ТОВ «Нова Пошта» виплатила Клієнту матеріальну шкоду в розмірі 10 тисяч гривень

Трапляються ситуації, коли при вході до магазину, пошти, банку чи іншої установи відвідувачі отримують травми внаслідок перебування сходів в аварійному стані, падіння на необроблених слизьких сходах (взимку) та через інші обставини, що призводять до травм чи пошкодження майна.

Так, у травні 2021 р. клієнтка АБ «Романа Сацика» відвідала відділення «Нова Пошта» № 13 у м. Борисполі.

При вході у відділення, внаслідок пошкодження покриття сходів та зачеплення за шматок залізної арматури, що виступала зі сходів, клієнтка отримала травму у вигляді забиття колін та майнову шкоду у вигляді пошкодження особистих речей та розбиття скла мобільного телефону IРhone 12 Pro Max.

В таких випадках важливим є зібрання доказів на підтвердження отримання шкоди:

Зібравши всі необхідні матеріали, АБ «Романа Сацика» в інтересах клієнтки направило до ТОВ «Нова Пошта» претензію про відшкодування матеріальної шкоди у розмірі 10680,00 грн. з посиланням на те, що будь-який суб’єкт господарювання має утримувати у належному (безпечному для населення) стані прилеглу територію до приміщень, які використовує для ведення господарської діяльності.

В даному випадку отримана майнова шкода має бути відшкодована ТОВ «Нова Пошта» відповідно до ч.1 ст.1166 ЦК України та ст. 17 Закону України “Про благоустрій населених пунктів”.

У ч. 2 ст. 17 даного Закону закріплено, що громадяни у сфері благоустрою населених пунктів зобов’язані:

Вже в кінці липня 2021 р. в результаті розгляду претензії ТОВ «НОВА ПОШТА» прийняла рішення про виплату клієнтці матеріальної шкоди у розмірі 10680,00 грн. та перерахувала зазначену суму на рахунок клієнтки.

Потрібна термінова допомога адвоката?