Запитання та відповіді
Найчастіші запитання (FAQ)
Яким чином відбувається виконання домовленостей з адвокатом?
Після підписання з нами договору, і відповідні матеріали будуть передані, вже в перший день можуть бути виконані першочергові дії і розпочаті усі необхідні юридичні кроки. Ми планово, системно і результативно рухаємося до досягнення мети, яка обговорена з «Клієнтом», при цьому ми витрачаємо менше часу для якнайшвидшого завершення роботи і досягнення позитивного результату. Всі дії з нашого боку постійно узгоджуються з «Клієнтом», або ж доводяться йому до відома.
Чи безпечно надавати адвокату конфіденційну інформацію або інформацію, яка містить таємницю клієнта?
Абсолютно — усі відомості, отримані адвокатом від Клієнта (навіть сам акт звернення до адвоката), є предметом адвокатської таємниці, яку адвокат зобов’язаний зберігати у суворій секретності. Дотримання цієї професійної таємниці — безумовний пріоритет нашої діяльності.
Що таке конфлікт інтересів?
З метою уникнення конфлікту інтересів, адвокат не може укладати договір і бути представником кількох сторін у справі, інтереси яких суперечать один одному. Адвокат може лише сприяти примиренню сторін. Тому, після укладення з нами договору, Ви можете бути впевнені в тому, що наша співпраця з іншою стороною категорично неможлива.
Як закріплюються домовленості клієнта з адвокатом?
Відповідно до Закону України «Про адвокатуру і адвокатську діяльність» співпраця з «Клієнтом» здійснюється виключно на підставі договору про надання правової (правничої) допомоги, примірник якого передається кожній стороні.
Чи можу я довіряти адвокату?
Довіра до адвоката — це основа для ефективної і надійної співпраці та досягнення позитивного результату для Клієнта. Тому, важливо бути вкрай чесним перед адвокатом і доносити до його відома усі обставини точно і правдиво. Уся отримана інформація юридично захищена адвокатською (професійною) таємницею, у тому числі по відношенню до влади і судових органів. Адвокату заборонено розкривати третім особам будь-які відомості, які стали відомі в результаті своєї професійної діяльності.
Крім цього, діє заборона на конфлікт інтересів, тобто адвокати не можуть представляти інтереси, які суперечать між собою. Таким чином, у Вас є гарантії, що адвокат повністю відданий Вам та Вашим інтересам. Крім цього, адвокат повинен уникати будь-якого конфлікту між інтересами клієнта і тих, з ким у нього є ділові або інші відносини.
Чи будуть мене інформувати про хід справи?
Обов’язково і безумовно — це одне із основних правил нашої діяльності, повне інформування Клієнта про хід справи і виконану роботу, при цьому, прийняття остаточного рішення про подальші дії завжди є прерогативою Клієнта. Ми можемо (і зобов’язані) проінформувати про можливі шляхи і юридичні кроки, допомогти спільно обрати найкращий для «Клієнта» варіант. Крім цього, ми зобов’язані інформувати клієнта. Наприклад, це буде полягати у тому, що кожен крок буде обговорюватися з Клієнтом, і будь-яка інформація, чи то листи від іншої сторони, розпорядження органів влади, рішення суду, будуть передані «Клієнту».
За що любите свою професію?
У першу чергу, за спілкування з різними людьми: від простих пенсіонерів до великих бізнесменів. Усі люди індивідуальні, у них свої погляди, життя, проблеми. Вирішуючи їх питання, ми стаємо частиною їхнього життя. І те, якими будуть спогади, повністю залежить від якості нашої роботи.
Ми щиро любимо свою справу. Впевнені, що адвокат, як і лікар — це не професія, а покликання. Або ти цілком і повністю занурюєшся в це, або не берись взагалі. Попереду багато нових справ — це те, що нам найбільш до вподоби. Ми ніколи не скажемо із впевненістю, де будемо завтра. Маємо певні плани, але вони можуть змінитися вже через 5 хвилин після телефонної розмови з черговим клієнтом. Потрібна допомога — ми вирушаємо. Не важливо, це буде шлях довжиною 5 хвилин до сусіднього двору чи багаточасова поїздка в іншу частину країни.
Вчасно обрати свого адвоката — важливе завдання, яким не варто нехтувати. Досвідчений і кваліфікований спеціаліст завжди допоможе у вирішенні будь-яких юридичних питань.