ТОВ «НОВА ПОШТА» виплатила Клієнту матеріальну шкоду в розмірі 10 тисяч гривень

⚠️Трапляються ситуації, коли при вході до магазину, пошти, банку чи іншої установи відвідувачі отримують травми внаслідок перебування сходів в аварійному стані, падіння на необроблених слизьких сходах (взимку) та через інші обставини, що призводять до травм чи пошкодження майна.

🔘Так, у травні 2021 р. клієнтка АБ «Романа Сацика» відвідала відділення «Нова Пошта» № 13 у м. Борисполі.
При вході у відділення, внаслідок пошкодження покриття сходів та зачеплення за шматок залізної арматури, що виступала зі сходів, клієнтка отримала травму у вигляді забиття колін та майнову шкоду у вигляді пошкодження особистих речей та розбиття скла мобільного телефону IРhone 12 Pro Max.

☝🏻В таких випадках важливим є зібрання доказів на підтвердження отримання шкоди:
▪️на місце події було викликано поліцію для фіксації випадку завдання матеріальної шкоди;
▪️клієнтка звернулась до сімейного лікаря та зафіксувала отримані травми, про що було видано відповідну довідку;
▪️ від сервісного центру отримано акт діагностики замовлення та акт виконаних робіт з зазначенням вартості ремонту телефону.

🔘Зібравши всі необхідні матеріали, АБ «Романа Сацика» в інтересах клієнтки направило до ТОВ «Нова Пошта» претензію про відшкодування матеріальної шкоди у розмірі 10680,00 грн. з посиланням на те, що будь-який суб’єкт господарювання має утримувати у належному (безпечному для населення) стані прилеглу територію до приміщень, які використовує для ведення господарської діяльності.

☝🏻В даному випадку отримана майнова шкода має бути відшкодована ТОВ «Нова Пошта» відповідно до ч.1 ст.1166 ЦК України та ст. 17 Закону України “Про благоустрій населених пунктів”.
У ч. 2 ст. 17 даного Закону закріплено, що громадяни у сфері благоустрою населених пунктів зобов’язані:
▪️утримувати в належному стані об’єкти благоустрою (їх частини), що перебувають у їх власності або користуванні, а також визначену правилами благоустрою території населеного пункту прилеглу до цих об’єктів територію.
▪️ відшкодовувати в установленому порядку збитки, завдані порушенням законодавства з питань благоустрою населених пунктів.

 Вже в кінці липня 2021 р. в результаті розгляду претензії ТОВ «НОВА ПОШТА» прийняла рішення про виплату клієнтці матеріальної шкоди у розмірі 10680,00 грн. та перерахувала зазначену суму на рахунок клієнтки.

Рейтинг 0 / 5. Голосів: 0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.