Скасовано заочне рішення про стягнення комунальних послуг

В травні 2020 року до Адвокатського бюро «Романа Сацика» звернувся клієнт, який повідомив, що з невідомих підстав на його рахунки було накладено арешт.

Як виявилось в подальшому, заочним рішенням Переяслав-Хмельницького міськрайонного суду Київської області від 11.01.2020 року з клієнта була стягнута заборгованість за надані послуги з постачання природного газу, а виконавча служба вже вживає заходи за для стягнення грошових коштів.

Клієнт був здивований в зв’язку з тим, що за адресою, за якою стягувалась заборгованість, він не проживає вже більше 2-х років, а майно було відчужене іншому власнику.

Так, в позовній заяві ТОВ «КИЇВОБЛГАЗ ЗБУТ» вказував, що відповідач не оплачував послуги належним чином, внаслідок чого утворилася заборгованість за період часу з 01.01.2019 р. по 06.06.2019 р. в розмірі 19898,10 грн.

В зв’язку з вищевказаними обставинами адвокатом Сацик Р.В. було подано заяву про перегляд заочного рішення.

В ході розгляду вказаної заяви було встановлено, що ще 26.06.2018 року відповідач продав житловий будинок за договором купівлі-продажу, та з того часу проживає за іншою адресою.

Сьогодні, ухвалою Переяслав-Хмельницького міськрайонного суду Київської області було скасовано вищевказане заочне рішення, а виконавчі листи, які були видані на його підставі, визнано такими, що не підлягають виконанню.

Потрібна термінова допомога адвоката?