Визнання особи безвісно відсутньою, померлою

Визнання особи безвісно відсутньою, померлим в Україні здійснюється в судовому порядку. У деяких випадках співробітники судових інстанцій визнають фізичну особу зниклим без вести, коли людина відсутня на місці своєї реєстрації або постійного проживання протягом одного календарного року. Визнання особи померлою в судовому порядку – одна з послуг, які надають адвокати бюро Романа Сацика на території Києва і Борисполя. Після того, як людина була визнана померлою, над його матеріальним майном буде встановлено опіку. Особа, визнана опікуном нажитого добробуту, має повне право розпоряджатися ним в своїх інтересах: оплачувати борги за рахунок продажу майна, купувати нерухомість тощо. Юристи приватної організації спеціалізуються на цивільному законодавстві, одним з розділів якого є безвісна відсутність людини. Проблеми, пов’язані з даною категорією, розглядаються тільки в тому випадку, коли відносини, що мають прямий зв’язок зі зниклим фізичною особою, стають невизначеними і потребують оперативного втручання. Тому, якщо потрібен кваліфікований фахівець в даному питанні, – співробітники бюро Романа Сацика завжди прийдуть на допомогу.

Причини звернення за допомогою до адвоката по визнанню людини померлою

Щоб визнати людини померлою або відсутнім безвісти, потрібні вагомі на те причини. Ключовими підставами для звернення за юридичною допомогою до адвоката прийнято вважати:

  • оформлення і отримання спадщини;
  • отримання прав власності на нерухоме майно та інші матеріальні цінності;
  • розірвання офіційного шлюбу.

Тому оголошення особи померлою не входить законні права людини, який звернувся за допомогою. Дана дія необхідно для того, щоб визначити діючий стан громадянських відносин, а також захистити права і інтереси учасників цих відносин. Головною метою звернення, яка прописана в Цивільному Кодексі, вважається ліквідація можливих негативних наслідків, які можуть виникнути в разі тривалої відсутності конкретної фізичної особи.

Особливості послуги визнання особи безвісно відсутньою

При зверненні до юристів у цивільних справах на першій зустрічі кожен клієнт отримує повноцінну консультацію по фіксованій ціні. Для того, щоб особа була визнана померлою, насамперед перевіряється інформація про його персональних даних в реєстрах та державних базах. Також до уваги беруться дані про місце реєстрації та проживання. Якщо такі відсутні, в судових інстанціях не допускається вирішення питання про визнання людини померлою. Обов’язкове умовою для прийняття такого рішення полягає в відсутності офіційних відомостей про місце його перебування. Розібратися з цим зможе тільки хороший фахівець з питань в галузі цивільного законодавства. Дата пропажі людини зазвичай надається заявником або його представником. Співробітники адвокатського бюро оформляють позовну заяву про оголошення фізичної особи померлою і подають його в суд за місцем проживання. В даному документі вказуються:

  • мети, згідно з якими необхідно визнати цю подію законним;
  • обставини, які є підтвердженням пропажі громадянина без вісті;
  • обставини, на підставі яких можна зробити висновок, що зниклому погрожували смертю.

Також до даного позовної заяви в обов’язковому порядку додаються документи, які підтверджують факт офіційного розшуку людини. Вартість даної послуги може змінюватися в залежності від складності справи. Після прийняття судового рішення все права на майно зниклого передаються опікуну, який вказаний в договорі довірчого управління.

Рейтинг 0 / 5. Голосів: 0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.