Адвокат по страховим випадкам

Адвокат по страхових випадках допомагає вирішити суперечки зі страховими компаніями як для юридичних осіб, так і для фізичних. В Україні страхування – не новинка, кожен намагається застрахувати свою нерухомість, автомобіль, здоров’я або безпеку. Через це подібні суперечки мають місце бути і завжди застигають врасполох. На жаль трапляються випадки, коли страховики в Києві або інших містах України не відшкодовують належні кошти. Тоді можна звернеться до юриста по страхових питань, який допоможе в ситуації, що проблеми.

Які послуги надає страховий юрист

Адвокатське бюро Романа Сацика забезпечен повну юридична допомога. В рамках роботи по страхових виплат ви зможете отріматі таку професійну допомогу:

 1. Консультація з усіх необхідних питань.
 2. Підготовка та збір документів, необхідних для справи.
 3. Досудові врегулювання спору (підготовка претензій, переговори з компанією по страховці).
 4. Подання вашої справи і його захист в суді.
 5. Підготуємо позовну заяву та інші документи, які необхідні без подання справи в суді.
 6. При необхідності порушимо виконавче провадження.
 7. Доведемо справу до отримання всіх страхових виплат.

Чи можливо виграти страховий спір

Успіх будь-якого судового справи залежить від компетенції адвоката по страхових справах. Хороший юрист повинен вміти і знати багато:

 • застосовувати законодавство в різних випадках;
 • знати і розділяти стратегію і тактику судового спору;
 • мати знання в психології страхового спору;
 • вміти створювати доказову базу.

Українське законодавство має крім відомих кодексів безліч “лазівок” у вигляді інструкцій, положень та роз’яснень, які або доповнюють закон, або ж суперечать йому. Хороший адвокат повинен вміти використовувати ці роз’яснення в вашу користь.

Кваліфікований працівник, у якого за спиною є практика в роботі зі страховими випадками, допоможе захистити ваші інтереси завдяки своїм знанням і досвіду. Адвокат повинен розуміти зв’язок тактики судового спору зі стратегією, щоб в результаті не отримати суперечка заради суперечки. Стратегією судового спору називають чітке розуміння того, який результат необхідно отримати. А тактикою судового спору називають кілька процесуальних дій, що в сукупності призведуть до конкретного результату. Юристи по страховим питань знають процесуальні спритні і “потаємні” ходи, які можуть привести або до затяжного спору або до його швидкому вирішенню.

Що ж таке психологія судового спору? Часто правильна лінія захисту / нападу може залучити на вашу сторону прихильність судді, що виллється в потрібний для вас вирок.

Коли варто звертатися до адвоката по страховим питанням

Звернеться до нашого бюро слід в таких випадках:

 • Якщо страхова компанія спеціально затягує процес розгляду справи або виплату компенсації.
 • Чи не хоче визнати факт як ризику за угодою.
 • Відмовляється відшкодовувати втрачену вартість майна.
 • Навмисно знижує ціну шкоди.
 • Уникає виплачувати пеню або неустойку.

Чому саме наше бюро

У Борисполі та Києві адвокатське бюро “Satsyk” очолює досвідчений юрист по страховим питань Роман Сацик. Якщо вам потрібно надати якісну і професійну допомогу в страховій справі, то ми не тільки знаємо, але і вміємо працювати з такими питаннями. У бюро вас проконсультують та нададуть захист інтересів в суді. Ціна за послуги вказана в спеціальному блоці на сайті і може варіюватися в залежності від складності справи.

Рейтинг 5 / 5. Голосів: 2

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.