Адвокат по аліментах

Аліменти представляють собою грошові стягнення, які повинен оплачувати один батько іншому на утримання дитини. Згідно з чинним законодавством України батьки зобов’язуються утримувати своїх дітей до настання ними повноліття.

Розмір грошових виплат, які будуть перераховуватися на рахунок дитини, може встановлюватися батьками за обопільною згодою і домовленістю, а також представниками судових інстанцій. Стягнення аліментів може проводитися добровільним способом або в примусовому порядку після того, як буде винесено судове рішення. Добровільна оплата може здійснюватися за власним бажанням платника або через адвоката.

Виграні справи по стягненню аліментів

Увеличение размера суммы алиментов в судебном порядке

Збільшення розміру аліментів у судовому порядку

Особа, яка отримує аліменти на утримання дитини на підставі рішення суду, має право в судовому порядку змінити розмір аліментів... Read More

Як стягнути аліменти через суд?

Якщо другий батько відмовляється матеріально допомагати першому, з яким проживає дитина, йому необхідно звернутися за допомогою до хорошого адвоката по аліментах. Такі фахівці працюють в адвокатському бюро Романа Сацика. Ми надаємо широкий спектр послуг не тільки в Борисполі, а й Києві.

Батьки дитини мають право прийнято спільне рішення про виплату обов’язкової щомісячної суми аліментів та її розмірі, підписавши для цього угоду. Такий документ повинен обов’язково оформитися в письмовому вигляді і завірити в нотаріуса.

Кваліфікований юрист по аліментах пропонує своїм клієнтам наступні види послуг:

 • юридична консультація з детальним вивченням справи, а також надання оцінки профільного фахівця і пошук оптимального рішення проблеми;
 • збір та підготовка пакету документації для подання позовної заяви до суду;
 • допомогу при вирішенні питань зміни розміру аліментів та способу їх виплат;
 • написання допоміжних запитів в різні державні інстанції, відповіді на які можуть допомогти і прискорити судовий процес;
 • написання позову на стягнення аліментів у судовому порядку;
 • допомогу в отриманні заборгованості по призначеним грошовим виплатам.

При зверненні до адвоката по сімейних справах клієнт отримує юридичний супровід і допомогу на всіх етапах розгляду справи в суді. Для подачі в суд на аліменти юристи не тільки допомагають написати заяву, але і прикладають до нього всі необхідні докази, що підтверджують правоту клієнта. Також вони направляють рекомендований лист з повідомленням відповідача, де вказують причину звернення до суду і вимоги до нього.

Причини призначення аліментів і їх розмір

Підставою для отримання аліментів через суд є відмова фізичної особи від добровільного змісту своєї дитини. Тому послуги адвоката по аліментах є важливим інструментом для отримання позитивного результату. Досвідчений юрист, знає основні принципи, згідно з якими суд призначає розмір виплат, визначається з тактикою вирішення проблеми і варіантом написання позову. Також адвокати по сімейних питань під час консультації можуть розрахувати розмір аліментів, які повинен виплачувати другий батько.

На розмір допомоги будуть впливати такі фактори:

 • фізичний стан дитини і його потреба в матеріальних ресурсах;
 • стан платника аліментів і його фінансовий дохід;
 • наявність інших дітей, а також інші обставини, що впливають на остаточне рішення суду.

Перераховані обставини можуть вплинути на зміну раніше встановленого розміру виплат.

Тому, якщо потрібен грамотний фахівець за рішенням сімейних питань, можна сміливо звертатися за допомогою до адвокатського бюро Романа Сацика. Ціна на послуги, що надаються встановлюється в індивідуальному порядку.

Залишилися сумніви?
Отримайте безкоштовну консультацію адвоката!

Зверніться до нашої досвідченої команди по повному рішенню ваших юридичних питань і переконайтеся, що адвокатське бюро «Романа Сацика» розбирається в своїй справі.


  Рейтинг 0 / 5. Голосів: 0

  Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.