Доведено невинуватість клієнта у скоєнні ДТП

🔷У грудні 2020 року до АБ «Романа Сацика» звернувся Клієнт та повідомив, що відносно нього складено протокол про адмінправопорушення за ст.124 КУпАП внаслідок ДТП, що сталася на перехресті вул. Микільсько-Слобідська та вул. А. Шептицького. Транспортні засоби обох учасників ДТП отримали механічні пошкодження.

🔷Клієнт себе винним не вважав та у судовому засіданні пояснив, що при закінченні маневру відчув удар у передній правий бік автомобіля, при цьому при повороті наліво зустрічний транспорт стояв на червоне світло світлофору.

🔷Для зібрання доказів по справі було направлено адвокатський запит до магазину-ресторану “Flagman”, камери відеоспостереження якого охоплюють ділянку дороги, на якій трапилась ДТП.

🔷З метою захисту інтересів Клієнта та доведення його невинуватості Адвокат Сацик Р.В. у судовому засіданні надав відеозапис із місця ДТП, висновок експерта та довідку про режим роботи світлофорного об`єкту на перехресті вул. А. Шептицького – вул. Микільсько-Слобідська на дату ДТП та просив закрити справу про адміністративне правопорушення.

І вже у червні 2021 року Дніпровським районним судом м. Києва справу про адміністративне правопорушення відносно клієнта було закрито за відсутністю у його діях складу адміністративного правопорушення.

Посилання на рішення
https://reyestr.court.gov.ua/Review/97739700

Рейтинг 5 / 5. Голосів: 1

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.