Юридичне обслуговування бізнесу

Для успішного ведення бізнесу в штаті співробітників необхідно мати грамотного юриста. Але часом фінансові витрати на оплату його послуг не завжди виправдані, тим більше для малого і середнього бізнесу. Саме тому ідеальним виходом з ситуації, що склалася стане абонентське юридичне обслуговування бізнесу — це ефективне рішення великої кількості питань в правовому полі і при необхідності взаємодія з представниками контролюючих органів влади.

Зміст

Згорнути Розгорнути
  1. Особливості та основні завдання юридичного супроводу бізнесу
  2. Причини звернення до фахівців за супроводом бізнесу
  3. Стягнення заборгованості
  4. Розроблення документації та договорів
  5. Наша судова практика
  6. Питання/відповіді по темі (FAQ)

Кваліфіковані юристи адвокатського бюро Романа Сацика надають не тільки юридичне обслуговування господарської діяльності на постійній основі, а й разову консультаційну допомогу у вирішенні проблем, що виникають в процесі ведення бізнесу. Кожен клієнт отримує гарантоване рішення поставленого завдання відповідно до законодавчих норм. При цьому з замовниками підписується офіційний договір, в якому прописані умови нерозголошення комерційної таємниці та анонімність надання послуги. Ціна юридичної допомоги на постійній основі обговорюється в індивідуальному порядку.

Особливості та основні завдання юридичного супроводу бізнесу

Адвокати компанії виявляються комплексні правові послуги для жителів Борисполя і Києва, що стосуються обслуговування підприємств на постійній основі, починаючи з моменту підписання офіційного договору. Вартість робіт при аутсорсингу безпосередньо залежить від обсягу виконуваних завдань.

Перелік послуг, що надаються прописується в документі про співробітництво і може бути представлений наступними позиціями:

Також адвокат потрібен в тих випадках, коли проводиться набір кадрів. В цьому випадку фахівець допоможе скласти трудові угоди, інструкції з виконання посадових обов’язків, графік і порядок виплат.

Причини звернення до фахівців за супроводом бізнесу

Підставами для візиту до фахівця з юридичних справ може бути кілька факторів.

  1. Головна причина, по якій власники бізнесу записуються на консультацію в адвокатське бюро, — це мінімізація ризиків і можливих фінансових втрат, що виникають за умови неправильного ведення господарської діяльності через незнання законодавчої бази.
  2. Також потреба в супроводі бізнесу юристом виникає в тих випадках, коли приватний підприємець хоче захистити свою справу від недобросовісних контрагентів, конкурентів і навіть клієнтів.
  3. Юридична консультація є невід’ємною процедурою, коли власники бізнесу стикаються з неправомірними діями контролюючих органів: інспекційними службами, різними комісіями, поліцейськими співробітниками та представниками фондів.

У кожному питанні адвокати є експертами, тому клієнт отримує обслуговування найвищої якості.

Стягнення заборгованості

У разі виникнення заборгованості за тим чи іншим договором, то такий борг може бути стягнуто в досудовому або ж судовому порядку.

Юридичний супровід у такій категорії справ буде полягати з детального вивчення документації на основі якої буде проведено претензійну роботу. Якщо претензійна робота та перемовини проведені в рамках досудового врегулювання спору не дають бажаного результату, оскільки контрагент відмовляється погасити борг, то єдиним виходом із ситуації буде звернення до суду.

В судовому порядку такий борг буде стягнуто за умови надання належних доказів, слід підтвердити факт укладання договору, факт надання послуги/постачання/інше, факт попередження про наявність боргу. За умови доведення вказаних пунктів, Ви зможете успішно його стягнути. Особливістю юридичного супроводу в таких справах є те, що супроводження здійснюється швидко та якісно з урахуванням всіх побажань Клієнта.

Розроблення документації та договорів

Юридичний супровід при створенні компанії є дуже важливим, оскільки саме при формування та реєстрації компанії необхідно створити основну базу її документації.

До таких документів належать статути, положення, інструкції та інші документи які регулюють діяльність компанії.

Окрім того, дуже важливим елементом супроводу є розробка трудових договорів та договорів для відносин з контрагентами.

Трудові договори важливі тим, що регулюють відносини компанії з працівниками (добре підготовлений договір — знижує шанс виникнення судового спору з працівником).

В свою чергу договори з контрагентами мають бути ідеальними, оскільки кожна неточність чи формулювання яке допустить подвійне трактування може бути використано як підстава для звернення до суду.

Наша судова практика

Крім того, адвокатське бюро «Романа Сацика» супроводжує діяльність своїх партнерів таких як ТОВ «МОНОЛІТ.НЕТ», ТОВ «Кубік Груп», ТОВ «Дідух» та інших.

Питання/відповіді по темі (FAQ)

Як зрозуміти, що компанії необхідне юридичне обслуговування?

Якщо в компанії відсутні юристи, або їх кваліфікація не дає можливості регулювати всіх аспекти діяльності компанії. Окрім того, яскравим показником буде кількість судових справ в яких компанія є відповідачем.

Коли краще замовляти юридичне обслуговування бізнесу?

Найкращим варіантом буде залучення юридичного обслуговування до моменту створення компанії, оскільки саме на цьому етапі необхідно створити всю документацію для функціонування такої компанії (статут, інструкції, положення, договори та інше).

Скільки коштує юридичне обслуговування?

Ціна залежить від об’ємів завдань та терміновості виконання. Оплата можлива погодинна або за погодженим щомісячним платежем.

Ціна юридичної допомоги на постійній основі обговорюється в індивідуальному порядку.

Чим юридичне обслуговування краще за штатного юриста?

Юридичне обслуговування здійснюється юристами з необхідним досвідом в цій сфері. Завдяки такому досвіду та всебічному погляду на юридичний стан речей обслуговуючий юрист пришвидшує процес захисту, збільшує його якість та унеможливлює зловживання зі сторони штатного юриста (на практиці штатні юристи для отримання незаконної винагороди можуть іти на угоди з контрагентами та діяти в їх інтересах).

Юридичне обслуговування спрямоване на оптимізацію та покращення рівня юридичної частини роботи компанії.

Скільки юристів буде призначено для роботи з Клієнтом?

Все залежить від об’ємів завдань та швидкості їх виконання.

Потрібна термінова допомога адвоката?