Адвокат по поверненню боргів

Кожен громадянин знайомий з таким терміном, як заборгованість по кредиту. Позика видається під різні цілі. Якщо борг не виплачується, то на нього нараховується штрафні санкції.

Але заборгованість може утворитися і не тільки таким чином. Наприклад, укладається договір купівлі-продажу. Товар поставляється, але друга сторона платити за нього не поспішає.

Надалі боргове зобов’язання повернути стає дуже не просто. Боржник в основному йде від виконання своїх зобов’язань. Претензії кредитора ігноруються або на них шаблонно відписуються.

Як провести повернення боргу

Але вони не користуватимуться ж до силових методів. Існують законні способи. Однак до кожної ситуації необхідно мати індивідуальні та професійні методи. А це можна надати тільки адвокат по стягненню боргів з великим досвідом.

Адвокатське бюро «Романа Сацика» надає професійні юридичні послуги по стягненню долгов.Адвокати бюро завдяки своєму досвіду гарантують клієнтам ефективне рішення боргових суперечок.

Виграні справи за борговими спорах

Позов про стягнення з боржника заборгованості за договором позики

Клієнт повідомив, що уклав договір позики, за умовами якого позичив надав відповідачу грошові кошти в сумі 4 200 у.е... Read More

Стягнення заборгованості за несплату відшкодування моральної шкоди

Виникають ситуації в яких особа має Вам сплатити грошову суму (в даному випадку присуджену судом суму моральної шкоди), однак... Read More

Позов про сплату боргу с штрафними санкціями? Зменшити борг в судовому порядку цілком реально

До Адвокатського бюро «Романа Сацика» звернувся Клієнт, щодо якого Кредитна Спілка подала позов до Бориспільського міськрайонного суду про стягнення... Read More

Позитивне рішення про визнання виконавчого напису таким, що не підлягає виконанню

Поширена ситуація, коли людина уклала договір кредиту, згодом виникла заборгованість і банк звертається до нотаріуса за вчиненням виконавчого напису,... Read More

Заміна сторони (стягувача) виконавчого провадження

У Адвокатське бюро «Романа Сацика» звернувся Клієнт, який отримав представлене до Бориспільського міськрайонного суду ТОВ «ФК« ІНВЕСТ ХАУС »заяву... Read More

Суд проти колекторської компанії за незаконне стягнення грошових коштів

Галицьким районним судом міста Львова було задоволено позов АБ «Романа Сацика» в інтересах клієнтки про визнання виконавчого напису не... Read More

Ціна послуг юриста з повернення боргів

Адвокат по борговим справам

Ціни

Консультація (1 год) 500 грн
Вивчення матеріалів справи, підготовка тактики захисту клієнта от 1000 грн
Адвокатський запрос от 500 грн
Підготовка та складання позовної заяви от 1500 грн
Підготовка та складання апеляційної скарги на судове рішення от 1500 грн
Підготовка та складання касаційної скарги на судове рішення от 1500 грн
Відкликання, заперечення проти апеляційної, касаційної скарги от 1000 грн
Клопотання (вартість кожного клопотання, заяви) от 500 грн
Подання інтересів Клієнта (у суді, органах/установах) от 1500 грн
Відшкодування фактичних витрат на судовий збір Окремо

Способи стягнення боргів

Є два шляхи вирішення виниклої проблеми:

 • шляхом мирової угоди – досудове вирішення конфлікту;
 • стягнення дебіторської заборгованості в судових інстанціях

Юристи в Бориспіль будуть супроводжувати отримання дебіторської заборгованості і після вирішення питання в суді.

Звернувшись за послугами в київське бюро «Романа Сацика», адвокат по поверненню боргів надасть вам своєчасну допомогу і допоможе повернути кошти. Ціна питання обговорюється індивідуально.

Види послуг по поверненню боргів

 • юридична консультація з питань, що відноситься до повернення боргу;
 • складання письмових вимог до боржника;
 • збір інформації, які підтверджують борг;
 • звернення до суду з позовною заявою;
 • захист інтересів в судах всіх інстанцій;
 • участь у виконанні рішення суду.

Не варто применшувати значення адвоката у врегулюванні питання щодо повернення боргу. В основному, щоб стягнути його через суд, потрібно пройти тривалий шлях, який людина самостійно не подужає. Тільки компетентний юрист по стягненню боргів, який сумлінно виконує свою роботу, докладе старання, щоб вирішити проблему поза судовим розглядом. Основна його мета – це змусити позичальника виплатити заборгованість самому і повністю. Але, якщо це не реально, то максимально швидко стягнути борг через суд.

Чи можна змусити позичальника виплатити борг

Хороший адвокат спочатку проводить аналіз фінансової ситуації боржника, з’ясовує всі про його майні, про відкриті банківські рахунки і оперативно приймає рішення про ефективне стягнення боргу. Якщо є потреба, то до звернення з позовною заявою до суду залучаються до справи органи правопорядку. Це дозволить убезпечити займодателя від махінацій з боку боржника і змусить останнього швидше розплатитися із заборгованістю.

Головна гарантія успіху виступає сукупність знань і умінь юриста адвокатського бюро «Романа Сацика». Це дає можливість не допустити НЕ виправних помилок, і повернути борг.

Переваги адвокатів бюро «Романа Сацика»

У бюро працюють юристи з багаторічним стажем роботи в правоохоронних органах. До оцінки проблеми клієнта адвокати підходять комплексно, що дає можливість вже на досудовій стадії вирішувати питання щодо стягнення боргів.

Навіть борги, які не виплачуються роками, можуть бути стягнуті, якщо правильно і професійно підійти до вирішення даного питання. Що неодноразово довели і доводять юристи адвокатського бюро «Романа Сацика».

Залишилися сумніви?
Отримайте безкоштовну консультацію адвоката!

Зверніться до нашої досвідченої команди по повному рішенню ваших юридичних питань і переконайтеся, що адвокатське бюро «Романа Сацика» розбирається в своїй справі.


  Рейтинг 0 / 5. Голосів: 0

  Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.