Встановлення режиму окремого проживання подружжя

У сімейному житті відбувається багато, і, часом, в парі може статися розлад. Деякі люди відразу розходяться, інші ж намагаються дати відносинам ще один шанс. Вирішивши на час роз’їхатися, зробити паузу в сімейному житті, слід прислухатися до порад досвідчених адвокатів.

Що закон розуміє під роздільним проживанням подружжя

Переживаючи неприємності у відносинах, не варто відключати розум, і, вирішивши пожити в різних місцях, слід вдатися до встановлення режиму окремого проживання подружжя. Щоб дізнатися про всі тонкощі цієї процедури, слід звернутися до кваліфікованих фахівців.

Суть режиму полягає в тому, що чоловік і жінка залишаються одруженими, але проживають окремо і вважається, спільного побуту у них немає. Адвокат розповість подружжю, що під час окремого проживання кожен з пари може купити речі, які не вважатимуться загальними спільними, а це значить, що, якщо справа дійде до розлучення, ділитися вони не будуть.

Суд може не дозволити режим окремого проживання подружжя, якщо його встановлення стане причиною порушення прав неповнолітніх дітей пари.

Юридичні наслідки

Фахівці з питань сімейного права, що працюють в адвокатському бюро Романа Сацика, нададуть повну інформацію про те, де і як подружжю краще проживати.

Юридичними наслідками початку режиму окремого проживання будуть:

  • майно, куплене в даний період окремо, буде власністю особи, яка купила його;
  • якщо жінка через 10 місяців окремого існування від чоловіка народить дитину, чоловік не буде вважатися його батьком;
  • роздільне проживання подружжя в шлюбі не є підставою для припинення інших сімейних прав і обов’язків пари.

Якщо потрібен професіонал, що розбирається у всіх тонкощах законодавства, то краще звертатися до перевірених фахівців. Саме такі юристи працюють у нас. До нас звертаються клієнти з усієї країни, яких ми консультуємо онлайн. Можна також приїхати і в наш офіс – до Києва чи Бориспіль.

Спеціаліст по сімейним і майнових справах розповість клієнту, що описаний правовий режим не означає, що подружжя не може залишитися на одній житлоплощі. Бо часом зберігається навіть право на проживання в квартирі після розлучення, а в ситуації, що розглядається пара продовжує залишатися в шлюбі.

Якщо окреме проживання не було встановлено

Багато людей вважають, що консультація фахівця досить дорога і краще вирішити питання самостійно. Настійно не рекомендуємо так робити, оскільки звичайна людина може не знати про всі тонкощі законодавства, а вартість послуг адвоката встановлюється на адекватному рівні.

Якщо не оформити роздільне проживаю окремо, можуть наступити наступні наслідки:

  • жінка може народити дитину від іншого чоловіка, але в графі «батько» у свідоцтві про народження буде значитися законний чоловік;
  • майно, придбане чоловіком і дружиною, буде вважатися спільно нажитий власністю.

Переваги звернення до нас

Ви зважилися на режим окремого проживання подружжя? В цьому випадку слід дотриматися певної процедури, з якої допоможуть наші професіонали.

Співпраця з нами дає клієнтам наступні переваги: ​​</ p>

  • різноманітні послуги;
  • індивідуальний підхід;
  • прийнятна ціна;
  • гарантії успішного результату справи;
  • юрист при необхідності буде діяти від вашого імені.

Пам’ятайте, що хороший юрист допоможе розібратися навіть в найзаплутаніших і складних питаннях, і звернення до нього за допомогою дозволить уникнути помилок і прийняти вірне рішення. Роз’яснити будь тонкощі сімейного права допоможуть фахівці нашого адвокатського бюро.

Рейтинг 0 / 5. Голосів: 0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.