Зняття арешту з автомобіля у кримінальному провадженні

До Адвокатського бюро «Романа Сацика» звернувся Клієнт та повідомив, що потрапив в ДТП. Клієнт та пасажир отримали тілесні ушкодження внаслідок зіткнення транспортного засобу з деревом. В зв’язку з цим було відкрите кримінальне провадження та за клопотанням прокурора накладено арешт на автомобіль Клієнта, який визнано речовим доказом у кримінальному проваджені, оскільки він зберіг на собі сліди, які відображають наслідки події.

В зв’язку з накладенням арешту на транспортний засіб Клієнту заборонено відчуження, користування та розпорядження автомобілем.
З метою зняття арешту з автомобіля Клієнта Адвокатське бюро «Романа Сацика» звернулось до слідчого судді Бориспільського міськрайонного суду Київської області з клопотання про скасування арешту майна в порядку ст. 174 КПК України.
Ухвалою суду арешт з автомобіля було знято та зобов’язано службових осіб Бориспільського РУПГУ Нацполіції в Київській області повернути автомобіль Клієнту.

Таким чином, Клієнт отримав можливість вільно користуватись та розпоряджатись своїм автомобілем та нарешті провести відновлювальний ремонт після ДТП.

Рейтинг 0 / 5. Голосів: 0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.