслідків недійсності договору
 5. Визнання недійсними актів органів державної влади, органів місцевого самоврядування, актів інших суб’єктів, що суперечать закону і обмежують права суб’єкта господарювання
 6. Юридичне обслуговування господарської діяльності
 7. Досудове регулювання суперечок
 8. Стягнення збитків
 9. Застосування штрафних санкцій
 10. Застосування оперативно-господарських санкцій
 11. Стягнення заборгованості, яка витікає з договірних відносин
 12. Визнання права власності на майно
 13. Захист від недобросовісної конкуренції
 14. Захист ділової репутації суб’єкта господарювання
 15. Ведення справ про банкрутство підприємств

Хто такий адвокат у господарських справах

Юрист, який займається наданням спеціалізованих послуг у сфері бізнесу та усунення розбіжностей, що виникають між власниками підприємств, компаній, фізичними особами та підприємцями — це адвокат по господарських справах. Він є вузькоспеціалізованим експертом, який зможе відстояти інтереси в суді, захистити честь і гідність компанії або людини.

Професійне адвокатське бюро «Романа Сацика» готове взятися за питання будь-якої складності і довести справу до кінця. Головне знайти відповідного фахівця в м. Борисполі або м. Києві, який зможе створити хороший захист і зібрати достатню кількість аргументів у конкретній справі.

Хто може звернутися до юриста?

Коло потенційних клієнтів адвокатського бюро «Романа Сацика» досить широке. Звернутися до юриста в господарських справах можуть, як фізичні, так і юридичні особи.

Постійні клієнти:

Також звернутися за консультацією і вирішити будь-який спір може наше бюро. Фахівці співпрацюють з усіма бажаючими.

Вирішення господарських справ

Під господарським спором із законодавчої точки зору необхідно розуміти правовий конфлікт, який повністю регулюється Конституцією і ЗУ. Напрямок — сфера економічних відносин.

В основному такі суперечки виникають через те, що одна зі сторін (а іноді і обидві) неналежно або повністю не виконують свої зобов’язання, прописані в офіційному договорі. Професійний юрист по господарських справах допоможе вирішити цей конфлікт і при цьому не буде порушувати права двох сторін. Замовлення послуги дозволить отримати якісний захист в суді, отримати позитивне судове рішення.

Часто в бюро звертаються, щоб визнати договір або окремі його положення недійсними, розірвати угоду або змінити умови документа, домогтися виконання зобов’язань і стягнути штраф або пеню. З цим усім адвокат з господарських питань впорається в найкоротші терміни.

Зазначена послуга може бути наданою лише за умови попереднього погодження.

Послуги, які надає юрист по господарських справах

Запропоновано широкий спектр юридичних послуг, залежно від складності питання.

Юрист готовий надати:

Також юрист по господарських спорах займається оскарженням рішення суду першої інстанції, на стадії апеляційної інстанції, касаційної та стягненням боргів в судовому порядку.

Наша судова практика

Окрім того, fдвокатське бюро «Романа Сацика» супроводжує діяльність своїх партнерів таких, як ТОВ «МОНОЛІТ.НЕТ», ТОВ «Кубік Груп», ТОВ «Дідух» та інших.

Питання/відповіді по темі (FAQ)

Чи можливо самостійного захистити свої права в господарському спорі?

Так, однак господарське право є найскладнішою галуззю права, тому в особи має бути відповідна кількість знань для захисту своїх прав.

Чи відрізняється господарський процес від цивільного судового процесу?

Так, ці процеси мають низку відмінностей, тому слід бути дуже уважним та застосовувати правильні норми, які є актуальними в такому процесі (існує велика кількість правових колізій, які не вирішені законодавцем).

Скільки коштує судовий процес?

У нашому адвокатському бюро такий процес коштує від 5000 гривень. Вартість залежить від кількості процесуальних документів та кількості судових засідань.

Чи можна оформити процедуру без участі заявника?

Так, можна надіслати копії документів електронними засобами зв’язку, зробити безготівкову оплату, договір з адвокатом підписати електронним цифровим підписом. Решту — зробимо ми.

Чи можна оформити процедуру самостійно?

Так, але при самостійному складенні позову слід дотриматись процесуальні вимоги. Також документи додані до заяви мають бути належним чином засвідчені (має стояти ваше ПІБ, підпис, дата та напис «згідно з оригіналом»).

Чи можна подати заяву онлайн?

Так, самостійно — зареєструвавшись в системі «Електронний суд» на сайті: https://id.court.gov.ua/, або звернувшись до адвоката.

Які проблеми можуть бути при оформленні заяви без допомоги адвоката?

Є ризики залишення позову без руху до усунення недоліків, якщо позов не відповідає вимогам процесуального законодавства України.

Скільки часу триває судовий процес?

В середньому такі судові процеси тривають до 6 місяців. Однак, інколи ці терміни продовжуються, це в свою чергу пов’язано з відпустками суддів, перебуванням їх на лікарняному, а також з великою кількістю справ у судах.

Потрібна термінова допомога адвоката?