Юридичне обслуговування бізнесу (господарської діяльності)

Для успішного ведення бізнесу в штаті співробітників необхідно мати грамотного юриста. Але часом фінансові витрати на оплату його послуг не завжди виправдані, тим більше для малого і середнього бізнесу. Саме тому ідеальним виходом з ситуації, що склалася стане абонентське юридичне обслуговування бізнесу – це ефективне рішення великої кількості питань в правовому полі і при необхідності взаємодія з представниками контролюючих органів влади.

Кваліфіковані юристи адвокатського бюро Романа Сацика надають не тільки юридичне обслуговування господарської діяльності на постійній основі, а й разову консультаційну допомогу у вирішенні проблем, що виникають в процесі ведення бізнесу. Кожен клієнт отримує гарантоване рішення поставленого завдання відповідно до законодавчих норм. При цьому з замовниками підписується офіційний договір, в якому прописані умови нерозголошення комерційної таємниці та анонімність надання послуги. Ціна юридичної допомоги на постійній основі обговорюється в індивідуальному порядку.

Особливості та основні завдання юридичного супроводу бізнесу

Адвокати компанії виявляються комплексні правові послуги для жителів Борисполя і Києва, що стосуються обслуговування підприємств на постійній основі, починаючи з моменту підписання офіційного договору. Вартість робіт при аутсорсингу безпосередньо залежить від обсягу виконуваних завдань. Перелік послуг, що надаються прописується в документі про співробітництво і може бути представлений наступними позиціями:

  • правовий супровід діяльності компанії з детальним аналізом правовстановлюючої документації, а також інших внутрішніх документів фірми (положень, наказів, інструкцій);
  • допомогу в корекції формулювань установчих документів, зміна розміру початкового капіталу, консультації та прийняття участі в угодах;
  • збір та підготовка необхідного пакету паперів для отримання ліцензій, сертифікатів якості, інших дозвільних документів і декларацій, які є обов’язковими елементами для ведення господарської діяльності;
  • розробка контрактів і проектних паперів, в тому числі і міжнародного плану;
  • надання консультаційної підтримки з питань оподаткування;
  • стягнення заборгованості з клієнтів і партнерів;
  • представництво інтересів компанії на судових засіданнях тощо.

Також хороший адвокат потрібен в тих випадках, коли проводиться набір кадрів. В цьому випадку фахівець допоможе скласти трудові угоди, інструкції з виконання посадових обов’язків, графік і порядок виплат.

Причини звернення до фахівців за супроводом бізнесу

Підставами для візиту до фахівця з юридичних справ може бути кілька факторів. Головна причина, по якій власники бізнесу записуються на консультацію в адвокатське бюро, – це мінімізація ризиків і можливих фінансових втрат, що виникають за умови неправильного ведення господарської діяльності через незнання законодавчої бази. Також потреба в супроводі бізнесу юристом виникає в тих випадках, коли приватний підприємець хоче захистити свою справу від недобросовісних контрагентів, конкурентів і навіть клієнтів.

Юридична консультація є невід’ємною процедурою, коли власники бізнесу стикаються з неправомірними діями контролюючих органів: інспекційними службами, різними комісіями, поліцейськими співробітниками та представниками фондів. У кожному питанні адвокати є експертами, тому клієнт отримує обслуговування найвищої якості.

Рейтинг 0 / 5. Голосів: 0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.