Юридичне обслуговування бізнесу

Для успішного ведення бізнесу в штаті співробітників необхідно мати грамотного юриста. Але часом фінансові витрати на оплату його послуг не завжди виправдані, тим більше для малого і середнього бізнесу. Саме тому ідеальним виходом з ситуації, що склалася стане абонентське юридичне обслуговування бізнесу – це ефективне рішення великої кількості питань в правовому полі і при необхідності взаємодія з представниками контролюючих органів влади.

Кваліфіковані юристи адвокатського бюро Романа Сацика надають не тільки юридичне обслуговування господарської діяльності на постійній основі, а й разову консультаційну допомогу у вирішенні проблем, що виникають в процесі ведення бізнесу. Кожен клієнт отримує гарантоване рішення поставленого завдання відповідно до законодавчих норм. При цьому з замовниками підписується офіційний договір, в якому прописані умови нерозголошення комерційної таємниці та анонімність надання послуги. Ціна юридичної допомоги на постійній основі обговорюється в індивідуальному порядку.

Ціна юридичного обслуговування бізнесу

Юридичне обслуговування бізнесу Ціни
Консультація (1 год) 500 грн
Вивчення матеріалів справи, підготовка тактики захисту клієнта от 1000 грн
Адвокатський запрос от 500 грн
Підготовка та складання позовної заяви от 1500 грн
Підготовка та складання апеляційної скарги на судове рішення от 1500 грн
Підготовка та складання касаційної скарги на судове рішення от 1500 грн
Відкликання, заперечення проти апеляційної, касаційної скарги от 1000 грн
Клопотання (вартість кожного клопотання, заяви) от 500 грн
Подання інтересів Клієнта (у суді, органах/установах) от 1500 грн
Відшкодування фактичних витрат на судовий збір Окремо

Особливості та основні завдання юридичного супроводу бізнесу

Адвокати компанії виявляються комплексні правові послуги для жителів Борисполя і Києва, що стосуються обслуговування підприємств на постійній основі, починаючи з моменту підписання офіційного договору. Вартість робіт при аутсорсингу безпосередньо залежить від обсягу виконуваних завдань. Перелік послуг, що надаються прописується в документі про співробітництво і може бути представлений наступними позиціями:

 • правовий супровід діяльності компанії з детальним аналізом правовстановлюючої документації, а також інших внутрішніх документів фірми (положень, наказів, інструкцій);
 • допомогу в корекції формулювань установчих документів, зміна розміру початкового капіталу, консультації та прийняття участі в угодах;
 • збір та підготовка необхідного пакету паперів для отримання ліцензій, сертифікатів якості, інших дозвільних документів і декларацій, які є обов’язковими елементами для ведення господарської діяльності;
 • розробка контрактів і проектних паперів, в тому числі і міжнародного плану;
 • надання консультаційної підтримки з питань оподаткування;
 • стягнення заборгованості з клієнтів і партнерів;
 • представництво інтересів компанії на судових засіданнях тощо.

Також хороший адвокат потрібен в тих випадках, коли проводиться набір кадрів. В цьому випадку фахівець допоможе скласти трудові угоди, інструкції з виконання посадових обов’язків, графік і порядок виплат.

Причини звернення до фахівців за супроводом бізнесу

Підставами для візиту до фахівця з юридичних справ може бути кілька факторів. Головна причина, по якій власники бізнесу записуються на консультацію в адвокатське бюро, – це мінімізація ризиків і можливих фінансових втрат, що виникають за умови неправильного ведення господарської діяльності через незнання законодавчої бази. Також потреба в супроводі бізнесу юристом виникає в тих випадках, коли приватний підприємець хоче захистити свою справу від недобросовісних контрагентів, конкурентів і навіть клієнтів.

Юридична консультація є невід’ємною процедурою, коли власники бізнесу стикаються з неправомірними діями контролюючих органів: інспекційними службами, різними комісіями, поліцейськими співробітниками та представниками фондів. У кожному питанні адвокати є експертами, тому клієнт отримує обслуговування найвищої якості.

Залишилися сумніви?
Отримайте безкоштовну консультацію адвоката!

Зверніться до нашої досвідченої команди по повному рішенню ваших юридичних питань і переконайтеся, що адвокатське бюро «Романа Сацика» розбирається в своїй справі.


  Рейтинг 0 / 5. Голосів: 0

  Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.