Складання договорів

Ключовим елементом, що підтверджує офіційне співробітництво фізичних або юридичних осіб, є договір. Цей документ повинен містити в собі розгорнуту інформацію про дві сторони (їх фактичне і юридичне місцезнаходження, банківські реквізити, засіб зв’язку), предмет договору, обов’язки і права, терміни дії, умови, при яких папір може бути розірвана (в односторонньому або в обопільній порядку ). Тому складання договорів вважається складною і відповідальною процедурою, яку краще довірити професіоналам – адвокатам бюро Романа Сацика, які пропонують свої послуги в Києві та Борисполі.

Згідно з чинним законодавством України існує велика кількість різновидів договорів, кожен з яких має свої особливості і варіанти регулювання. При цьому допомога адвоката в складанні договорів буде не тільки корисна, а й необхідна, так як при написанні даного документа до уваги необхідно брати безліч нюансів, щоб в подальшому не виникло проблем юридичного плану. Ціна послуги юриста по договорам обговорюється в індивідуальному порядку і залежить від обсягу документа, складності його написання, а також різних фактичних дрібницях, які можуть виникати в залежності від специфіки діяльності компанії і приватної особи.

Особливості послуги «Складання договорів»

Хороший адвокат, який спеціалізується на розробці договорів, в обов’язковому порядку слід попередньо складеним алгоритмом. Щоб укласти договір, незалежно від того є він індивідуальним або типовим, необхідно слідувати встановленої інструкції. Тому складання таких документів фахівцем з договірними справах здійснюється в кілька етапів:

 • юридична консультація, на якій обговорюються всі тонкощі паперу, щоб скласти документ на підставі наданої клієнтом інформації;
 • підбір виду договору з подальшим описом в ньому прав і обов’язків двох сторін, умов співпраці;
 • обговорення вартості послуги, яка є цілком доступною для клієнтів бюро;
 • формування проекту документа;
 • перевірка складеної папери клієнтом, при необхідності внесення поправок, коригування тексту;
 • передача клієнту остаточної версії договору в електронному та паперовому форматі.

Дана процедура написання та узгодження документа є шаблонною і при необхідності може коригуватися в залежності від ситуації. Клієнти можуть звернутися до фахівця з уже готовим договором і замовити послугу перевірки. Також юристи за договірними справах можуть бути присутніми на зустрічі, коли буде підписуватися договір, щоб по можливості пояснити другій стороні свої наміри і довести їх правомірність.

Переваги співпраці зі складання договорів

Допомога юриста в складанні договору вважається основним фактором в організації бізнесу або вирішення побутових питань, так як сторона, яка замовляє послугу, може розраховувати на наступні переваги:

 • грамотно оформлений документ, який відповідає всім правилам і нормам законодавчої бази країни, а також підкреслює особисті інтереси замовника;
 • аналіз можливих ризиків та шляхи їх обходу в разі складання некоректного договору;
 • надійність написаного договору;
 • консультаційна підтримка юристів на всіх етапах складання паперу, а також його присутність на момент укладання угоди;
 • економія особистого часу на вивчення законів, що стосуються складання даного документа.

Тому якщо потрібен юрист, краще не витрачати свій час і відразу звернутися до адвокатського бюро Романа Сацика.

Рейтинг 5 / 5. Голосів: 1

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.