Складання договорів

Ключовим елементом, що підтверджує офіційне співробітництво фізичних або юридичних осіб, є договір. Цей документ повинен містити в собі розгорнуту інформацію про дві сторони (їх фактичне і юридичне місцезнаходження, банківські реквізити, засіб зв’язку), предмет договору, обов’язки і права, терміни дії, умови, при яких договір може бути розірваний (в односторонньому або в обопільному порядку).

Зміст

Згорнути Розгорнути
  1. Особливості складання договорів
  2. Переваги співпраці зі складання договорів
  3. Найбільша кількість звернень по складанню договорів
  4. Питання/відповіді по темі (FAQ)

Складання договорів вважається складною і відповідальною процедурою, яку краще довірити професіоналамадвокатам бюро «Романа Сацика», які пропонують свої послуги в Києві та Борисполі.

Згідно з чинним законодавством України існує велика кількість різновидів договорів, кожен з яких має свої особливості і варіанти регулювання. При цьому допомога адвоката в складанні договорів буде не тільки корисна, а й необхідна, так як при написанні даного документа до уваги необхідно брати безліч нюансів, щоб в подальшому не виникло проблем юридичного плану.

Ціна послуги юриста по договорам обговорюється в індивідуальному порядку і залежить від обсягу документа, складності його написання, а також різних фактичних дрібницях, які можуть виникати в залежності від специфіки діяльності компанії і приватної особи.

Особливості складання договорів

Щоб укласти договір, незалежно від того є він індивідуальним або типовим, необхідно слідувати встановленої інструкції. Тому складання таких документів фахівцем в договірних справах здійснюється в кілька етапів:

Дана процедура написання та узгодження документа є шаблонною і при необхідності може коригуватися в залежності від ситуації. Клієнти можуть звернутися до фахівця з уже готовим договором і замовити послугу перевірки.

Також юристи в договірних справах можуть бути присутніми на зустрічі, коли буде підписуватися договір, щоб по можливості пояснити другій стороні свої наміри і довести їх правомірність.

Переваги співпраці зі складання договорів

Допомога юриста в складанні договору вважається основним фактором в організації бізнесу або вирішення побутових питань, так як сторона, яка замовляє послугу, може розраховувати на наступні переваги:

Найбільша кількість звернень по складанню договорів

  1. Договори про нерозголошення (NDA)
  2. Договори оренди нерухомого майна
  3. Договори франчайзингу
  4. Форвардні/інвестиційні договори
  5. Договори купівлі-продажу

Питання/відповіді по темі (FAQ)

Чому складання договорів слід довірити адвокату?

Формування договору вимагає глибинних знань у законодавстві та галузі в якій буде укладено таку угоду. Отже, лише особи з юридичною освітою можуть всебічно оглянути весь спектр необхідних питань та сформувати угоду.

Чим небезпечне укладання договору за шаблоном з інтернету?

Неможливо передбачити всі ризики, але більшість безкоштовних догорів є неповними та лише шкодять відносинам між сторонами.

Чи всі бажання Клієнта можуть бути передбачені в договорі?

В переважній більшості так, однак кожний пункт має відповідати вимогам чинного законодавства або не суперечити такому.

Якщо інша сторона відмовляється від підписання складеного договору?

При укладанні договорів слід знаходити компроміс, проте, якщо вимоги іншої сторони є недопустимим, то краще відмовитись.

Складання договорів — це дорога послуга?

Формування ціни за послугу з складання договору залежить від кількості часу витраченого на його підготування. Однак, правильний договір є запорукою безпеки сторін після його укладання, тому відсутність проблем та ризиків за договором вартують витрачених коштів.

Потрібна термінова допомога адвоката?