Розділ майна

Кваліфікована допомога адвоката по розділу майна може знадобитися подружній парі в тому випадку, коли обидва учасники зважилися на офіційне розірвання шлюбу і хочуть визначитися з тим, яке майно буде належати кожному з них. Рішення майнових питань вважається одним з найважчих напрямків у сьогоднішній юриспруденцій, розібратися з якими зможуть тільки фахівці з багаторічним практичним досвідом, які володіють необхідною теоретичною базою, – співробітники адвокатського бюро Романа Сацика.

Ціна послуг адвоката по розділу майна

Юрист по розділу майна Ціни
Консультація (1 год) 500 грн
Вивчення матеріалів справи, підготовка тактики захисту клієнта от 1000 грн
Адвокатський запрос от 500 грн
Підготовка та складання позовної заяви от 1500 грн
Підготовка та складання апеляційної скарги на судове рішення от 1500 грн
Підготовка та складання касаційної скарги на судове рішення от 1500 грн
Відкликання, заперечення проти апеляційної, касаційної скарги от 1000 грн
Клопотання (вартість кожного клопотання, заяви) от 500 грн
Подання інтересів Клієнта (у суді, органах/установах) от 1500 грн
Відшкодування фактичних витрат на судовий збір Окремо

Виграні справи по розділу майна

Поділ спадкового майна в натурі

Трапляються ситуації, коли спадкоємці отримуючи у спадщину житловий будинок разом з іншими спадкоємцями не можуть між собою мирно домовитись... Read More

Поділ нерухомого майна в натурі в судовому порядку

☝️Трапляються ситуації, коли спадкоємці отримуючи у спадщину житловий будинок разом з іншими спадкоємцями не можуть між собою мирно домовитись... Read More

Розділ майна (житлового будинку), придбаного під час шлюбу

Клієнтка звернулася з питанням розподілу майна (житлового будинку), придбаного під час шлюбу. Рішенням суду будинок колишнього подружжя визнання об'єктом... Read More

Важливість звернення до організації під час розподілу майна

Необхідність в розділі майна між чоловіком і дружиною виникає в тих випадках, коли вони планують розлучитися, але кожен має свій погляд на вирішення даного питання. У такій ситуації між ними ускладнюються взаємини, які заважають грамотному розподілу нажитих при спільного життя матеріальних благ. Тому найкращим виходом стане юридична консультація адвоката по сімейним питань, яка спрямована на позитивне і швидке вирішення конфлікту.

Перш за все, перед адвокатами ставляться наступні цілі:

 • отримання максимальної вигоди від вирішення спору для самого клієнта;
 • визначення всіх можливих прогнозів і надання розгорнутих консультацій для прийняття клієнтом правильного рішення;
 • інформування звернувся про те, на яке майно він має право претендувати, а також про всі можливі результати вирішення даного питання.

Для того, щоб клієнт отримав розгорнуту відповідь і великий відсоток ймовірності сприятливого вирішення питання, юристам необхідно надати всі можливі документи на майно та права власності їм, які є в наявності і можуть позитивно вплинути на результат події.

Отримання консультаційної підтримки хорошого фахівця у сімейних справах вважається першим головним кроком, спрямованим на боротьбу за свої права при вирішенні питання про розділ майна. Від обсягу наданої інформації буде залежати вартість послуги і можливість виграшу справи, що розглядається.

Перелік послуг юриста по розділу майна

Запропоновані послуги адвоката по розділу майна полягають в наступному:

 • первинний прийом, на якому фахівець займається оцінкою і вивченням справи, висуває всі можливі варіанти вирішення даної проблеми;
 • надання послуг для вирішення питання мирним шляхом, тобто за добровільною згодою обох сторін;
 • вибір і складання стратегії поведінки клієнта;
 • збір та оформлення пакету документів, що підтверджує права клієнта на володіння майном;
 • офіційне представництво інтересів в судових інстанціях.

Якщо потрібен кваліфікований юрист, який надає свої послуги в Києві та Борисполі, краще відразу звернутися в бюро Романа Сацика і не втрачати час на пошуки відповідного фахівця. Всі співробітники організації мають колосальний досвід у вирішенні питань з розділення спільно нажитого майна в шлюбі, тому запросто справляються зі справами будь-якого ступеня складності.

Ціна консультації юриста по розділу майна при розлученні вказана на офіційному сайті бюро в окремому розділі. Сума надання подальших послуг буде залежати від тривалості розгляду і складності справи. У деяких випадках судового процесу можна уникнути. Але при такому результаті справи все одно слід скористатися допомогою освіченого фахівця, щоб під час підписання мирової угоди не опинитися в жалюгідному стані. Тому юристи попередньо ознайомляться зі змістом цього договору і нададуть корисні рекомендації перед тим, як його підписувати.

Залишилися сумніви?
Отримайте безкоштовну консультацію адвоката!

Зверніться до нашої досвідченої команди по повному рішенню ваших юридичних питань і переконайтеся, що адвокатське бюро «Романа Сацика» розбирається в своїй справі.


  Рейтинг 0 / 5. Голосів: 0

  Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.