Адвокат по розділу майна

Кваліфікована допомога адвоката по розділу майна може знадобитися подружній парі в тому випадку, коли обидва учасники зважилися на офіційне розірвання шлюбу і хочуть визначитися з тим, яке майно буде належати кожному з них. Рішення майнових питань вважається одним з найважчих напрямків у сьогоднішній юриспруденцій, розібратися з якими зможуть тільки фахівці з багаторічним практичним досвідом, які володіють необхідною теоретичною базою, – співробітники адвокатського бюро Романа Сацика.

Виграні справи по розділу майна

Раздел наследственного имущества в натуре

Поділ спадкового майна в натурі

Трапляються ситуації, коли спадкоємці отримуючи у спадщину житловий будинок разом з іншими спадкоємцями не можуть між собою мирно домовитись... Read More
Раздел наследственного имущества в натуре

Поділ нерухомого майна в натурі в судовому порядку

☝️Трапляються ситуації, коли спадкоємці отримуючи у спадщину житловий будинок разом з іншими спадкоємцями не можуть між собою мирно домовитись... Read More
Раздел имущества

Розділ майна (житлового будинку), придбаного під час шлюбу

Клієнтка звернулася з питанням розподілу майна (житлового будинку), придбаного під час шлюбу. Рішенням суду будинок колишнього подружжя визнання об'єктом... Read More

Важливість звернення до організації під час розподілу майна

Необхідність в розділі майна між чоловіком і дружиною виникає в тих випадках, коли вони планують розлучитися, але кожен має свій погляд на вирішення даного питання. У такій ситуації між ними ускладнюються взаємини, які заважають грамотному розподілу нажитих при спільного життя матеріальних благ. Тому найкращим виходом стане юридична консультація адвоката по сімейним питань, яка спрямована на позитивне і швидке вирішення конфлікту.

Перш за все, перед адвокатами ставляться наступні цілі:

 • отримання максимальної вигоди від вирішення спору для самого клієнта;
 • визначення всіх можливих прогнозів і надання розгорнутих консультацій для прийняття клієнтом правильного рішення;
 • інформування звернувся про те, на яке майно він має право претендувати, а також про всі можливі результати вирішення даного питання.

Для того, щоб клієнт отримав розгорнуту відповідь і великий відсоток ймовірності сприятливого вирішення питання, юристам необхідно надати всі можливі документи на майно та права власності їм, які є в наявності і можуть позитивно вплинути на результат події.

Отримання консультаційної підтримки хорошого фахівця у сімейних справах вважається першим головним кроком, спрямованим на боротьбу за свої права при вирішенні питання про розділ майна. Від обсягу наданої інформації буде залежати вартість послуги і можливість виграшу справи, що розглядається.

Перелік послуг юриста по розділу майна

Запропоновані послуги адвоката по розділу майна полягають в наступному:

 • первинний прийом, на якому фахівець займається оцінкою і вивченням справи, висуває всі можливі варіанти вирішення даної проблеми;
 • надання послуг для вирішення питання мирним шляхом, тобто за добровільною згодою обох сторін;
 • вибір і складання стратегії поведінки клієнта;
 • збір та оформлення пакету документів, що підтверджує права клієнта на володіння майном;
 • офіційне представництво інтересів в судових інстанціях.

Якщо потрібен кваліфікований юрист, який надає свої послуги в Києві та Борисполі, краще відразу звернутися в бюро Романа Сацика і не втрачати час на пошуки відповідного фахівця. Всі співробітники організації мають колосальний досвід у вирішенні питань з розділення спільно нажитого майна в шлюбі, тому запросто справляються зі справами будь-якого ступеня складності.

Ціна консультації юриста по розділу майна при розлученні вказана на офіційному сайті бюро в окремому розділі. Сума надання подальших послуг буде залежати від тривалості розгляду і складності справи. У деяких випадках судового процесу можна уникнути. Але при такому результаті справи все одно слід скористатися допомогою освіченого фахівця, щоб під час підписання мирової угоди не опинитися в жалюгідному стані. Тому юристи попередньо ознайомляться зі змістом цього договору і нададуть корисні рекомендації перед тим, як його підписувати.

Залишилися сумніви?
Отримайте безкоштовну консультацію адвоката!

Зверніться до нашої досвідченої команди по повному рішенню ваших юридичних питань і переконайтеся, що адвокатське бюро «Романа Сацика» розбирається в своїй справі.


  Рейтинг 0 / 5. Голосів: 0

  Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.