ДТП в аеропорту Бориспіль

В січні 2020 року до АБ «Романа Сацика» звернувся клієнт – водій ДП МА «Бориспіль».

Останній повідомив, що 26.12.2019 р. близько 24:00 год. ночі, керуючи службовим автомобілем на території аеропорту, не помітив перешкоду «башмак для літака», який знаходився посеред проїзної частини, та скоїв на неї наїзд. Внаслідок потрапляння «башмака» під автомобіль, було пробито бак та відбулось загорання.

Внаслідок ДТП відносно клієнта було складено протокол про адміністративне правопорушення за ст.124 КУпАП, а матеріали були передані до суду.

Постановою судді Бориспільського міськрайонного суду Київської області від 21.02.2020р. матеріали справи були направлені на доопрацювання, в зв’язку з відсутністю на схемі місця ДТП розташування «башмака» (який з невідомих причин опинився серед проїзної частини), а також відсутністю відеозапису ДТП.

Після повернення матеріалів з доопрацювання та надання відеозапису з місця ДТП, було допитано свідка, а також проведено автотехнічну експертизу, яка дала висновки, що в даній дорожній ситуації водій не мав технічної можливості попередити виникнення дорожньо-транспортної пригоди, а також те, що з технічної точки зору в діях водія не вбачається невідповідностей вимогам Правил дорожнього руху України, які б знаходились в причинному зв’язку з виникненням дорожньо-транспортної пригоди.

Тому постановою судді Бориспільського міськрайонного суду Київської області Ткаченка Д.В. від 29.05.2020р. провадження по справі було закрито у зв’язку з відсутністю складу адміністративного правопорушення.

Потрібна термінова допомога адвоката?