Реєстрація бізнесу/змін до ЄДРПОУ

Зміст

Згорнути Розгорнути
  1. Внесення змін про юридично особу до ЄДРПОУ
  2. Зміна місцезнаходження ТОВ
  3. Зміна КВЕД
  4. Зміна директора
  5. Збільшення/зменшення статутного капіталу господарських товариств
  6. Ліквідація юридичних осіб
  7. Зміна засновника ТОВ
  8. Оформлення протоколів загальних зборів/рішень власника з питань купівлі-продажу нерухомого майна юрособи тощо
  9. Вартість послуг
  10. Питання/відповіді по темі (FAQ)

Якщо Ви вирішили вести власну підприємницьку діяльність, або ж маючи бізнес відкрити ще одну фірму — вам до нас.

Реєстраційні дії робимо для компаній в Києві, Борисполі та районі, але не виключно.

Внесення змін про юридично особу до ЄДРПОУ

Багато компаній працюють без штатного юриста, який може за запитом засновників провести необхідні дії для оформлення змін про юридичну особу. В даному випадку вам знадобиться допомога юристів, які спеціалізуються в цій сфері та зроблять все чітко та швидко.

Зміна місцезнаходження ТОВ

Зміна юридичної адреси товариства передбачає обов’язкове внесення змін в ЄДРПОУ.

Для цього спочатку потрібно засвідчити протокол/рішення учасника у нотаріуса. Після цього потрібно провести зміни у державного реєстратора або у будь-якого нотаріуса який має до реєстру доступ.

Особливо актуальна дана дія під час війни для компаній, які зареєстровані на тимчасово окупованих територіях, так як це перша дія яку треба зробити для переведення бізнесу на підконтрольну Україні територію.

Зміна КВЕД

Важливо, що той вид діяльності, який приносить бізнесу найбільше прибутку є основним.

Якщо вид діяльності змінився з моменту реєстрації бізнесу або з’явились нові види діяльності — необхідно внести відповідні зміни.

Ми допоможемо вам зробити це правильно та швидко.

Зміна директора

Процедура зміни директора не обмежується протоколом загальних зборів ТОВ, оформленням наказу по підприємству, видачею трудової книжки звільненому керівнику та виплатою заробітної плати. Згідно статуту підприємства директор наділений правом, зокрема:

Саме тому зміна директора ТОВ передбачає внесення відповідних змін до ЄДРПОУ та повідомлення за місцезнаходження платника податків державної податкової інспекції.

Інколи виникають ситуації в яких доводиться змінювати директора без його згоди та участі. Для оформлення цих дій з дотриманням закону та статуту товариства рекомендуємо звертатись до професіоналів.

Збільшення/зменшення статутного капіталу господарських товариств

При зміні розміру статутного капіталу обов’язково потрібно провести державну реєстрацію змін. В даному випадку необхідно підготувати та завірити у нотаріуса протокол/рішення учасників, при необхідності викласти статут в новій редакції, заповнити реєстраційну форму.

Щоб не витрачати час та зробити все правильно вам знадобиться допомога юриста з реєстрації бізнесу.

Ліквідація юридичних осіб

Ліквідація юридичних осіб досить складний та кропіткий процес. Багато зусиль необхідно прикласти самій компанії та обраному нею ліквідатору.

АБ «Романа Сацика» не займається ліквідацією «під ключ». Ми пропонуємо підготовку та реєстрацію протоколу про ліквідацію первинного та фінального, при необхідності консультативний супровід процесу ліквідації.

Зміна засновника ТОВ

Введення/вихід нового учасника в ТОВ має свої тонкощі та підлягає державній реєстрації.

Ми підготуємо вам протокол (рішення) та акт передачі корпоративних прав, нотаріус посвідчить та зареєструє в Києві та Борисполі. Також ми зробимо договір купівлі продажу корпоративних прав, який не вимагається для державної реєстрації, однак має міститись в установчих документах.

Оформлення протоколів загальних зборів/рішень власника з питань купівлі-продажу нерухомого майна юрособи тощо

Згідно закону значні правочини вимагають погодження товариства на їх вчинення.

Значний правочин — це правочин, за яким вартість майна, робіт або послуг, що є предметом правочину, перевищує 50% вартості чистих активів товариства, відповідно до останньої затвердженої фінансової звітності. Для підписання договору, який належить до значних правочинів, недостатньо лише волевиявлення керівника товариства — потрібна згода загальних зборів учасників.

Зокрема для купівлі нерухомості чи транспортних засобів ТОВ обов’язково має скликати збори та оформити своє рішення протоколом.

Правильно оформити таке рішення вам допоможе кваліфікований юрист.

Вартість послуг

  1. Консультація з питань корпоративного права — 500 грн.
  2. Реєстрація ТОВ первинна — 6000 грн до двох учасників (весь пакет документів, що подається на реєстрацію, послуги нотаріуса оплачуються окремо).
  3. Внесення змін до ЄДРПОУоформлення протоколу загальних зборів/рішення власника — від 4000 грн (в залежності від кількості учасників та змін, що вносяться).
  4. Статут в новій редакції (стандартний) — 4000 грн.
  5. Юридичний аудит компаній — вартість договірна.

Питання/відповіді по темі (FAQ)

Чи можна зареєструвати фірму за день?

Так. Від моменту звернення клієнта до проведення державної реєстрації нам необхідна щонайменше доба.

Однак, краще мати більше часу в запасі так як процес реєстрації складається з етапів — підготовка та погодження документів, посвідчення у нотаріуса-державна реєстрація. На кожному етапі можуть мати місце обставини, які потребують додаткового часу (розписані всі години прийому у нотаріуса на найближчі дні, неприйомний день у реєстратора, тощо).

Чи можна уповноважити вас дистанційно?

Так. Однак, засновники компанії мають бути присутні особисто у нотаріуса при підписанні протоколу загальних зборів, виключенням є надання нотаріальної довіреності іншій особі на вчинення дій.

Чи можна за день змінити КВЕД, директора, місцезнаходження юрособи?

Так, можна.

Чи варто проводити реєстраційні дії у приватного нотаріуса?

Однозначно так, в тому випадку, якщо ви готові переплатити за економію свого часу декілька тисяч гривень. Перевагою посвідчення документів та реєстраційних дій у нотаріуса, який наділений повноваженнями державного реєстратора є економія вашого часу та нервів. Все дії проводяться в одному місці, немає необхідності додатково йти в ЦНАП чи до державного реєстратора, чекати в черзі, хвилюватись чи не відмовить реєстратор в проведенні дій.

Чи можна провести реєстраційні дії без одного засновника?

Ні. Повинні бути на загальних зборах всі засновники, окрім випадків прямо передбачених статутом.

Чи можна зареєструвати ФОП, ТОВ самостійно через Дію?

Так, якщо ви впевнені в тому як правильно це зробити. Проте, попередньо варто проконсультуватися з юристом, щоб не наробити помилок, які важче виправити, ніж не допустити.

Чи можна провести реєстраційні дії, якщо один засновник закордоном?

Так. Він має зробити в консульстві або у нотаріуса в країні перебування відповідну довіреність та передати її уповноваженій особі в Україну. Текст довіреності радимо погоджувати з нотаріусом, який посвідчуватиме протокол загальних зборів, щоб не отримати відмову. Довіреність розробимо ми.

Потрібна термінова допомога адвоката?